Glavni meni

zasto je ovaj forum pukao kao i voznja motora kao i cela srbija

Započeo SSZGO, 26 Jun, 2019, 05:56

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

jevta


Biker-Boy

Najveca sreca je da zivis i radis tamo gde ti se zivi i radi.

Onda najbolje da su preci danasnjih ljudi ostali u Africi, mozda nebi bila takvo rasulo kakvo je sad.
I feel the need..... the need for speed !!!

stilgar

Koliko postova jer je crni arapin bacio kosku, a vi se primili i potvrdjujete njegovu odluku da napusti zamlju. Za njega i njemu slicne, zelim sretan put  sa pesmom modelsica: pare, pare, pare, volim samo pare, napacenoj dusi mojoj samo pare fale... i ne brinite za forum 😎

Jecko

Jebes pare, ja sam otisla za lepim zivotom, toplim vremenom, za zivot bez televizora i politike (tj da ne mora), za boljim poslom, za plazom, za dupetom u pesku svaki drugi-treci dan, za izlete, izlaske i rostiljanje sa drustvom kad god nam se hoce...

Pare mi u zivotu igraju sledecu ulogu-racune mogu da platim cim stignu bez da se ustrucavam, mogu da kupim i farmerke i majicu i neke sto bi rekla Balkan fak mi shuz a ne jedno ili drugo il nijedno. Mogu da putujem kuci 3-4 puta godisnje plus jos izlasci i zajebancije i kratki izleti sa strane bez da se ustrucavam, i mogu mojima da kupim svaki put svasta nesto o cemu bih mogla samo da sanjam da sam ostala u Lelekomu...

stilgar

Citat: Jecko poslato 28 Jun, 2019, 14:02
Jebes pare, ja sam otisla za lepim zivotom, toplim vremenom, za zivot bez televizora i politike (tj da ne mora), za boljim poslom, za plazom, za dupetom u pesku svaki drugi-treci dan, za izlete, izlaske i rostiljanje sa drustvom kad god nam se hoce...

Pare mi u zivotu igraju sledecu ulogu-racune mogu da platim cim stignu bez da se ustrucavam, mogu da kupim i farmerke i majicu i neke sto bi rekla Balkan fak mi shuz a ne jedno ili drugo il nijedno. Mogu da putujem kuci 3-4 puta godisnje plus jos izlasci i zajebancije i kratki izleti sa strane bez da se ustrucavam, i mogu mojima da kupim svaki put svasta nesto o cemu bih mogla samo da sanjam da sam ostala u Lelekomu...
Za tvoj pogled i opis lepog zivota koji zelis su potrebne pare za koje kazes da ti nisu bitne. Pazljivo procitaj svoj post. Da si ostala u lelekomu do sad bi imala Milorada i dvoje dece, basticu iza kuce, cvece ispred. Ovako imas pesak u guzi svaki drugi dan i sto je najvaznije sretna si. 😁😁😁

Slaninar

Citat: stilgar poslato 28 Jun, 2019, 13:40
Koliko postova jer je crni arapin bacio kosku, a vi se primili i potvrdjujete njegovu odluku da napusti zamlju. Za njega i njemu slicne, zelim sretan put  sa pesmom modelsica: pare, pare, pare, volim samo pare, napacenoj dusi mojoj samo pare fale... i ne brinite za forum 😎

Kad ima¹ dovoljno za neki pristojan ¾ivot, sigurnost, sve preko toga je zaista, objektivno nepotrebno - ako se ne lo¾i¹ na pare kao takve.

Kad treba da misli¹ hoæe¹ popravljati ve¹ ma¹inu, ili bojler ovog meseca, kad je more misaona imenica - onda su pare veoma bitne.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Biker-Boy

Citat: Slaninar poslato 28 Jun, 2019, 15:15

Kad treba da misli¹ hoæe¹ popravljati ve¹ ma¹inu, ili bojler ovog meseca, kad je more misaona imenica - onda su pare veoma bitne.

Upravo to.
Ovde vecina ljudi ceo zivot zivi po sistemu "seci usi krpi dupe"...
pa naravno da su pare vazne, nazalost,
osim ako ti ne smeta da zivis ko klosar, onda opusteno.
I feel the need..... the need for speed !!!

ЯЭВОЛУТИОН

pre svega imanje svega je dosadno a nemanje svega je frustrirajuce.....imate tamo preko sve sto mozete kupiti novcem a nemate nista sto se novcem ne moze kupiti...bio preko i probao taj hleb...pricao sa ljudima koji jedu decenijama taj hleb....vecina njih je zaglavljena u vremenu i prostoru....deca su razlog sto ostaju tamo jer misle da ce deci tamo biti bolje....a uvek ce biti krme u teheranu....neki put ce ga pomaziti, neki put munuti nogom a neki put zaklati.....ja u srbiji radim ono sto volim od 10 do 16 casova i ne radim subotom i nedeljom.....od toga zivim ja i moja porodica.....mogao bi da radim vise i da zaradim vise para....ali bi mozda trebao da naplacujem vise a da radim manje....dvoumim se....pola sata tehnickog pregleda je 4000...koliko treba da bude moj radni sat......
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gavrolini

Ja ne znam sta kukate. Forum je do jaja. A voznja nikad nije bilo vise.evo i sledeci vikend endurijada u valjevu. Krece se iz valjeva i ide u selo vrhpolje na drini gde se spava i sutradan povratak drugom rutom. Tri obroka, pivo,rakija i voda u neogranicem kolicinama +majica sve za 1000dindzi...pa gde to ima.

®or¾ GTI

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 28 Jun, 2019, 17:07
pre svega imanje svega je dosadno a nemanje svega je frustrirajuce.....imate tamo preko sve sto mozete kupiti novcem a nemate nista sto se novcem ne moze kupiti...bio preko i probao taj hleb...pricao sa ljudima koji jedu decenijama taj hleb....vecina njih je zaglavljena u vremenu i prostoru....deca su razlog sto ostaju tamo jer misle da ce deci tamo biti bolje....a uvek ce biti krme u teheranu....neki put ce ga pomaziti, neki put munuti nogom a neki put zaklati.....ja u srbiji radim ono sto volim od 10 do 16 casova i ne radim subotom i nedeljom.....od toga zivim ja i moja porodica.....mogao bi da radim vise i da zaradim vise para....ali bi mozda trebao da naplacujem vise a da radim manje....dvoumim se....pola sata tehnickog pregleda je 4000...koliko treba da bude moj radni sat......
Slazem se sa Revom ,evo moj posao je trenutno van Srbije I trenutno sam na Baltiku, bio I svuda negde, I sve je to lepo , vecina ovde ima te sve gedzete I igracke ali mi izgledaju nekako prazno nekako botovski, bio mi jako dobar drugar u americi master ekonomije vozio kamion radio I keramiku ,vratio se kaze brate I za wc moram auto da palim a kamoli nesto drugo,uvecas prihode al uvecas I prohtve sve isto samo veci obim I sve isto rate krediti I no life,ja od pola planete sto obidjoh Kuba mi je mesto sa najboljim vajbom ,valjda su u slicnim g. kao mi samo imaju more,al su bre opet veseli I prijatni,(narocito kubanke :) ).Kod nas ako covek uspe da napravi svoj mikro svet da ima neka primanja za realno normalan zivot ne bahat, je prava stvar.
I opet pored svih tih auta ,lepog I lagodnog zivota, ljudi zabroave ono sto je bitno a Morgan Freeman jeu filmu Lucy rekao : Sta je radio covek kad se nastanio gde mu je lepo sa hranom I vodom? Pa razmozavao se da prense dalje gene, tako I vi kernite malo da prenosite gene a ne lelemudjenje prazne slame ovde o politici, nece nama niko pomoci ako ne pomognemo mi sebi samima. Tudja ruka nije nikad svrab cesala :)- mozda nesto drugo al svrab ne :).


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Boban_m


mali_zmaj

Citat: stilgar poslato 28 Jun, 2019, 13:40
Koliko postova jer je crni arapin bacio kosku, a vi se primili i potvrdjujete njegovu odluku da napusti zamlju. Za njega i njemu slicne, zelim sretan put  sa pesmom modelsica: pare, pare, pare, volim samo pare, napacenoj dusi mojoj samo pare fale... i ne brinite za forum 😎

Da li je bacio kosku ili ne,al ovo se pretvorilo u kvalitetnu raspravu,i svi su u pravu,Jecko i SZZGO zaradili novac,uzivaju u sigurnosti,klimi..  Sad da li ih pukne nostalgija,vjerovatno da,al ih brzo prodje kad se zaglavi malo pjeska u dupetu na plazi i  legne plata!!  Ali evo recimo ja se veselim maloj stvari,sto SZZGO ne razmije,jer mu zapravo ljepse putovati autom..,a to je da u nedelju odoh sastaviti jedno 200 km sa Hondicom,mozda se i okupati na Balkani,znate to je jedno lijepo planinsko jezero u sumi..,aaa suma,to nema kod njih,pa pojesti telecu corbicu..,pa krivinariti Manjacom,ili kanjonom Vrbasa,kojeg sam presao zilion puta,ali i dalje uzivam u njemu!!  Pretprosli vikend bio u Umagu ,936 km ukupno,malo se okupao,provozao dio Jadranske,pa u povratku malo Gorskog Kotara...,dio Istre...,mislim sad sam svorc,ali sa golemim osmjehom na licu!! 
jin-jang

Slaninar

"...Ti zna¹ napisat' pjesmu, ne gubi¹ nit,
ja isempliram - napravim hit!
Al' ti mo¾e¹ zaradit', stari hit obradit',
nije lako treba znat' umotat' plagijat..."

- Edo Maajka  :)

Rispekt za Bregu. Treba(lo je) i to znati.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Slaninar

Citat: mali_zmaj poslato 28 Jun, 2019, 22:44
Citat: stilgar poslato 28 Jun, 2019, 13:40
Koliko postova jer je crni arapin bacio kosku, a vi se primili i potvrdjujete njegovu odluku da napusti zamlju. Za njega i njemu slicne, zelim sretan put  sa pesmom modelsica: pare, pare, pare, volim samo pare, napacenoj dusi mojoj samo pare fale... i ne brinite za forum 😎

Da li je bacio kosku ili ne,al ovo se pretvorilo u kvalitetnu raspravu,i svi su u pravu,Jecko i SZZGO zaradili novac,uzivaju u sigurnosti,klimi..  Sad da li ih pukne nostalgija,vjerovatno da,al ih brzo prodje kad se zaglavi malo pjeska u dupetu na plazi i  legne plata!!  Ali evo recimo ja se veselim maloj stvari,sto SZZGO ne razmije,jer mu zapravo ljepse putovati autom..,a to je da u nedelju odoh sastaviti jedno 200 km sa Hondicom,mozda se i okupati na Balkani,znate to je jedno lijepo planinsko jezero u sumi..,aaa suma,to nema kod njih,pa pojesti telecu corbicu..,pa krivinariti Manjacom,ili kanjonom Vrbasa,kojeg sam presao zilion puta,ali i dalje uzivam u njemu!!  Pretprosli vikend bio u Umagu ,936 km ukupno,malo se okupao,provozao dio Jadranske,pa u povratku malo Gorskog Kotara...,dio Istre...,mislim sad sam svorc,ali sa golemim osmjehom na licu!! 

Samo da ne crkne ve¹ ma¹ina ovaj mesec i sve pet.  :)

©alim se malo, ali nije daleko od istine - s na¹im platama, jebiga. :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mali_zmaj

Pa valjda nece krepat,Beko jebo mater svoju!!  ;)   U sustini mene jedino mori samo jedna briga,da se ne zarati, i muci me sto nam je socijalna i zdravstvena briga jedno golo mudo!! Pare sam uvjek uspio zaraditi,vjecno sam u minusu,i kreditu,ali da ne kenjam,imam stan,tj. dva,u otplati doduse,motor,auto... idem na more svake godine,mislim sve je to na djemtido..,citaj kreda,ali..,mislim.. to je nasa stvarnost,ili se prilagodi,ili bjez.. Treba li da nam bude bolje,naravno,da li ce..,ne za mog zivota... Nije zapadu stalo da nama bude ok,a nije ni nama samima..,realno!!  Rekoh,to je sto je..,ili si bos,ili hadzija!!  Uzivajte...
jin-jang

Malenov

С обзиром да преци данашњих људи нису у Африци него смо ту где јесмо. Пошто ако не светска онда европска цивилизација сигурно настала је у Винчи.
Није лако, борба. Али што рече колега. “ Боље Милорад и двоје деце него песак у гузицу мада је и то индивидуално” . 
Комунизам нас је сатрао. Како и да урадиш нешто кад је главни савет од родитеља био “ ћути и ради, биће то добро. Види неко “. 
Мали део људи који је гледао ван оквира успео је да мало другачије васпита децу. Да узму ствар у своје руке и буду креативни а не да раде за другог по сваку цену.
Ми који смо васпитани да ћутимо и радимо тешко излазимо на крај у капитализму.

Malenov

И морам да додам. Србија по мени није пукла мада то можда тако изгледа када се гледа из тих далеких земаља . Понире,то је сигурно али ми смо ту да је направимо бољом за нашу децу.
Оно... можда патетика али ја стварно верујем у то.

feelgod

Citat: Biker-Boy poslato 28 Jun, 2019, 15:26
Citat: Slaninar poslato 28 Jun, 2019, 15:15

Kad treba da misli¹ hoæe¹ popravljati ve¹ ma¹inu, ili bojler ovog meseca, kad je more misaona imenica - onda su pare veoma bitne.

Upravo to.
Ovde vecina ljudi ceo zivot zivi po sistemu "seci usi krpi dupe"...
pa naravno da su pare vazne, nazalost,
osim ako ti ne smeta da zivis ko klosar, onda opusteno.

Ziva istina :) otuda i ideja za