Ćao, Anonimni posetioče
Stranice: 1 [2] 3 4 5 ... 11
Štampaj
Autor Tema: zasto je ovaj forum pukao kao i voznja motora kao i cela srbija  (Pročitano 5168 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Conti-Moto
Iskusni pozer

Van mreže Van mreže
Kvalitet: +584 (37%)
Zahvalnice: 142

Odgovor #20 - 26 Jun, 2019, 14:12 Ocena: 0
Ignoriši

Па шта си пријатељу урадио за ову земљу да да би нам било боље?

A zasto bi on trebao bilo sta da uradi?
Sta sam ja uradio, sta si ti uradio, nasi roditelji, komsije ...?
Pustili smo stoku na vlast, sad ce nas nauciti da pasemo travu. Dosta nam je to.

Zato što neće niko drugi i što uvek treba poći prvo od sebe.
Po mom gledištu, uradio sam sve što se može objektivno očekivati od pojedinca, pa i dosta preko toga. Al' niti sam ja tema, niti se imam šta kome pravdati i objašnjavati - pogotovo što to ništa neće promeniti.

Tacno tako, moja borba se protiv ove vlasti (a i svih ostalih lopova na vlasti) vodi vec godinama, ozbiljna borba.
Prekinuo sam svaki kontakt sa burazerom od kako je osnovao partiju i sedi u parlamentu. Znam ko je i sta je ...
Sistem je osmisljen da napravi robove koji se brinu sami o sebi.
Ceo zapadni svet pocinje tako da funkcionise, isto rade i kod nas.
« Poslednja izmena: 26 Jun, 2019, 15:57 Conti-Moto »

Novo !!!
Gume za automobile, super cene!
Delovi za motorne testere!
dzimika
Gospodin BILO
Moto Manijak

Van mreže Van mreže
Kvalitet: +1836 (16%)
Zahvalnice: 120

Odgovor #21 - 26 Jun, 2019, 14:25 Ocena: +2
Ignoriši

O tome i pricam. Kada vi sa mozgom odete, nama koji ostanemo, bice manje guzve. Jos uz to kada par generacija penzosa ode na onaj svet, bice ovde raj.

Vec se primecuje malo manjak ljudi, cujem sa vise strana da ljudi ne mogu da nadju radnike, bar ne kvalitetne, opet sa druge strane vidim da i tamo gde fali radnika ne dizu plate
MIGE
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
X9 500ccm
 Facebook: Poseti
Kvalitet: +1385 (21%)
Zahvalnice: 117

Odgovor #22 - 26 Jun, 2019, 14:41 Ocena: 0
Ignoriši

dizu dizu  namigujem

viper
Vikend bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Yamaha XJ600N
Kvalitet: +423 (15%)
Zahvalnice: 64

Odgovor #23 - 26 Jun, 2019, 15:18 Ocena: +1
Ignoriši

Pritisak ljudima.

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока

"Dođe vreme kada pamet zaćuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andrić)
Hohštapler
Hoštapler
Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
Kymco people 250, VFR800fi
The force that guides the stars guides you to.

Kvalitet: +4563 (34%)
Zahvalnice: 324

Odgovor #24 - 26 Jun, 2019, 16:29 Ocena: +13
Ignoriši

Forum me je ubio u pojam jer je Kosta kenjao i kenjao i kenjao u svakoj jebenoj temi. Odgovarao sam sebi na postove. Meni se smučilo i počelo jako da smara.

Država nije pukla. Ako mene pitate - nikad bolje.
To smo želeli, to dobili. Demokratski. Penzioneri glasali. Sad neka crknu od gladi.

Otišlo je more ljudi, otišli su ljudi koji znaju znanje i zanate, nama koji smo ostali napravili vakum. Plate su otišle gore i ići će gore. Živi bili videli. Ponuda potražnja. namigujem

Niko meni (a ni vama) ništa ne duguje. Mora da se radi. A radiće se bez prava i zakona, baš kao nekad, kad se posle umiranja po fabrikama digao srp i čekić, jer nisu mogli više... Setiće se lumpen proleterijat zašto su uopšte dedaci došli na tu ideju... Avaj....
 Prošlo je vreme od 7 do 15, odmori, regresi, 5 majstora jedna lopata...
Kod nas su ljudi HTELI demokratiju, privatnike, da se sve privatizuje, džaba pametni pričali "ne kitu u usta" džaba...eno je Afrike i Južne Amerike, cele privatne...
Ovo ovde neće biti nikad Danska, Švedska, c.... Ovo će biti Meksiko, Gvatemala... Jug. Sirotinja. Statistika. Jeftiniji od Kineza. (Ovo poslednje je istina).

Pozdrav iz Nemačke, sipao sam gorivo za 10centi manje nego kod nas, kupio salame, gaude na listiće i leba ( manje para neg' kod  nas ) i ujutru krećem kući...
Jer i dalje sam kod nas neko, kuća di su starci, ovde nikad ne bi došao da živim, mogu da dođem i uradim i naplatom,, jer sam auslander (nisu oni pljunuli na svoje dedove ko mi na naše), setiće se oni uskoro i svojih ideja, biće ovde čupavo... Doner kebaba na svakom ćošku.
Fino je ovde fakat, ali kod nas ostajem, bar ću imati sa kim plakat.
Ljubi vas brat

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.
redshadow
Vikend bajker

Van mreže Van mreže
Kvalitet: +700 (26%)
Zahvalnice: 62

Odgovor #25 - 26 Jun, 2019, 21:04 Ocena: -4
Ignoriši

Forume pratim brat bratu vec 15 godina i nije ovo prvi a ni poslednji koji je potonuo. Previse pedera se skupi posle nekog vremena i ono, drze se zajedno za kurceve, to vise ni Isus ne moze oterati.
Sa pederima se ne moze u zdravu diskusiju, bez obzira da li je neko upravu ili ne kada diskutujes protiv grupe pedera onda si protiv kolektiva. Jos kad neki peder dobije Admin titulu ihaaaj.
I sta ce normalan covek sem da se kloni.

Isto stanje i u zemlji, na papiru demokratija a u realnosti ukorenjen komunizam i svuda grupe pedera sa zatvorenim krugovima radi interesa (uglavnom nekog sitnog, pilicarskog interesa, jer je naravno trenutno Srbija pilicarska zemlja). Kad si mlad u Srbiji boli te kurac, a kad dodje iz dupeta u glavu i kad treba nesto da uradis...uradis u Srbiji kurac Cheesy
mrle
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Kawasaki ZZR600 Rat look
nekrunisani kralj moto cigana

Kvalitet: +1843 (29%)
Zahvalnice: 115

Odgovor #26 - 26 Jun, 2019, 21:49 Ocena: 0
Ignoriši

Evo jedan peder bi da te jebe u crveno dupe.
viper
Vikend bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Yamaha XJ600N
Kvalitet: +423 (15%)
Zahvalnice: 64

Odgovor #27 - 26 Jun, 2019, 22:11 Ocena: 0
Ignoriši

😂😂😂😂😂

Послато са SM-T585 уз помоћ Тапатока

"Dođe vreme kada pamet zaćuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andrić)
sremac
Pozer

Van mreže Van mreže
Kvalitet: +245 (33%)
Zahvalnice: 18

Odgovor #28 - 26 Jun, 2019, 23:53 Ocena: +9
Ignoriši

Forum nije prsao, radi i to čak lepo, nema ni promene indentiteta više Cheesy

Kako možeš reći da je prsao, ima stručnih ljudi i to poprilično, svako za svoju obast u kojoj se razume, i svi zele da pomognu, a i oni koji ne mogu daju dozu humora. Pa ovo je jedan jedini muški forum gde se može pronaći rešenje za sve, od recepta za rakiju, za kuvanje, za ajvar, preko raznih administrativnih i životnih nedaća, do uputstva za polugeneralnu na FZR, a vala radile se i na R1 koliko se sećam (niko tad nije rekao baci govno i kupi u salonu novu). Evo ja juče saznao od UFFa koliko košta da se napravi bazen. Poenta svega je da forum radi , ljudi su tu, žele da pomognu što je nabitnije, da pišu, podele iskustva , putopise, pa ponekad i da napišu šta ih muči, odu da vide motor, auto, raspitaju se, upute te na prava vrata. Takav forum nije prso. Niti će dok ima takvih ljudi.

Da otišli su neki stručni ljudi, ali to je njihov problem, ovo je virtuelni prostor za sve, zašto dozvoliti da te jedna budala , neistomišljenik , ili podprckivač otera odnekud gde ti je lepo, ako jedan tvoj post ima veću težinu nego njegovo celo postojanje na forumu?  ostani piši, slušaj čitaj, pomozi, neko će tebi.

e sad jedan veći problem, motori se ne voze... ajmo ovako kad ste zadnji put videli klinca na skuteru ? ja sam se sad zamislio. Nekada u ovom periodu pre 15tak god kad sam ja imao 14tak, nisi mogao da pordješ gradom a da ne zapršni neki Aeroh, Spidfajt, Runer, SR50, Malguti, Ngr, Free... Nije problem ni u politici, ni parama. Skuteri bili skupi ko sam djavo, kinezi tek počeli, i oni bili skupi ko sam djavo, al se vozilo braćo. Vikednom keju 50m sve motor do morora, gsxr, nindza, r1, pa sve do skutera. Bilo je čak i ljudi, sad ni ljude ne vidim. Nije problem u parama, sad je kinez 300e, nekada nisi mogao ni automatika za tu lovu da uzmeš , ko pola telefona nekog krštenog, klinci tu lovu potroše u separeu dns,pa nešto ne vidim da se voze. Gledam ispred Bajk kafea, pa pola njih dodje autima. Sve mi miriši nešto da motoripostaju aut , bar kod onih koji ih nikad nisu voleli.  Da je kao u pesmi GLUPAČO ŠTO SI MI UEZLA DEČKA, imao je dobar auto, I TVOJ JE IMAO MOTOR, kako da se vozim zima je. Ej bre pa nekada su najjače guzice u gradu defilovae na R, nema više toga, bar ne toliko koliko je nekad bilo. Ljudi su se udaljili, sve je manje druženja, sve više telefona u rukama.

Evo ti kao autor teme, si u zemlji koja ima jak standard, gorivo jedftinije nego voda, pa nešto ne vidim da kačiš slike s grupnih vožnji?

Nije nam kriva ni vlast, ni standard, pokušajmo da budemo što bolji i neiskvareniji ljudi. A sranja će uvek biti, na njima se uvek i poznali junaci. Kako i za zemlju, tako i za forum, isto je, i jedno i drugo čine ljudi.

budala na leru, mudonja u kontra smeru
UFF
Administrator
Mega Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
Honda CB600F Hornet '03
Yamaha FZ6 Fazer '04
Suzuki DL650V-Strom '05
Honda CBR600F4i '06
Yamaha MT-03 '07
KTM 690SM '08
Yamaha YZF-R1 '08
Honda CB1000RA '09
Honda CRF250L '13

Kvalitet: +11697 (27%)
Zahvalnice: 1011

Odgovor #29 - 27 Jun, 2019, 02:59 Ocena: +1

kakve bre grupne voznje u dubaiu?
tamo moze samo neki grupni sex da se organizuje Cheesy

da mi je cilj da 4um bude super posecen osvezio bih par aktuelnih tema i oziveo prepucavanje i provokacije, ali sta imam od toga kad reklame ne postoje?
nego bas me zanima ovo sto je redshadow napisao o kom se to adminu radi jer ovde postoji samo jedan, nego on navikao na video blog gde samo on kenja bez prestanka a ostali cute i slusaju pa mu se zato izgleda vise ne dopada kako forumi funkcionisu
redshadow
Vikend bajker

Van mreže Van mreže

27 Jun, 2019, 05:12 - Hidden.
Odgovor #30 - 27 Jun, 2019, 05:12 Ocena: -12
Ignoriši

redshadow
Vikend bajker

Van mreže Van mreže

Odgovor #31 - 27 Jun, 2019, 05:49 Ocena: 0
Ignoriši

Ontopic, nekada sam mislio da je Srbija raj...kada sam bio besposlicar zaista je bilo tako.
U Srbiji ti je zabava za sitne pare, jer su ljudi navikli da nemaju prebijenog dinara pa animiraju jedni druge.
Meni koji sam u principu individualac nije to nesto dugo bilo zanimljivo. Odavno sam prestao da pusim pricu
nacionalizma i djedovine i ostalih sranja jer....planeta zemlja je za sve ljude a tudjina je izmisljena stvar od strane ljudi
isto kao i granice. Ko to ne kapira ne moramo ni da pricamo, jebe mi se. Osecam se kao kod kuce gde god da odem
dok se vodim tom (po meni zdravom) logikom.
Slaninar
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Yamaha FZS600 Fazer i bela strela s jednom konjskom snagom.
Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti.

Kvalitet: +1342 (16%)
Zahvalnice: 90

Odgovor #32 - 27 Jun, 2019, 06:39 Ocena: +2
Ignoriši

U  vezi samog foruma: neizbežno je poređenje sa BJB. Ne posećujem taj forum iz principa. Ne znam kakav je sad (već godinama u nazad). Ranije je bio mesto sa više stručnih saveta u odnosu na MotoManijake.

Google ga isto puno više "voli" - tj. kad nešto tražiš na srpskom, prvo izbacuje stranice sa BJB - često su tu i bili OK odgovori (opet - ne znam kakva je situacija poslednjih 6+1 godina).

Ima i ovde stručnjaka, nije da nema, hoće ljudi da pomognu savetom - za razne stvari, ne samo za motore. Ali, bez želje da ikog uvredim, ovaj forum mi nikad nije delovao kao "ozbiljan" da tako kažem - što samo po sebi nije ni dobro, ni loše, meni se sviđa, ali nije nešto što dovodi puno (novih) članova. Opet - i to samo po sebi nije loše, osim ako ne planiraš da preko foruma praviš pare. Pošto na posećenim forumima bude gomila novih članova koji ne pročitaju ni FAQ, nego naprave novu temu sa 10001. verzijom identičnog pitanja i onda se više nikad ne pojave posle.

Inače sam predlagao Uff-u da stavi Google reklame u ćoše gore-desno. Rade 100% automatski, tj. 0% cimanja, 'leba ne traže (sve se "vuče" sa Guglovih servera), a kapnuće nešto - da se plate bilo kakvi troškovi, simbolično, ali bolje nego nula. Naravno, svu zaradu treba potrošiti za plaćanje kurvi, da pišu na forumu i kad su u PMS-u. Tako će na forumu da "ima ženski ima sve", a biće i super bullshit tema i prepucavanja "powered by PMS". "Win-Win", što bi rek'o Vučićev buraz.

Naravno, forum pri tome ipak mora ostati gay-twins friendly, kao do sada - to je uvek bila ciljna grupa. #volimlazića #gaytwinsgangbang

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen
UFF
Administrator
Mega Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
Honda CB600F Hornet '03
Yamaha FZ6 Fazer '04
Suzuki DL650V-Strom '05
Honda CBR600F4i '06
Yamaha MT-03 '07
KTM 690SM '08
Yamaha YZF-R1 '08
Honda CB1000RA '09
Honda CRF250L '13

Kvalitet: +11697 (27%)
Zahvalnice: 1011

Odgovor #33 - 27 Jun, 2019, 08:47 Ocena: +2

mmmm konacno da zaradim pare za qrve preko 4uma  yahoo
MIGE
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
X9 500ccm

Odgovor #34 - 27 Jun, 2019, 08:50 Ocena: 0
Ignoriši

rofl

Slaninar
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Yamaha FZS600 Fazer i bela strela s jednom konjskom snagom.
Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti.

Kvalitet: +1342 (16%)
Zahvalnice: 90

Odgovor #35 - 27 Jun, 2019, 09:03 Ocena: 0
Ignoriši

mmmm konacno da zaradim pare za qrve preko 4uma  yahoo

Zar to nije bio plan od samog starta?!?!

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen
Joe kickass
Voajer

Van mreže Van mreže
 Motor:
KLX300
Kvalitet: +10 (43%)
Zahvalnice: 0

Odgovor #36 - 27 Jun, 2019, 09:35 Ocena: +4
Ignoriši

Posledica globalizacije, malo vremena, malo para. I kad imaš - nemaš, mora se kupiti noviji auto, motor, pa se opet nema vremena, treba sve to platiti.
Banke dele kredite ko lude, zidaju se zgrade na sve strane. Cena kvadrata otišla 30% za godinu dve. Ko je lud da se zamajava sa forumom, treba to vratiti za 2, 3 decenije.
Što nam je bolje to nam je gore.
Pljujemo devedesete i sa setom ih se sećamo. Druženje bez fejsbuka, mobilnih. Naspeš dve litre u tomosa i nema kraja sreći. Sad rezervoar stoji pun, da ne zarđa jel', ali se nema kad voziti.
Itd, itd...
MIGE
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
X9 500ccm

Odgovor #37 - 27 Jun, 2019, 09:38 Ocena: 0
Ignoriši

clapp clapp clapp clapp palac gore palac gore palac gore

El Jefe
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Унтер фире ојген
Kvalitet: +2445 (47%)
Zahvalnice: 73

Odgovor #38 - 27 Jun, 2019, 09:48 Ocena: 0
Ignoriši

Две литре у Томос? Ипак сам био срећнији са 20. литара у Гуцију.

Друштво за заштиту од животиња
El Jefe
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Унтер фире ојген
Kvalitet: +2445 (47%)
Zahvalnice: 73

Odgovor #39 - 27 Jun, 2019, 10:02 Ocena: +1
Ignoriši

ПС. Ми смо и отерани са оног форума зато што они тамо све знају.

Друштво за заштиту од животиња
Stranice: 1 [2] 3 4 5 ... 11
Štampaj
Moto Manijaci  |  Opšte teme  |  Ostale teme  |  Tema: zasto je ovaj forum pukao kao i voznja motora kao i cela srbija