Glavni meni

zasto je ovaj forum pukao kao i voznja motora kao i cela srbija

Započeo SSZGO, 26 Jun, 2019, 05:56

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Malenov

Један од текстова са сајта “Српска историја”.
Тих пар “ добрих” година за неке.  Прескупо је плаћено.
Све оно што сам написао у постовима постоје чињенице.
Јесу маторци лакше живели од нас али питање да ли је то вредело?
Што каже колега. Морамо да се дотакнемо историје да би смо могли да нађемо за проблем у коме се сада налазимо.

Има нас разних и самим тим и другачије гледамо на историју.
Али сви живимо у овој Србији (бар већина на форуму) и како ће да нам буде само од нас зависи. 

Boban_m

Ja imam samo jedno pitanje. Zasto koristis pridjev "srbsko" umjesto "srpsko"? To nije gramatika srpskog jezika koju sam ja ucio, a primjecujem da to neki ljudi odnedavno koriste.

Malenov

Текст је преузет. Копиран. У мом посту изнад можеш видети да сам један од оних који верују у палатализацију :)

Malenov

На неким фрескама по манастирима може да се види да се “п” користи већ јако дуго. Да није Србско него Српско.

UFF

DIREKTOR BJB-A OPTUZEN ZA PREVARU

ili kako se vec zvase tema, idem da je osvezim, slaninar kaci google add-s dok smo jos popularni, duzmem neke pare  [rofl]

Jecko

Citat: stilgar poslato 28 Jun, 2019, 14:46
Citat: Jecko poslato 28 Jun, 2019, 14:02
Jebes pare, ja sam otisla za lepim zivotom, toplim vremenom, za zivot bez televizora i politike (tj da ne mora), za boljim poslom, za plazom, za dupetom u pesku svaki drugi-treci dan, za izlete, izlaske i rostiljanje sa drustvom kad god nam se hoce...

Pare mi u zivotu igraju sledecu ulogu-racune mogu da platim cim stignu bez da se ustrucavam, mogu da kupim i farmerke i majicu i neke sto bi rekla Balkan fak mi shuz a ne jedno ili drugo il nijedno. Mogu da putujem kuci 3-4 puta godisnje plus jos izlasci i zajebancije i kratki izleti sa strane bez da se ustrucavam, i mogu mojima da kupim svaki put svasta nesto o cemu bih mogla samo da sanjam da sam ostala u Lelekomu...
Za tvoj pogled i opis lepog zivota koji zelis su potrebne pare za koje kazes da ti nisu bitne. Pazljivo procitaj svoj post. Da si ostala u lelekomu do sad bi imala Milorada i dvoje dece, basticu iza kuce, cvece ispred. Ovako imas pesak u guzi svaki drugi dan i sto je najvaznije sretna si. 😁😁😁

Poenta je da mi ne treba stan u centru Beograda, Dubaia, lambordzini, porse, Luj Viton torbice i slicno da bi bila srecna. Pare su mi bitne onoliko da ne moram da razmisljam o njima.

Slaninar

Citat: UFF poslato 01 Jul, 2019, 01:29
DIREKTOR BJB-A OPTUZEN ZA PREVARU

ili kako se vec zvase tema, idem da je osvezim, slaninar kaci google add-s dok smo jos popularni, duzmem neke pare  [rofl]

Jahtung, jahtung! :)

https://www.youtube.com/watch?v=PxF4K9y0qMU#
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

MIGE

Citat: redshadow poslato 30 Jun, 2019, 19:22
Citat: jevta poslato 30 Jun, 2019, 19:15
Turci su uzimali 10% pa nam nisu valjali.
Ka¾em subjektivno je nekom i u nemaèkoj ne valja.
Po prirodi èoveka je da mu ne valja onaj koji mu uzima
Ali o tome se radi, nemas osecaj da ti uzima jer...ne placas putarine, nema djubreta gotovo nigde, jebote ako se povredis dolazi helikopter po tebe ako je potrebno i od toga se ne pravi nacionalna senzacija. Odbija ti se ali imas osecaj da to ide negde jer ti imas sve to na koriscenje ako zatreba i ako ne zatreba tu je.
A u Srbiji placaj placaj placaj a ono smece smece pa rupa, pa majku vam jebem.
[thumb_up]

MIGE

Citat: redshadow poslato 30 Jun, 2019, 20:39
Citat: despic poslato 30 Jun, 2019, 20:14
Izvini red, ali, ako smem da te pitam, cime se bavis u Nemackoj?
Ne mozes da generalizujes jer nije ista situacija za svako zanimanje. Npr, meni je mnogo bolje da katkad dodjem u Nemacku, odradim svoje i vratim se, nego da zivim tu od svog posla. U US takodje, nisam bio, ali kum mi se jedva sastavlja tamo, par poznanika takodje. O Danskoj da ne pricam, poslovni partner razmislja da se preseli ovde...
Nije ovde nista pripalo niti se raspalo...nazalost, moramo se sloziti da su nam nove gerenacije opasni debili (vecinom).

Vecina stanovnistva u Srbiji zivi na ivici siromastva o cemu mi pricamo uopste. Da zaradjujem 5000e mesecno u Srbiji opet ne bi ziveo tu.
Sta kao ja zivim u penthausu na BGD na vodi, preko puta picin park i prosjaci a dole tece ona reka koja samo sto mrtvu decu ne nosi jos.
Sedam u panameru izbegavam rupe 85% voznje. Jebem ti takav zivot.
A stavljati Dansku ili USA sa Srbijom u isti kos je van svake pameti. Opet, ovde se vodim potpuno svojom logikom koja ne mora da ima nikakve
veze sa tudjim razmisljanjem. Ako nekom smrdi moja prica jbg. ja sam se za zivota Srbije vec nagledao, samo po nuzdi sam tu.

Otvorim FB, prvi klip iskace, imam sta da vidim

https://www.facebook.com/100006899086877/videos/2373595906213689/


bravo buraz  [clapp] [thumb_up] [thumb_up]

El Jefe

У Лидлу су кајсије на акцији а ми се овде зајебавамо.
Друштво за заштиту од животиња

viper

"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Ivicat

Da li su mnogo prskane? Ako je voce mnogo prskano, boli me grlo. Zato i nisam dosao u Vojsku, jer me boli grlo od 'ladnog piva.

El Jefe

Народ боли дупе дал је прскано, ви се колега жалите на грло.
Друштво за заштиту од животиња

dzimika

A sta reci na sve ovo a ne zaplakati :)

Sviranje kurcu generalno, svako ima svoje vidjenje situacije

Nego, sinoc bio na nbg, mad max prazan ali cuo brdo motora koji se vozaju, samo su izgleda mladje generacije koje ne vise po forumima da skupljaju mudrost kako se vozi ili cekaju da neko sa foruma organizuje voznju vec imaju viber, fb grupe gde se dogovore i idu, pritom ljudi sa foruma su godinama istancali svoj ukus za ljude i voznje koje im prijaju
Nista cudno se ne desava, samo neki forumi rade konstantno na popularizaciji, ulazu u marketing, neki to ne rade

Lazic

Citat: Ivicat poslato 01 Jul, 2019, 09:46
Da li su mnogo prskane? Ako je voce mnogo prskano, boli me grlo. Zato i nisam dosao u Vojsku, jer me boli grlo od 'ladnog piva.
Ja mislio da ti je bilo daleko... :P :D


@D¾imika:
Sinoæ sam oko 11 preleteo od Zemuna do kuæe... :o :D

Ivicat

Citat: mali_zmaj poslato 29 Jun, 2019, 11:59
Reèe èovjek "bolje rat nego pakt" i odo¹mo u PM!!...

A sta drugo je moglo biti receno? Sve drugo bi bilo pljuc na nase oceve i dedove. To je duznost koju imamo prema nasim precima koji su uspeli da sacuvaju sebe. Zahvaljujuci njima, mi danas postojimo. Oni su sebe sacuvali. Stotinama godina su odolevali svakojakim neprijateljima. Po svemu sudeci, mi to necemo uspeti. Mi ovaj rat gubimo. Ostace samo secanje na jedan hrabar i castan narod. A mi cemo ostati zapamceni kao slabici.

Mislis da bi "bolje pakt nego rat" bilo bolje? Mislis li da bi bilo ko od njih imao milosti za svoju koloniju? Ne nadaj se da germani i vikinzi imaju imalo milosti. Oni i prema svojima su surovi. Ne bi trepnuli da nas potpuno uniste.

despic

dzimika, ne znam sta si cuo i gde si cuo te motore...u gradu i okolo vidjam tek poneki motor. Ni priblizno kao pre. Mudrosti po forumima smo skupljali zimi a leti smo neki prelazilii i po 50-100km dnevno.
Mladje generacije skupljaju mudrosti po yt gledajuci i slusajuci stojane, cobije i raste...i potpisujem da su nevidjeni debili 99%.
klasican divljak

Lazic

Jesi lud da po ovoj vruæini provodim 50-100km dnevno na motoru... ??? :o ;D

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

despic

sta je to, poso-kuca pa malo posle do grada bleja malo voznja pa kuci na spavanje 50km laganica minimum...i to ako ne zivis na obodu grada :)
klasican divljak