Glavni meni

zasto je ovaj forum pukao kao i voznja motora kao i cela srbija

Započeo SSZGO, 26 Jun, 2019, 05:56

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

SSZGO

kao neko gledajuci sa strane, pre 10 godina i 15 godina, nesto se desavalo u bg, bilo je ljudi na forumu, bilo je konstruktivnih tema, bilo je voznji po gradu, na adi gde sam bio bilo je rolera, sad je sve to nestalo a zemlja izgleda u totalnom rasulu bez ideja , smera, desavanja
a ljudi su drski besni glupi i neobrazovani

mislite o tome :)
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Slaninar

Forumi kao takvi su u izumiranju - zamenjuju ih razlièite dru¹tvene mre¾e.

©to se ostalog tièe: ova zemlja tone, bespovratno i iz meseca u mesec vidi se pogor¹avanje.
Kad shvati¹ kako veliki procenat ljudi razmi¹lja, pogotovo mladih, jasno ti bude da æe se to nastaviti u istom smeru.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Biker-Boy

U mom slucaju, voznja motora puca iskljucivo zbog losih finansija, imam svu volju ovog sveta da vozim, ali jbg skupo gorivo a plata kurton,
a sto se tice pucanja Srbije, mozda ce zvucati okrutno, ali kakav narod takva drzava, stoka samo i nismo za bolje...
I feel the need..... the need for speed !!!

Ivicat

^^^
Ja se ne brinem. Takvih je sve manje u Srbiji jer beze.

Jecko

Koliko to god ruzno zvucalo (sad mi sa strane sto zivimo nesto kenjamo) ali istina je.
Globalno drzava, narod je u sve vecem problemu, potpuno razumljivo zasto.
Ljudi se i dalje zabavljaju, provode, zive srecni u nekim svojim mikro svetovima sa svojim ljudima u svom delu, gradu...ali globalno jad.

Sada kad smo bili, moj decko se razboleo (temp i sl), imao 39.6 u 10 uvece i ja ga odvedem u hitnu. Da nisam prepoznala uzas na njegovom licu nikad ne bih ni primetila jer sam ja na to,jel, navikla...ali stanje nase hitne, nasih bolnica....pa nemaju one plasticne bocice za urin a ne nesto vise...

Sahranili su nas politicari do te granice da nema nazad....

dzimika

Citat: Ivicat poslato 26 Jun, 2019, 09:06
^^^
Ja se ne brinem. Takvih je sve manje u Srbiji jer beze.

Gresis, beze oni sa mozgom, oni bes mozga ostaju jer veruju u price da ce biti bolje (da se neko ne nadje uvredjenim mislim na one koji glasaju za ove)
Ja recimo gledam prvi kako da odem
Sto se motora tice nisam ga ni registrovao, niti imam pare niti zelim da lopovima dam skoro 200e za motor od 1400e da bi mi oni rekli da smem da vozim, mozda sledece godine a do tada u ajduke, sto se tice voznje po gradu izgubila je svaki smisao, cak su i uvece guzve a da ne pricamo da je pola grada raskopano a poslednjih mesec dana i poplavljeno skoro svako vece, pritom (sad cu zvucati kao uff)  zasto bi akao motor za voznju po gradu koja je postala mucenje i samo ocekujuci ko ce proci na njegovo crveno ili stop da me pokupi u nekoj raskrsnici, pre neki dan kod mene u kraju 3x je falilo da me pokupe na 3km voznje

Ivicat

O tome i pricam. Kada vi sa mozgom odete, nama koji ostanemo, bice manje guzve. Jos uz to kada par generacija penzosa ode na onaj svet, bice ovde raj.

FANTOM

    Ne znam zasto osecam u postovina kivnost na ljude koji su otisli pa koj ce kurac ovde . Velika vecina ljudi ima platu 30 000 din sa tim mozes dupe da obrises  . Ko ima i do 50 000 nikakva drasticna razlika nije . Sto rece neki reper sa Medaka : " Nisam hepy sto zivim u zemlji sto radio ne radio uglavnom si bednik " . Alo ljudi pricamo o osnovnim stvarima registracija motora i da se sipa da se vozi , pri tom niko ne prica da idemo na ture do Alpa , nego da imas jebeno za potrebe voznje preko nedelje i vikendom da se provozas sa drustvom , au jeste vas smo bahati mnogo trazimo.
    Voznje kao sto su bile nekad na uvali postoje , al to sad voze neki novi klinci . Postoji ekipa koja se vozi uvece po gradu varijanta ko nekad cima ribe ode oko splavova itd i uspesni su ,ima tu jebacine da se navata , samo sto su to uglavnom srednjoskolke bez mozga . Ali hocu reci postoji i taj deo moto kulture ne u obimu kako smo se vozili 2008.- 2010. Kroz grad al se voze momci .
    Sto se tice foruma jeste se umrtvio , nema Debelog Zmaja jer je banovan nekom Haskom osudom na pitaj boga na kolko godina , a Kosta valjda nije banovan al se ucutao nesto mozda se unormalio , a bio je kul tip jbg .
    Skupljanje ekipe sa foruma katastrofa da ne kazem nikako , neki se vole ne vole, drugi se gledaju preko ramena , neki zajebali neke ima svega ko i svuda . Kontretno forumskih okupljanja drasticno manje , a voznje kao nekad sto su ljudi isli da se provozaju u forum organizaciji ne postoje .
    E da nije mi registrovan motor vec mesec dana druga godina za registraciju umesto da me kosta manje , kostace me isto kao i prva koja me je tada kostala sa sve osiguravanjem vozaca i suvozaca , novom saobracajnom tablicom kostala 23500 din za 1000 cc starog motora 20 godina . E sad me kosta produzetak registracije 23500 din , al jbg podogli cenu tehnickih pregleda . Znaci nece biti osiguranja ni suvozaca ni vozaca jer to dodje preko recene cene a i ovo mi je puno .
    I za kraj rekli ste da nije gore ma jok cini vam se . [zvizdi]

Slaninar

Nisam primetio da je iko kivan na one ¹to odu.
®elja za odlaskom odavde znaèi da èovek jo¹ uvek koliko-toliko zdravo razmi¹lja - pogotovo va¾i za mlaðe ljude.

Otvori¹ Youtube odavde ( sa "srpskom" IP adresom, ili ulogovanim nalogom) i klikne¹ na "trending". Sve ti bude jasno.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

El Jefe

Па шта си пријатељу урадио за ову земљу да да би нам било боље?
Друштво за заштиту од животиња

Slaninar

Citat: El Jefe poslato 26 Jun, 2019, 11:17
Па шта си пријатељу урадио за ову земљу да да би нам било боље?

Neka si mu rekao!
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

UFF

zasto je puko forum i srbija?


pa sszgo otisao iz nje :D

viper

oterali debelog zmaja😂

Послато са SM-T585 уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

dzimika

Zaboravih, popularnost foruma (mnozina) opada sve vise i uglavnom prelazi na druge drustvene mreze (instagram, FB i slicni) jer ljudi vise vole da gledaju slike nego da citaju :D
Koliko vidim razni forumi su se umrtvili a ne samo ovaj
a druga stvar je da ljudi nemaju ni toliko vremena od obaveza, evo polazim od sebe recimo, zadnjih par godina zbog posla i obaveza nemam bas puno vremena za sebe, vremenom se prioriteti menjaju, meni recimo motor nije trenutno prioritet, uzivam da se vozam ali jednostavno nije prioritet

srbac


mali_zmaj

#15
Nije forum pukao,nego smo se malo operisali od tema "koji motor da kupim prvi" itd... da nam nedostaje kvalitetnih tema,nedostaje..,mimo foruma ste napravili viber i facebook grupe,pa je u tu forum izgubio na snazi, da su neki ljudi oti¹li zbog kenjanja DZ ili nekih drugih ima i to,da je forum sam po sebi "zajeban" i filtera¹ki,pa neki koji doðu,naroèito ¾ene,pobjegnu glavom bez obzira...,ima i to itd,itd..  da smo se gre¹kom pokenjali na neke ljude,vjerovatno i to jesmo...  da je Srbija i RS i pola Evrope sjebano,jeste...

SZZGO ti si ba¹ dokon i ima¹ vremena za razmi¹ljanje... a u su¹tini je tebi dobro..,i sam si to postigao..,pa se ja pitam èemu ta "sjeb" pitanja!!??  
jin-jang

dzimika

Citat: mali_zmaj poslato 26 Jun, 2019, 12:54

SZZGO ti si ba¹ dokon i ima¹ vremena za razmi¹ljanje... a u su¹tini je tebi dobro..,i sam si to postigao..,pa se ja pitam èemu da "sjeb" pitanja!!?? 

To je kad dodjes u neke godine, kad imas viska vremena a solidno para onda ti je zabava da zezas ostale koji tesko rade

Conti-Moto

Citat: El Jefe poslato 26 Jun, 2019, 11:17
Па шта си пријатељу урадио за ову земљу да да би нам било боље?

A zasto bi on trebao bilo sta da uradi?
Sta sam ja uradio, sta si ti uradio, nasi roditelji, komsije ...?
Pustili smo stoku na vlast, sad ce nas nauciti da pasemo travu. Dosta nam je to.
Novo !!!
Conti ROAD !!

Slaninar

Citat: Conti-Moto poslato 26 Jun, 2019, 14:57
Citat: El Jefe poslato 26 Jun, 2019, 11:17
Па шта си пријатељу урадио за ову земљу да да би нам било боље?

A zasto bi on trebao bilo sta da uradi?
Sta sam ja uradio, sta si ti uradio, nasi roditelji, komsije ...?
Pustili smo stoku na vlast, sad ce nas nauciti da pasemo travu. Dosta nam je to.

Zato ¹to neæe niko drugi i ¹to uvek treba poæi prvo od sebe.
Po mom gledi¹tu, uradio sam sve ¹to se mo¾e objektivno oèekivati od pojedinca, pa i dosta preko toga. Al' niti sam ja tema, niti se imam ¹ta kome pravdati i obja¹njavati - pogotovo ¹to to ni¹ta neæe promeniti.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Biker-Boy

Citat: El Jefe poslato 26 Jun, 2019, 11:17
Па шта си пријатељу урадио за ову земљу да да би нам било боље?
Evo ja cu ti reci sta je uradio:

-Nije se u¹lihtao u neko preduzeæe i u stilu ©ojiæa pokrao sve ¾ivo, i od ukradenih para zidao vikendice i kupovao skupe aute.
-Nije prodao svoju buduænost i buduænost svoje dece za sendviè i kesu makarona i 2 konzerve.
-Nije bacio svoje smeæe na sred ulice ili u reku, vec u kantu gde mu je mesto.
-Video je na putu auto-motor u kvaru, nije pro¹i¹ao pored veæ je stao i pomogao.
-Nije parkirao auto tako da zauzme 2 mesta.
-Nije pi¹ao u bazen, vec je oti¹ao na wc.
-Nije se napio ko stoka, isekao nekog na putu i pobegao

.........

Ovo sam uop¹teno napisao, svaki normalan graðanin se tako ponasa, ali problem je sto je normalnih sve manje, nenormlano je postalo normalno... idiotizam na svakom koraku u svakoj sferi ¾ivota.
Svako ima svoju ulogu u sistemu, i ma koliko bila mala u velikoj grupi itekako mo¾e da utièe na promenu na bolje ili na gore, u na¹em sluèaju je na gore, ponor kompletnog dru¹tva i vrednosti, i rezultate mo¾ete videti na televiziji svakodnevno, poèev od na¹ih politièara pa do raznih bizmismena, starleta, "pevaèa" itd... to su na¹i ljudi, iz na¹ih porodica, na¹ih skola, iz na¹eg sistema, to je na¹ produkt.

I feel the need..... the need for speed !!!