Glavni meni

zasto je ovaj forum pukao kao i voznja motora kao i cela srbija

Započeo SSZGO, 26 Jun, 2019, 05:56

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

viper

Ponovo se vracamo na temu komunisti i cetnici😂

Послато са SM-T585 уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

TEEfqd

Citat: Malenov poslato 29 Jun, 2019, 11:51
Тако и ја могу да кажем да је теби испран  мозак.
Све што је тада било све се сада плаћа. Сви кредити и сви уступци да не будемо Срби него југословени. Свако ко је у Србији нешто значио је убијен или протеран. Изгубљен је цео слој интелектуалаца.
Пре комунизма Србија је била земља сељака и чак 80% људи је зависило само од себе и свог рада (нигде у европи  није био толики проценат независних и слободних људи ) Наравно то ослободиоцима није одговарало и требало је да сви зависе од државе. Онда је кренула отимачина.
Данас када погледаш ко су били дедови ових на власти видећеш да су све то унуци комунизма и да раде по њиховом рецепту.

To je ono sto ja pricam- Srbija je samo na papiru demokratska zemlja a u sustini je duboko ukorenjen komunizam koji ostavlja sirotinju i jad za sobom.
Cak se i u istocnoj nemackoj osecaju posledice komunizma i dan danas. No da nastavimo i dalje sa nemackom cisto radi diskusije.
Zemlja im je bila podeljena na 2 dela, izgubili su rat, nasli su se jebani izmedju istoka i zapada tolike decenije pa su ekonomski procvetali svuda gde nije bilo komunizma.
Ispred Srbije su ne 50 nego 250 godina da stoje ne bi ih Srbija stigla u proizvodnji a ta ista Srbija je izasla na pobednickoj strani iz rata?

Znaci nema veze kakav je ishod rata bio, nego rezim koji je vecim delom
vremena vladao nakon istog.

Kad se malo prolista istorija nalaze se zanimljivi podaci kao npr da mnogi vojnici koji su bili zarobljeni po logorima u nemackoj po oslobodjenju
od nacista uopste nisu dolazili natrag u Srbiju bas zbog komunizma, nego su bezali na zapad.
Jednostavno se ljudi nisu borili za taj rezim koji je nastupio, za drugo su krvarili.

Moja porodica je komplet isto cetnicka, borili su se sa svabama. Posle rata, dodje komunjara, udje u kucu, uzme ono hrane sto on smatra da je viskom i iznese iz kuce.
Jel su za to moji ginuli? Sa svabama smo se klali al smo sad u miru, a komunisticki rezim u Srbiji (nazovi demokratski al moj kurac) i dalje skuplja harac samo na moderan nacin.
Draze su mi i svabe i turci od takvih srba.

SSZGO

Jel mogu nemci i partizani da se iskljuce iz price, smorili ste boga oca...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

TEEfqd

Ne moze, inshallah.
Za trenutno stanje mora da postoji neka pozadina. A jedan zivotni vek nije daleka istorija.

Lazic

@Slaninica & Malenov:
'ladno ste obojica u pravu... Jo¹ samo da skapirate...

stilgar

Citat: redshadow poslato 29 Jun, 2019, 14:36
Citat: Malenov poslato 29 Jun, 2019, 11:51Тако и ја могу да кажем да је теби испран  мозак.
Све што је тада било све се сада плаћа. Сви кредити и сви уступци да не будемо Срби него југословени. Свако ко је у Србији нешто значио је убијен или протеран. Изгубљен је цео слој интелектуалаца.
Пре комунизма Србија је била земља сељака и чак 80% људи је зависило само од себе и свог рада (нигде у европи  није био толики проценат независних и слободних људи ) Наравно то ослободиоцима није одговарало и требало је да сви зависе од државе. Онда је кренула отимачина.
Данас када погледаш ко су били дедови ових на власти видећеш да су све то унуци комунизма и да раде по њиховом рецепту.

To je ono sto ja pricam- Srbija je samo na papiru demokratska zemlja a u sustini je duboko ukorenjen komunizam koji ostavlja sirotinju i jad za sobom.
Cak se i u istocnoj nemackoj osecaju posledice komunizma i dan danas. No da nastavimo i dalje sa nemackom cisto radi diskusije.
Zemlja im je bila podeljena na 2 dela, izgubili su rat, nasli su se jebani izmedju istoka i zapada tolike decenije pa su ekonomski procvetali svuda gde nije bilo komunizma.
Ispred Srbije su ne 50 nego 250 godina da stoje ne bi ih Srbija stigla u proizvodnji a ta ista Srbija je izasla na pobednickoj strani iz rata?

Znaci nema veze kakav je ishod rata bio, nego rezim koji je vecim delom
vremena vladao nakon istog.



Ameri nisu srusili u bombardovanju zapadne nemacke industriska postrojenja. Voleo bih da znam ko je i cije su pare ulozene u obnovu zapadne nemacke. Ko je tamo stvaran vlasnik svega toga? Rusi su s druge strane izvlacili prirodne resurse iz istocne nemacke koju su prethodno preorali kacusama, tretirali ih ko okupiranu teritoriju i boleo ih paja za njihov razvoj.
P.S. da su vredni i disciplinovani nemci to stoji.

TEEfqd

Citat: stilgar poslato 29 Jun, 2019, 16:13
Citat: redshadow poslato 29 Jun, 2019, 14:36
Citat: Malenov poslato 29 Jun, 2019, 11:51
Тако и ја могу да кажем да је теби испран  мозак.
Све што је тада било све се сада плаћа. Сви кредити и сви уступци да не будемо Срби него југословени. Свако ко је у Србији нешто значио је убијен или протеран. Изгубљен је цео слој интелектуалаца.
Пре комунизма Србија је била земља сељака и чак 80% људи је зависило само од себе и свог рада (нигде у европи  није био толики проценат независних и слободних људи ) Наравно то ослободиоцима није одговарало и требало је да сви зависе од државе. Онда је кренула отимачина.
Данас када погледаш ко су били дедови ових на власти видећеш да су све то унуци комунизма и да раде по њиховом рецепту.

To je ono sto ja pricam- Srbija je samo na papiru demokratska zemlja a u sustini je duboko ukorenjen komunizam koji ostavlja sirotinju i jad za sobom.
Cak se i u istocnoj nemackoj osecaju posledice komunizma i dan danas. No da nastavimo i dalje sa nemackom cisto radi diskusije.
Zemlja im je bila podeljena na 2 dela, izgubili su rat, nasli su se jebani izmedju istoka i zapada tolike decenije pa su ekonomski procvetali svuda gde nije bilo komunizma.
Ispred Srbije su ne 50 nego 250 godina da stoje ne bi ih Srbija stigla u proizvodnji a ta ista Srbija je izasla na pobednickoj strani iz rata?

Znaci nema veze kakav je ishod rata bio, nego rezim koji je vecim delom
vremena vladao nakon istog.



Ameri nisu srusili u bombardovanju zapadne nemacke industriska postrojenja. Voleo bih da znam ko je i cije su pare ulozene u obnovu zapadne nemacke. Ko je tamo stvaran vlasnik svega toga? Rusi su s druge strane izvlacili prirodne resurse iz istocne nemacke koju su prethodno preorali kacusama, tretirali ih ko okupiranu teritoriju i boleo ih paja za njihov razvoj.
P.S. da su vredni i disciplinovani nemci to stoji.

Covek pre svega treba da razgranici neke stvari. Ako je vladajuci rezim komunisticki, nisu svi ljudi koji zive u toj zemlji komunisti. Isto vazi i za nacizam.
Samo sto retko kome to pada na pamet.Lakse je oznaciti celu zemlju i narod pod jednu etiketu. Svaba-nacista, Bilo ko sa balkana-juga iliti komunista.

Nemacka se svakako nasla pred vecim izazovom nakon rata nego mi. Koliko je samo taj narod propatio nakon rata zbog nacistickog rezima i njihove svinjarije toliko i danasnje generacije pate za sve komunisticke svinjarije koje su se odigravale na nasim teritorijama a najvise pati samo srce jugoslavije iliti Srbija. To su fakti crno na belo.

Mozemo da se i igramo malo i zasmislimo sledece... ako je Srbija telo, a svi rezimi posle 2.sv.r. tumor, onda delovi tog tela moraju da odumiru zar ne?
Juga je bila velika, rascepala se, nema sta se zapravo nije rascepalo a rezim tj tumor isti. Cepace se jos to sve dok ima tumora.
Ko ne parazitira put pod noge, nema za takve leba u Srbiji, ko parazitira ne znam sta da mu kazem, jos malo pa nece ni biti te Srbije za parazitiranje.

Lazic


Slaninar

Citat: Malenov poslato 29 Jun, 2019, 14:05
Ок што си комуњара. То је уверење
А то што си безобразан то је васпитање.

U pravu si. Nisam hteo da te vreðam, nije lepo. Izvini.

Kad veæ nemam ¾ivaca da argumentovano obja¹njavam zbog èega mislim da je to ¹to si bio napisao besmislica, bolje da nisam napisao ni¹ta.

Ovako jeste ru¾no s moje strane. Izvinjavam se jo¹ jednom.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic


DUKE Vuk

I ja sam htjeo reæi neku na ovu temu, koja uzgred nema veze sa naslovom i poèetkom teme :) , ali me Slaninar preduhitrio i rekao sve ¹to ja mislim.
Sve èitam i ne mogu da vjerujem da to nisam ja pisao nego neko drugi.
U svakom sluèaju hvala, u¹tedio si mi trud.

mali_zmaj

Citat: viper poslato 29 Jun, 2019, 14:21
Ponovo se vracamo na temu komunisti i cetnici😂

Послато са SM-T585 уз помоћ Тапатока

Upravo htjedoh reci niko cetnike spomenuo nije,pretece me!!    [rofl]
jin-jang

mali_zmaj

Citat: Laziæ poslato 29 Jun, 2019, 17:53
I dalje ste obojica u pravu...

Da!!  Juga nam je dala sve ono sto vise nikad necemo imati,besplatno i kvalitetno skolstvo i zdravstvo,itd..,ali da je valjala u startu,ne bi se u krvi raspala..,al sta je tu je.  Trebali bi se vratiti na temu..,a to je da je forum sjeban,a nije.. svega ima...Tite,Svabe,Amera..,malo smo podbacili sa cetnicima,al bit ce bolje drugi put!! 

Szzgo stari provokatoru,strani placenice i domaci izdajnice,opet s iuspjeo!!  Jos samo da volis vise motore nego aute....
jin-jang

Slaninar

Citat: mali_zmaj poslato 29 Jun, 2019, 18:49
Da!!  Juga nam je dala sve ono sto vise nikad necemo imati,besplatno i kvalitetno skolstvo i zdravstvo,itd..,ali da je valjala u startu,ne bi se u krvi raspala..,

Ovo je kao da ka¾e¹: "da je Senna bio dobar vozaè, ne bi se slupao i poginuo".
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Malenov

Citat: Slaninar poslato 29 Jun, 2019, 17:25
Citat: Malenov poslato 29 Jun, 2019, 14:05
Ок што си комуњара. То је уверење
А то што си безобразан то је васпитање.

U pravu si. Nisam hteo da te vreðam, nije lepo. Izvini.

Kad veæ nemam ¾ivaca da argumentovano obja¹njavam zbog èega mislim da je to ¹to si bio napisao besmislica, bolje da nisam napisao ni¹ta.

Ovako jeste ru¾no s moje strane. Izvinjavam se jo¹ jednom.
Све ок. Пијемо пиво  [thumb_up]

Slaninar

Citat: Malenov poslato 29 Jun, 2019, 19:16
Citat: Slaninar poslato 29 Jun, 2019, 17:25
Citat: Malenov poslato 29 Jun, 2019, 14:05
Ок што си комуњара. То је уверење
А то што си безобразан то је васпитање.

U pravu si. Nisam hteo da te vreðam, nije lepo. Izvini.

Kad veæ nemam ¾ivaca da argumentovano obja¹njavam zbog èega mislim da je to ¹to si bio napisao besmislica, bolje da nisam napisao ni¹ta.

Ovako jeste ru¾no s moje strane. Izvinjavam se jo¹ jednom.
Све ок. Пијемо пиво  [thumb_up]

Auuuu. To ne valjaaa.

Zato ¹to, iz mog iskustva, pivo se obièno pretvori u pivA.

Onda nivo alkohola u krvi raste:
0,1... 0,2... 0,3 ... pa, kod mene tu oko 4.-5. piva, dosti¾e nivo od 1 Tesla!

Kad nivo alkohola u krvi dostigne do Tesle - onda su ljudi najpametniji, sve znaju! I jo¹ vi¹e prièaju. Pa ko æe to podneti?! :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

stilgar

Citat: Laziæ poslato 29 Jun, 2019, 17:02
Milanèe, Ameri su vlasnici veæine Nemaèke...
Znam zato i napisah to sto napisah, zamisli da porodici Lazic neko bubne 1 milion evra. Lako bi bilo uzdici se cak i da mu dajes pola profita, ma i vise. 😁 samo nema cirke i bleje 😁 rad red und disciplin 😁😁😁😁

Slaninar

Citat: stilgar poslato 29 Jun, 2019, 20:05
Citat: Laziæ poslato 29 Jun, 2019, 17:02
Milanèe, Ameri su vlasnici veæine Nemaèke...
Znam zato i napisah to sto napisah, zamisli da porodici Lazic neko bubne 1 milion evra. Lako bi bilo uzdici se cak i da mu dajes pola profita, ma i vise. 😁 samo nema cirke i bleje 😁 rad red und disciplin 😁😁😁😁

Yup. Ameri praktièno dr¾e evropu nakon WW2 - baze, krediti...

S tim ¹to: to bi bile baèene pare da Nemci nisu Nemci.

Zamisli ovim na¹ima sad da neko da par milijardi?

Napravili bi mooo¾da most preko kanala DTD... za 10 godina izgradnje.

I ofarbali pone¹to od onog ¹to su komunisti izgradili, uz obavezno preimenovanje iz imena revolucionara u nekog od kraljeva - sad je to moderno.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen


jevta

Istoriju pi¹u pobednici,kod nas se ne¹to èesto menjaju pa su i istorije razlièite.