Ćao, Anonimni posetioče
Stranice: 1 ... 6 7 8 [9] 10 11 12 13
Štampaj
Autor Tema: zasto je ovaj forum pukao kao i voznja motora kao i cela srbija  (Pročitano 12174 puta)
0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.
stilgar
Vikend bajker

Na mreži Na mreži
 Motor:
Piaggio X7 300ie EVO
 Facebook: Poseti
Kvalitet: +956 (21%)
Zahvalnice: 68

Odgovor #160 - 01 Jul, 2019, 15:05 Ocena: 0
Ignoriši

Po mojim saznanjima, zbog ovolikih radova i guzvi po gradu ljudi se voze mahom vikendom i to van grada. Vozaci automobila kombija i ostalih kojima je posao vezan za voznju u guzvi svi zakvavljenih ociju opasni i za sebe i za okolinu. Probajte da nadjete slobodan taxi u vreme povratka sa posla. Ni na radiole se ne odazivaju.
dzimika
Gospodin BILO
Moto Manijak

Van mreže Van mreže
Kvalitet: +2095 (17%)
Zahvalnice: 134

Odgovor #161 - 01 Jul, 2019, 15:16 Ocena: 0
Ignoriši

dzimika, ne znam sta si cuo i gde si cuo te motore...u gradu i okolo vidjam tek poneki motor. Ni priblizno kao pre. Mudrosti po forumima smo skupljali zimi a leti smo neki prelazilii i po 50-100km dnevno.
Mladje generacije skupljaju mudrosti po yt gledajuci i slusajuci stojane, cobije i raste...i potpisujem da su nevidjeni debili 99%.

Cuo na NBG, preko mosta samo sibaju, koliko se motori voze ne znam, znam da ima skutera brdo po gradu, mnogo mnogo vise nego motora
a i kako ocekujes da ima motora kad vecina koji su vozili su otisli preko, sto samo da se radi sto i da se zivi
inace, jeste, prelazilo se nekada dosta, gde god krenes motorom, cak se uvece islo i do grada da se voza samo radi voznje, milina bila posle 21h da se vozi, nema zive duse, sada je cak i nocu guzva, a i sada me mrzi da se navlacim ponekad, lakse mi cak i busom otici negde nego motorom

inace sto se tice mladjih generacija to moram da se slozim sa tobom ali sta da radimo, ja da ucim nekog ne pada mi na pamet, imam svoje koje cu da naucim sta i kako treba, ostali imaju roditelje valjda ( mada ni roditelji nisu nista bolji)

mkt
Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
dignuti branici i rogljaste gume
Kvalitet: +10222 (53%)
Zahvalnice: 159

Odgovor #162 - 01 Jul, 2019, 16:57 Ocena: 0
Ignoriši

ja od februara ne silazim sa motora
spuco 4500 do sada
kupih auto ni sam ne znam zasto
despic
Pussy Hunter
Vikend bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
motor
divljak

Kvalitet: +928 (24%)
Zahvalnice: 49

Odgovor #163 - 01 Jul, 2019, 17:17 Ocena: 0
Ignoriši

eo i ja danas na svu muku kupih skuter...ne znam ni sta ce mi, al eto...

klasican divljak
dzimika
Gospodin BILO
Moto Manijak

Van mreže Van mreže
Kvalitet: +2095 (17%)
Zahvalnice: 134

Odgovor #164 - 01 Jul, 2019, 17:27 Ocena: 0
Ignoriši

pa sto? Samo mi reci sta ce ti skuter, em trosi vise nego motor em sto moras da ga registrujes isto kao i motor
mali_zmaj
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Keeway Cruiser 250,Kawasaki Kle 500,Bmw K75,Kawasaki Zephyr 750,Honda Cbf 1000 GT
Kvalitet: +1619 (27%)
Zahvalnice: 67

Odgovor #165 - 01 Jul, 2019, 18:23 Ocena: 0
Ignoriši

Reče čovjek "bolje rat nego pakt" i odošmo u PM!!...

A sta drugo je moglo biti receno? Sve drugo bi bilo pljuc na nase oceve i dedove. To je duznost koju imamo prema nasim precima koji su uspeli da sacuvaju sebe. Zahvaljujuci njima, mi danas postojimo. Oni su sebe sacuvali. Stotinama godina su odolevali svakojakim neprijateljima. Po svemu sudeci, mi to necemo uspeti. Mi ovaj rat gubimo. Ostace samo secanje na jedan hrabar i castan narod. A mi cemo ostati zapamceni kao slabici.

Mislis da bi "bolje pakt nego rat" bilo bolje? Mislis li da bi bilo ko od njih imao milosti za svoju koloniju? Ne nadaj se da germani i vikinzi imaju imalo milosti. Oni i prema svojima su surovi. Ne bi trepnuli da nas potpuno uniste.
Evo razloga sto je bilo sta tesko napisati na forumu,pa makar kao ironicna sala..  Naravno da je jedino moglo biti "bolje rat nego pakt",to nam je u genetskom kodu,i uvjek platimo nekakvu cijenu,al zadrzimo ponos,i slavu na pretke!!  Taj moj komentar je zapravo nasa zbilja..,sad smo ipak robovi Nijemaca koji su nas htijeli zatrti!!  Eto to je to..,ne sekiraj se,ja sam patriota,antifasista,i Gavrilo Princip je za mene junak a ne terorista!!  Eto za ubuduce da se zna!!  Da me se ne proziva kad se sprdam,jer nista ne umijem drugo u ovim govnima u kojima smo!!

jin-jang
Lazić
GayLord
Mega Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
"Is this how time normally passes...? Really slowly...? In the right order...? If It`s one thing I cant stand, it`s an unpunctual alien attack..."  The Doctor... Motor: KLE500 Tardis edition...
Osposobiti nesposobne, da bi onesposobili sposobne

Lokacija: Mlečni put, sunčev sistem, Zemlja, Beograd, Zvezdara...
Kvalitet: +8521 (18%)
Zahvalnice: 369

Odgovor #166 - 01 Jul, 2019, 19:36 Ocena: 0
Ignoriši

Nećemo kralja jer ne valja, hoćemo Tita, velika mu.....

mali_zmaj
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Keeway Cruiser 250,Kawasaki Kle 500,Bmw K75,Kawasaki Zephyr 750,Honda Cbf 1000 GT

Odgovor #167 - 01 Jul, 2019, 20:38 Ocena: 0
Ignoriši

To!! I zavuče nam ga...

poslato sa rupovke uz pomoć kurble

jin-jang
Biker-Boy
Vikend bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
ZX-9R Nindžasaki
Hronični Motociklopata

Kvalitet: +1737 (53%)
Zahvalnice: 32

Odgovor #168 - 01 Jul, 2019, 21:10 Ocena: +1
Ignoriši

Tito je napravio jednu veliku grešku, mislio je da može da ujedini glupu balkansku stoku,
svi složni pod jednom zastavom, u jednoj velikoj jakoj državi,
al neće da može, nama je draže četnikovanje i ustašovanje nego napredovanje...

Amerikanci su dokazali da udruživanjem više malih državica, može da se stvori jedna
velika jaka mamojebačka država, kojoj ne može niko ništa, ali ne,
nama je draže da svako bude u svom oboru i da nas jebe ko stigne.
Nema većih mazohista od nas.

I feel the need..... the need for speed !!!
redshadow
Vikend bajker

Van mreže Van mreže
Kvalitet: +763 (25%)
Zahvalnice: 63

Odgovor #169 - 01 Jul, 2019, 21:20 Ocena: 0
Ignoriši

Tito je napravio jednu veliku grešku, mislio je da može da ujedini glupu balkansku stoku,
svi složni pod jednom zastavom, u jednoj velikoj jakoj državi,
al neće da može, nama je draže četnikovanje i ustašovanje nego napredovanje...

Amerikanci su dokazali da udruživanjem više malih državica, može da se stvori jedna
velika jaka mamojebačka država, kojoj ne može niko ništa, ali ne,
nama je draže da svako bude u svom oboru i da nas jebe ko stigne.
Nema većih mazohista od nas.

Poredis udruzivanje pod demokratijom i komunizmom. Slobodnu volju i jednakost al na silu.
Postoje i male drzavice na svetu kojima niko ne moze ili nece nista. Pogledaj samo Svicu, njih su i nacisti zaobisli.
despic
Pussy Hunter
Vikend bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
motor
divljak

Kvalitet: +928 (24%)
Zahvalnice: 49

Odgovor #170 - 01 Jul, 2019, 21:39 Ocena: +1
Ignoriši

pa sto? Samo mi reci sta ce ti skuter, em trosi vise nego motor em sto moras da ga registrujes isto kao i motor
pa puko sam Smiley

klasican divljak
Malenov
Pocetnik
*

Van mreže Van mreže
 Motor:
Нема
Kvalitet: +43 (29%)
Zahvalnice: 2

Odgovor #171 - 01 Jul, 2019, 21:43 Ocena: 0
Ignoriši

Мало занимљивости о нашем јунаку  Smiley

О ПРЕЗИМЕНУ ПРИНЦИП: Право презиме Гаврила Принципа је Чеко. Почетком 19. века, кад су се Гаврилови преци преселили у Обљај, добили су презиме Принцип по Тодору који је био силовит, плаховит и виђен човек.Тодор беше најчувенији сточарски трговац у целом крају. Терао је стада својих волова на продају на све стране спуштајући се чак у венецијанску низину. А такав Тодор је, у раскошној народној ношњи и на белом коњу, долазио у Книн и у талијанске градове. Стога га назваше „босански принц“ или „принц од Босне“. Радознала маса ишла је за страним човеком и говорила: Il principe Bosniaco! И тако надимак постаде презиме. (извор: Мишо Урош, Јово Дмитровић, „Тромеђа, три међе једног народа“, Београд 1994.)

Malenov
Pocetnik
*

Van mreže Van mreže
 Motor:
Нема

Odgovor #172 - 01 Jul, 2019, 21:48 Ocena: +1
Ignoriši

Није Тито крив за уједињење него Александар Карађорђевић. Њему је дупе зинуло да будемо што већи. Он је спојио јужне словене у краљевину Срба Хрвата и Словенаца Тито је само наставио зло.
mali_zmaj
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:

Odgovor #173 - 01 Jul, 2019, 22:13 Ocena: +4
Ignoriši

da!! to je tačno!! primio Hrvate,Srbija izgubila identitet,oni odmah krenuli da rade na sjebavanju iste zarad svog "tisućljetnog sna", Tito samo nastavio....,i eto nas danas tu gdje jesmo...,borba da zadržimo išta od identiteta,svi nas jebu,ne smijemo da sjebemo šiptare,bombardovali bi nas do besvjesti,Srbi preko Drine,ubiše se da sačuvaju ono malo teritorije od Bakirove šerijatske zamisli od države...,sve u svemu,narednih par decenija će se vidjeti gdje smo,i da li ćemo preživjeti kao narod,nacija,država... Ili će nam se desiti ona zloglasna..,da ćemo spasti na beogradski pašaluk!!
Ljudi nisam vjernik ,klasičnog tipa,ali neka nam je bog na pomoći!!  Još samo da prestanemo sami sebe sjebavati,i da nađemo nekog političara sa harizmom,znanjem ,i parama,pa da mu one ništa ne znače!! Pa da ne mariše,gdje god stigne!!

jin-jang
jevta
Vikend bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
V strom 650
la dolce vita

Kvalitet: +646 (20%)
Zahvalnice: 77

Odgovor #174 - 01 Jul, 2019, 22:20 Ocena: 0
Ignoriši

Šta god radili džabe nam dobiše nas kurcem.
Malenov
Pocetnik
*

Van mreže Van mreže
 Motor:
Нема

Odgovor #175 - 01 Jul, 2019, 22:24 Ocena: 0
Ignoriši

Аустроугарски каплар пуца на Србе... Броз...

Lazić
GayLord
Mega Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
"Is this how time normally passes...? Really slowly...? In the right order...? If It`s one thing I cant stand, it`s an unpunctual alien attack..."  The Doctor... Motor: KLE500 Tardis edition...
Osposobiti nesposobne, da bi onesposobili sposobne

Lokacija: Mlečni put, sunčev sistem, Zemlja, Beograd, Zvezdara...
Kvalitet: +8521 (18%)
Zahvalnice: 369

Odgovor #176 - 01 Jul, 2019, 23:05 Ocena: 0
Ignoriši

Vidi jeste Čeda, majku mu božiju imperijalistićku...

Није Тито крив за уједињење него Александар Карађорђевић. Њему је дупе зинуло да будемо што већи. Он је спојио јужне словене у краљевину Срба Хрвата и Словенаца Тито је само наставио зло.
Iz njegove perspektive je to bilo logično, a i jugoslovenski pokret je bio već prilično jak... Da je napravio istorijsku grešku, jeste...

goranvojska
Grebenar
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
suzuki bandit 1200s yamaha xj550 baba 82
ja ne bi o tome a i moglo bi ako treba

Kvalitet: +2024 (31%)
Zahvalnice: 250

Odgovor #177 - 19 Jul, 2019, 11:09 Ocena: +9
Ignoriši

Mislim da je najveci problem bio u samim medjuljudskim odnosima izmedju clanova foruma. Umesto da se pomazemo jednim drugima ljudi naidju na prozivke i podjebavanja. A neretko sam primetio pišanje po sirotinji od strane nekih članova koji su do juče vozili drndavog juga. Suma sumarum forum je izgubio svoj indentitet i namenu kojom je prvenstveno bio namenjen. Ljudi su se pokupili i otisli..
mali_zmaj
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:

Odgovor #178 - 19 Jul, 2019, 12:22 Ocena: 0
Ignoriši

Upravo to!!

jin-jang
viper
Vikend bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Kawasaki ER-6n 2006g.
Kvalitet: +494 (16%)
Zahvalnice: 78

Odgovor #179 - 19 Jul, 2019, 12:24 Ocena: 0
Ignoriši

Mislim da je najveci problem bio u samim medjuljudskim odnosima izmedju clanova foruma. Umesto da se pomazemo jednim drugima ljudi naidju na prozivke i podjebavanja. A neretko sam primetio pišanje po sirotinji od strane nekih članova koji su do juče vozili drndavog juga. Suma sumarum forum je izgubio svoj indentitet i namenu kojom je prvenstveno bio namenjen. Ljudi su se pokupili i otisli..
Svaka ti je ko Njegoševa.

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока

"Dođe vreme kada pamet zaćuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andrić)
Stranice: 1 ... 6 7 8 [9] 10 11 12 13
Štampaj
Moto Manijaci  |  Opšte teme  |  Ostale teme  |  Tema: zasto je ovaj forum pukao kao i voznja motora kao i cela srbija