Glavni meni

zasto je ovaj forum pukao kao i voznja motora kao i cela srbija

Započeo SSZGO, 26 Jun, 2019, 05:56

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Conti-Moto

#20
Citat: Slaninar poslato 26 Jun, 2019, 15:00
Citat: Conti-Moto poslato 26 Jun, 2019, 14:57
Citat: El Jefe poslato 26 Jun, 2019, 11:17
Па шта си пријатељу урадио за ову земљу да да би нам било боље?

A zasto bi on trebao bilo sta da uradi?
Sta sam ja uradio, sta si ti uradio, nasi roditelji, komsije ...?
Pustili smo stoku na vlast, sad ce nas nauciti da pasemo travu. Dosta nam je to.

Zato ¹to neæe niko drugi i ¹to uvek treba poæi prvo od sebe.
Po mom gledi¹tu, uradio sam sve ¹to se mo¾e objektivno oèekivati od pojedinca, pa i dosta preko toga. Al' niti sam ja tema, niti se imam ¹ta kome pravdati i obja¹njavati - pogotovo ¹to to ni¹ta neæe promeniti.

Tacno tako, moja borba se protiv ove vlasti (a i svih ostalih lopova na vlasti) vodi vec godinama, ozbiljna borba.
Prekinuo sam svaki kontakt sa burazerom od kako je osnovao partiju i sedi u parlamentu. Znam ko je i sta je ...
Sistem je osmisljen da napravi robove koji se brinu sami o sebi.
Ceo zapadni svet pocinje tako da funkcionise, isto rade i kod nas.
Novo !!!
Conti ROAD !!

dzimika

Citat: Ivicat poslato 26 Jun, 2019, 09:51
O tome i pricam. Kada vi sa mozgom odete, nama koji ostanemo, bice manje guzve. Jos uz to kada par generacija penzosa ode na onaj svet, bice ovde raj.

Vec se primecuje malo manjak ljudi, cujem sa vise strana da ljudi ne mogu da nadju radnike, bar ne kvalitetne, opet sa druge strane vidim da i tamo gde fali radnika ne dizu plate

MIGE


viper

Pritisak ljudima.

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Hohštapler

Forum me je ubio u pojam jer je Kosta kenjao i kenjao i kenjao u svakoj jebenoj temi. Odgovarao sam sebi na postove. Meni se smuèilo i poèelo jako da smara.

Dr¾ava nije pukla. Ako mene pitate - nikad bolje.
To smo ¾eleli, to dobili. Demokratski. Penzioneri glasali. Sad neka crknu od gladi.

Oti¹lo je more ljudi, oti¹li su ljudi koji znaju znanje i zanate, nama koji smo ostali napravili vakum. Plate su oti¹le gore i iæi æe gore. ®ivi bili videli. Ponuda potra¾nja. ;)

Niko meni (a ni vama) ni¹ta ne duguje. Mora da se radi. A radiæe se bez prava i zakona, ba¹ kao nekad, kad se posle umiranja po fabrikama digao srp i èekiæ, jer nisu mogli vi¹e... Setiæe se lumpen proleterijat za¹to su uop¹te dedaci do¹li na tu ideju... Avaj....
Pro¹lo je vreme od 7 do 15, odmori, regresi, 5 majstora jedna lopata...
Kod nas su ljudi HTELI demokratiju, privatnike, da se sve privatizuje, d¾aba pametni prièali "ne kitu u usta" d¾aba...eno je Afrike i Ju¾ne Amerike, cele privatne...
Ovo ovde neæe biti nikad Danska, ©vedska, c.... Ovo æe biti Meksiko, Gvatemala... Jug. Sirotinja. Statistika. Jeftiniji od Kineza. (Ovo poslednje je istina).

Pozdrav iz Nemaèke, sipao sam gorivo za 10centi manje nego kod nas, kupio salame, gaude na listiæe i leba ( manje para neg' kod  nas ) i ujutru kreæem kuæi...
Jer i dalje sam kod nas neko, kuæa di su starci, ovde nikad ne bi do¹ao da ¾ivim, mogu da doðem i uradim i naplatom,, jer sam auslander (nisu oni pljunuli na svoje dedove ko mi na na¹e), setiæe se oni uskoro i svojih ideja, biæe ovde èupavo... Doner kebaba na svakom æo¹ku.
Fino je ovde fakat, ali kod nas ostajem, bar æu imati sa kim plakat.
Ljubi vas brat
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

TEEfqd

Forume pratim brat bratu vec 15 godina i nije ovo prvi a ni poslednji koji je potonuo. Previse pedera se skupi posle nekog vremena i ono, drze se zajedno za kurceve, to vise ni Isus ne moze oterati.
Sa pederima se ne moze u zdravu diskusiju, bez obzira da li je neko upravu ili ne kada diskutujes protiv grupe pedera onda si protiv kolektiva. Jos kad neki peder dobije Admin titulu ihaaaj.
I sta ce normalan covek sem da se kloni.

Isto stanje i u zemlji, na papiru demokratija a u realnosti ukorenjen komunizam i svuda grupe pedera sa zatvorenim krugovima radi interesa (uglavnom nekog sitnog, pilicarskog interesa, jer je naravno trenutno Srbija pilicarska zemlja). Kad si mlad u Srbiji boli te kurac, a kad dodje iz dupeta u glavu i kad treba nesto da uradis...uradis u Srbiji kurac :D

mrle


viper

😂😂😂😂😂

Послато са SM-T585 уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

sremac

Forum nije prsao, radi i to èak lepo, nema ni promene indentiteta vi¹e :D

Kako mo¾e¹ reæi da je prsao, ima struènih ljudi i to poprilièno, svako za svoju obast u kojoj se razume, i svi zele da pomognu, a i oni koji ne mogu daju dozu humora. Pa ovo je jedan jedini mu¹ki forum gde se mo¾e pronaæi re¹enje za sve, od recepta za rakiju, za kuvanje, za ajvar, preko raznih administrativnih i ¾ivotnih nedaæa, do uputstva za polugeneralnu na FZR, a vala radile se i na R1 koliko se seæam (niko tad nije rekao baci govno i kupi u salonu novu). Evo ja juèe saznao od UFFa koliko ko¹ta da se napravi bazen. Poenta svega je da forum radi , ljudi su tu, ¾ele da pomognu ¹to je nabitnije, da pi¹u, podele iskustva , putopise, pa ponekad i da napi¹u ¹ta ih muèi, odu da vide motor, auto, raspitaju se, upute te na prava vrata. Takav forum nije prso. Niti æe dok ima takvih ljudi.

Da oti¹li su neki struèni ljudi, ali to je njihov problem, ovo je virtuelni prostor za sve, za¹to dozvoliti da te jedna budala , neistomi¹ljenik , ili podprckivaè otera odnekud gde ti je lepo, ako jedan tvoj post ima veæu te¾inu nego njegovo celo postojanje na forumu?  ostani pi¹i, slu¹aj èitaj, pomozi, neko æe tebi.

e sad jedan veæi problem, motori se ne voze... ajmo ovako kad ste zadnji put videli klinca na skuteru ? ja sam se sad zamislio. Nekada u ovom periodu pre 15tak god kad sam ja imao 14tak, nisi mogao da pordje¹ gradom a da ne zapr¹ni neki Aeroh, Spidfajt, Runer, SR50, Malguti, Ngr, Free... Nije problem ni u politici, ni parama. Skuteri bili skupi ko sam djavo, kinezi tek poèeli, i oni bili skupi ko sam djavo, al se vozilo braæo. Vikednom keju 50m sve motor do morora, gsxr, nindza, r1, pa sve do skutera. Bilo je èak i ljudi, sad ni ljude ne vidim. Nije problem u parama, sad je kinez 300e, nekada nisi mogao ni automatika za tu lovu da uzme¹ , ko pola telefona nekog kr¹tenog, klinci tu lovu potro¹e u separeu dns,pa ne¹to ne vidim da se voze. Gledam ispred Bajk kafea, pa pola njih dodje autima. Sve mi miri¹i ne¹to da motoripostaju aut , bar kod onih koji ih nikad nisu voleli.  Da je kao u pesmi GLUPAÈO ©TO SI MI UEZLA DEÈKA, imao je dobar auto, I TVOJ JE IMAO MOTOR, kako da se vozim zima je. Ej bre pa nekada su najjaèe guzice u gradu defilovae na R, nema vi¹e toga, bar ne toliko koliko je nekad bilo. Ljudi su se udaljili, sve je manje dru¾enja, sve vi¹e telefona u rukama.

Evo ti kao autor teme, si u zemlji koja ima jak standard, gorivo jedftinije nego voda, pa ne¹to ne vidim da kaèi¹ slike s grupnih vo¾nji?

Nije nam kriva ni vlast, ni standard, poku¹ajmo da budemo ¹to bolji i neiskvareniji ljudi. A sranja æe uvek biti, na njima se uvek i poznali junaci. Kako i za zemlju, tako i za forum, isto je, i jedno i drugo èine ljudi.

budala na leru, mudonja u kontra smeru

UFF

kakve bre grupne voznje u dubaiu?
tamo moze samo neki grupni sex da se organizuje :D

da mi je cilj da 4um bude super posecen osvezio bih par aktuelnih tema i oziveo prepucavanje i provokacije, ali sta imam od toga kad reklame ne postoje?
nego bas me zanima ovo sto je redshadow napisao o kom se to adminu radi jer ovde postoji samo jedan, nego on navikao na video blog gde samo on kenja bez prestanka a ostali cute i slusaju pa mu se zato izgleda vise ne dopada kako forumi funkcionisu

TEEfqd

Citat: mrle poslato 26 Jun, 2019, 22:49
Evo jedan peder bi da te jebe u crveno dupe.

Sto, jel ti ne da zena kuci, mrle kralju cigana?
Normalno da ne da kad je vec zadovoljna da nekim :D. Cesni glavu malo, mozda ni deca nisu tvoja [rofl]

TEEfqd

Ontopic, nekada sam mislio da je Srbija raj...kada sam bio besposlicar zaista je bilo tako.
U Srbiji ti je zabava za sitne pare, jer su ljudi navikli da nemaju prebijenog dinara pa animiraju jedni druge.
Meni koji sam u principu individualac nije to nesto dugo bilo zanimljivo. Odavno sam prestao da pusim pricu
nacionalizma i djedovine i ostalih sranja jer....planeta zemlja je za sve ljude a tudjina je izmisljena stvar od strane ljudi
isto kao i granice. Ko to ne kapira ne moramo ni da pricamo, jebe mi se. Osecam se kao kod kuce gde god da odem
dok se vodim tom (po meni zdravom) logikom.

Slaninar

U  vezi samog foruma: neizbe¾no je poreðenje sa BJB. Ne poseæujem taj forum iz principa. Ne znam kakav je sad (veæ godinama u nazad). Ranije je bio mesto sa vi¹e struènih saveta u odnosu na MotoManijake.

Google ga isto puno vi¹e "voli" - tj. kad ne¹to tra¾i¹ na srpskom, prvo izbacuje stranice sa BJB - èesto su tu i bili OK odgovori (opet - ne znam kakva je situacija poslednjih 6+1 godina).

Ima i ovde struènjaka, nije da nema, hoæe ljudi da pomognu savetom - za razne stvari, ne samo za motore. Ali, bez ¾elje da ikog uvredim, ovaj forum mi nikad nije delovao kao "ozbiljan" da tako ka¾em - ¹to samo po sebi nije ni dobro, ni lo¹e, meni se sviða, ali nije ne¹to ¹to dovodi puno (novih) èlanova. Opet - i to samo po sebi nije lo¹e, osim ako ne planira¹ da preko foruma pravi¹ pare. Po¹to na poseæenim forumima bude gomila novih èlanova koji ne proèitaju ni FAQ, nego naprave novu temu sa 10001. verzijom identiènog pitanja i onda se vi¹e nikad ne pojave posle.

Inaèe sam predlagao Uff-u da stavi Google reklame u æo¹e gore-desno. Rade 100% automatski, tj. 0% cimanja, 'leba ne tra¾e (sve se "vuèe" sa Guglovih servera), a kapnuæe ne¹to - da se plate bilo kakvi tro¹kovi, simbolièno, ali bolje nego nula. Naravno, svu zaradu treba potro¹iti za plaæanje kurvi, da pi¹u na forumu i kad su u PMS-u. Tako æe na forumu da "ima ¾enski ima sve", a biæe i super bullshit tema i prepucavanja "powered by PMS". "Win-Win", ¹to bi rek'o Vuèiæev buraz.

Naravno, forum pri tome ipak mora ostati gay-twins friendly, kao do sada - to je uvek bila ciljna grupa. #volimlaziæa #gaytwinsgangbang
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

UFF


MIGE


Slaninar

Citat: UFF poslato 27 Jun, 2019, 09:47
mmmm konacno da zaradim pare za qrve preko 4uma  [yahoo]

Zar to nije bio plan od samog starta?!?!
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Joe kickass

Posledica globalizacije, malo vremena, malo para. I kad ima¹ - nema¹, mora se kupiti noviji auto, motor, pa se opet nema vremena, treba sve to platiti.
Banke dele kredite ko lude, zidaju se zgrade na sve strane. Cena kvadrata oti¹la 30% za godinu dve. Ko je lud da se zamajava sa forumom, treba to vratiti za 2, 3 decenije.
©to nam je bolje to nam je gore.
Pljujemo devedesete i sa setom ih se seæamo. Dru¾enje bez fejsbuka, mobilnih. Naspe¹ dve litre u tomosa i nema kraja sreæi. Sad rezervoar stoji pun, da ne zarða jel', ali se nema kad voziti.
Itd, itd...

MIGE


El Jefe

Две литре у Томос? Ипак сам био срећнији са 20. литара у Гуцију.
Друштво за заштиту од животиња

El Jefe

ПС. Ми смо и отерани са оног форума зато што они тамо све знају.
Друштво за заштиту од животиња