Ăao, Anonimni posetioče
Stranice: 1 [2] 3 4 5 ... 13
ętampaj
Autor Tema: zasto je ovaj forum pukao kao i voznja motora kao i cela srbija  (ProŔitano 21051 puta)
0 Ŕlanova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Conti-Moto
Iskusni pozer

Van mreże Van mreże
Kvalitet: +611 (38%)
Zahvalnice: 142

Odgovor #20 - 26 Jun, 2019, 14:12 Ocena: 0
Ignori╣i

Па шта си пријатељу урадио за ову земљу да да би нам било боље?

A zasto bi on trebao bilo sta da uradi?
Sta sam ja uradio, sta si ti uradio, nasi roditelji, komsije ...?
Pustili smo stoku na vlast, sad ce nas nauciti da pasemo travu. Dosta nam je to.

Zato ┬╣to ne├Že niko drugi i ┬╣to uvek treba po├Ži prvo od sebe.
Po mom gledi┬╣tu, uradio sam sve ┬╣to se mo┬że objektivno o├Ęekivati od pojedinca, pa i dosta preko toga. Al' niti sam ja tema, niti se imam ┬╣ta kome pravdati i obja┬╣njavati - pogotovo ┬╣to to ni┬╣ta ne├Že promeniti.

Tacno tako, moja borba se protiv ove vlasti (a i svih ostalih lopova na vlasti) vodi vec godinama, ozbiljna borba.
Prekinuo sam svaki kontakt sa burazerom od kako je osnovao partiju i sedi u parlamentu. Znam ko je i sta je ...
Sistem je osmisljen da napravi robove koji se brinu sami o sebi.
Ceo zapadni svet pocinje tako da funkcionise, isto rade i kod nas.
« Poslednja izmena: 26 Jun, 2019, 15:57 Conti-Moto »

Novo !!!
Conti ROAD !!
dzimika
Gospodin BILO
Moto Manijak

Van mreże Van mreże
Kvalitet: +2119 (17%)
Zahvalnice: 136

Odgovor #21 - 26 Jun, 2019, 14:25 Ocena: +2
Ignori╣i

O tome i pricam. Kada vi sa mozgom odete, nama koji ostanemo, bice manje guzve. Jos uz to kada par generacija penzosa ode na onaj svet, bice ovde raj.

Vec se primecuje malo manjak ljudi, cujem sa vise strana da ljudi ne mogu da nadju radnike, bar ne kvalitetne, opet sa druge strane vidim da i tamo gde fali radnika ne dizu plate
MIGE
Iskusni bajker

Van mreże Van mreże
 Motor:
X9 500ccm
 Facebook: Poseti
Kvalitet: +1431 (21%)
Zahvalnice: 127

Odgovor #22 - 26 Jun, 2019, 14:41 Ocena: 0
Ignori╣i

dizu dizu  namigujem

viper
Vikend bajker

Van mreże Van mreże
 Motor:
Suzuki gsr 600 2006g.
Kvalitet: +516 (16%)
Zahvalnice: 79

Odgovor #23 - 26 Jun, 2019, 15:18 Ocena: +1
Ignori╣i

Pritisak ljudima.

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока

"Do├░e vreme kada pamet za├Žuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andri├Ž)
Hoh┬╣tapler
Ho┬╣tapler
Moto Manijak

Van mreże Van mreże
 Motor:
Kymco people 250, VFR800fi
The force that guides the stars guides you to.

Kvalitet: +4623 (35%)
Zahvalnice: 325

Odgovor #24 - 26 Jun, 2019, 16:29 Ocena: +13
Ignori╣i

Forum me je ubio u pojam jer je Kosta kenjao i kenjao i kenjao u svakoj jebenoj temi. Odgovarao sam sebi na postove. Meni se smu├Ęilo i po├Ęelo jako da smara.

Dr┬żava nije pukla. Ako mene pitate - nikad bolje.
To smo ┬żeleli, to dobili. Demokratski. Penzioneri glasali. Sad neka crknu od gladi.

Oti┬╣lo je more ljudi, oti┬╣li su ljudi koji znaju znanje i zanate, nama koji smo ostali napravili vakum. Plate su oti┬╣le gore i i├Ži ├Že gore. ┬«ivi bili videli. Ponuda potra┬żnja. namigujem

Niko meni (a ni vama) ni┬╣ta ne duguje. Mora da se radi. A radi├Že se bez prava i zakona, ba┬╣ kao nekad, kad se posle umiranja po fabrikama digao srp i ├Ęeki├Ž, jer nisu mogli vi┬╣e... Seti├Že se lumpen proleterijat za┬╣to su uop┬╣te dedaci do┬╣li na tu ideju... Avaj....
 Pro┬╣lo je vreme od 7 do 15, odmori, regresi, 5 majstora jedna lopata...
Kod nas su ljudi HTELI demokratiju, privatnike, da se sve privatizuje, d┬żaba pametni pri├Ęali "ne kitu u usta" d┬żaba...eno je Afrike i Ju┬żne Amerike, cele privatne...
Ovo ovde ne├Že biti nikad Danska, ┬ęvedska, c.... Ovo ├Že biti Meksiko, Gvatemala... Jug. Sirotinja. Statistika. Jeftiniji od Kineza. (Ovo poslednje je istina).

Pozdrav iz Nema├Ęke, sipao sam gorivo za 10centi manje nego kod nas, kupio salame, gaude na listi├Že i leba ( manje para neg' kod  nas ) i ujutru kre├Žem ku├Ži...
Jer i dalje sam kod nas neko, ku├Ža di su starci, ovde nikad ne bi do┬╣ao da ┬żivim, mogu da do├░em i uradim i naplatom,, jer sam auslander (nisu oni pljunuli na svoje dedove ko mi na na┬╣e), seti├Že se oni uskoro i svojih ideja, bi├Že ovde ├Ęupavo... Doner kebaba na svakom ├Žo┬╣ku.
Fino je ovde fakat, ali kod nas ostajem, bar ├Žu imati sa kim plakat.
Ljubi vas brat

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.
redshadow
Vikend bajker

Van mreże Van mreże
Kvalitet: +761 (25%)
Zahvalnice: 63

26 Jun, 2019, 21:04 - Hidden.
Odgovor #25 - 26 Jun, 2019, 21:04 Ocena: -5
Ignori╣i

mrle
Iskusni bajker

Van mreże Van mreże
 Motor:
Kawasaki ZZR600 Rat look
nekrunisani kralj moto cigana

Kvalitet: +1993 (30%)
Zahvalnice: 119

Odgovor #26 - 26 Jun, 2019, 21:49 Ocena: 0
Ignori╣i

Evo jedan peder bi da te jebe u crveno dupe.
viper
Vikend bajker

Van mreże Van mreże
 Motor:
Suzuki gsr 600 2006g.
Kvalitet: +516 (16%)
Zahvalnice: 79

Odgovor #27 - 26 Jun, 2019, 22:11 Ocena: 0
Ignori╣i

😂😂😂😂😂

Послато са SM-T585 уз помоћ Тапатока

"Do├░e vreme kada pamet za├Žuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andri├Ž)
sremac
Pozer

Van mreże Van mreże
Kvalitet: +261 (33%)
Zahvalnice: 18

Odgovor #28 - 26 Jun, 2019, 23:53 Ocena: +9
Ignori╣i

Forum nije prsao, radi i to ├Ęak lepo, nema ni promene indentiteta vi┬╣e Cheesy

Kako mo┬że┬╣ re├Ži da je prsao, ima stru├Ęnih ljudi i to poprili├Ęno, svako za svoju obast u kojoj se razume, i svi zele da pomognu, a i oni koji ne mogu daju dozu humora. Pa ovo je jedan jedini mu┬╣ki forum gde se mo┬że prona├Ži re┬╣enje za sve, od recepta za rakiju, za kuvanje, za ajvar, preko raznih administrativnih i ┬żivotnih neda├Ža, do uputstva za polugeneralnu na FZR, a vala radile se i na R1 koliko se se├Žam (niko tad nije rekao baci govno i kupi u salonu novu). Evo ja ju├Ęe saznao od UFFa koliko ko┬╣ta da se napravi bazen. Poenta svega je da forum radi , ljudi su tu, ┬żele da pomognu ┬╣to je nabitnije, da pi┬╣u, podele iskustva , putopise, pa ponekad i da napi┬╣u ┬╣ta ih mu├Ęi, odu da vide motor, auto, raspitaju se, upute te na prava vrata. Takav forum nije prso. Niti ├Že dok ima takvih ljudi.

Da oti┬╣li su neki stru├Ęni ljudi, ali to je njihov problem, ovo je virtuelni prostor za sve, za┬╣to dozvoliti da te jedna budala , neistomi┬╣ljenik , ili podprckiva├Ę otera odnekud gde ti je lepo, ako jedan tvoj post ima ve├Žu te┬żinu nego njegovo celo postojanje na forumu?  ostani pi┬╣i, slu┬╣aj ├Ęitaj, pomozi, neko ├Že tebi.

e sad jedan ve├Ži problem, motori se ne voze... ajmo ovako kad ste zadnji put videli klinca na skuteru ? ja sam se sad zamislio. Nekada u ovom periodu pre 15tak god kad sam ja imao 14tak, nisi mogao da pordje┬╣ gradom a da ne zapr┬╣ni neki Aeroh, Spidfajt, Runer, SR50, Malguti, Ngr, Free... Nije problem ni u politici, ni parama. Skuteri bili skupi ko sam djavo, kinezi tek po├Ęeli, i oni bili skupi ko sam djavo, al se vozilo bra├Žo. Vikednom keju 50m sve motor do morora, gsxr, nindza, r1, pa sve do skutera. Bilo je ├Ęak i ljudi, sad ni ljude ne vidim. Nije problem u parama, sad je kinez 300e, nekada nisi mogao ni automatika za tu lovu da uzme┬╣ , ko pola telefona nekog kr┬╣tenog, klinci tu lovu potro┬╣e u separeu dns,pa ne┬╣to ne vidim da se voze. Gledam ispred Bajk kafea, pa pola njih dodje autima. Sve mi miri┬╣i ne┬╣to da motoripostaju aut , bar kod onih koji ih nikad nisu voleli.  Da je kao u pesmi GLUPA├łO ┬ęTO SI MI UEZLA DE├łKA, imao je dobar auto, I TVOJ JE IMAO MOTOR, kako da se vozim zima je. Ej bre pa nekada su najja├Ęe guzice u gradu defilovae na R, nema vi┬╣e toga, bar ne toliko koliko je nekad bilo. Ljudi su se udaljili, sve je manje dru┬żenja, sve vi┬╣e telefona u rukama.

Evo ti kao autor teme, si u zemlji koja ima jak standard, gorivo jedftinije nego voda, pa ne┬╣to ne vidim da ka├Ęi┬╣ slike s grupnih vo┬żnji?

Nije nam kriva ni vlast, ni standard, poku┬╣ajmo da budemo ┬╣to bolji i neiskvareniji ljudi. A sranja ├Že uvek biti, na njima se uvek i poznali junaci. Kako i za zemlju, tako i za forum, isto je, i jedno i drugo ├Ęine ljudi.

budala na leru, mudonja u kontra smeru
UFF
Administrator
Mega Moto Manijak

Van mreże Van mreże
 Motor:
Honda CB600F Hornet '03
Yamaha FZ6 Fazer '04
Suzuki DL650V-Strom '05
Honda CBR600F4i '06
Yamaha MT-03 '07
KTM 690SM '08
Yamaha YZF-R1 '08
Honda CRF250L '13
Honda CB1000RA '09

Kvalitet: +12246 (27%)
Zahvalnice: 1025

Odgovor #29 - 27 Jun, 2019, 02:59 Ocena: +1

kakve bre grupne voznje u dubaiu?
tamo moze samo neki grupni sex da se organizuje Cheesy

da mi je cilj da 4um bude super posecen osvezio bih par aktuelnih tema i oziveo prepucavanje i provokacije, ali sta imam od toga kad reklame ne postoje?
nego bas me zanima ovo sto je redshadow napisao o kom se to adminu radi jer ovde postoji samo jedan, nego on navikao na video blog gde samo on kenja bez prestanka a ostali cute i slusaju pa mu se zato izgleda vise ne dopada kako forumi funkcionisu
redshadow
Vikend bajker

Van mreże Van mreże

27 Jun, 2019, 05:12 - Hidden.
Odgovor #30 - 27 Jun, 2019, 05:12 Ocena: -13
Ignori╣i

redshadow
Vikend bajker

Van mreże Van mreże

Odgovor #31 - 27 Jun, 2019, 05:49 Ocena: 0
Ignori╣i

Ontopic, nekada sam mislio da je Srbija raj...kada sam bio besposlicar zaista je bilo tako.
U Srbiji ti je zabava za sitne pare, jer su ljudi navikli da nemaju prebijenog dinara pa animiraju jedni druge.
Meni koji sam u principu individualac nije to nesto dugo bilo zanimljivo. Odavno sam prestao da pusim pricu
nacionalizma i djedovine i ostalih sranja jer....planeta zemlja je za sve ljude a tudjina je izmisljena stvar od strane ljudi
isto kao i granice. Ko to ne kapira ne moramo ni da pricamo, jebe mi se. Osecam se kao kod kuce gde god da odem
dok se vodim tom (po meni zdravom) logikom.
Slaninar
Iskusni bajker

Van mreże Van mreże
 Motor:
Yamaha FZS600 Fazer i bela strela s jednom konjskom snagom.
Ako kani┬╣ pobijediti, ne smije┬╣ izgubiti.

Kvalitet: +1583 (18%)
Zahvalnice: 97

Odgovor #32 - 27 Jun, 2019, 06:39 Ocena: +3
Ignori╣i

U  vezi samog foruma: neizbe┬żno je pore├░enje sa BJB. Ne pose├Žujem taj forum iz principa. Ne znam kakav je sad (ve├Ž godinama u nazad). Ranije je bio mesto sa vi┬╣e stru├Ęnih saveta u odnosu na MotoManijake.

Google ga isto puno vi┬╣e "voli" - tj. kad ne┬╣to tra┬żi┬╣ na srpskom, prvo izbacuje stranice sa BJB - ├Ęesto su tu i bili OK odgovori (opet - ne znam kakva je situacija poslednjih 6+1 godina).

Ima i ovde stru├Ęnjaka, nije da nema, ho├Že ljudi da pomognu savetom - za razne stvari, ne samo za motore. Ali, bez ┬żelje da ikog uvredim, ovaj forum mi nikad nije delovao kao "ozbiljan" da tako ka┬żem - ┬╣to samo po sebi nije ni dobro, ni lo┬╣e, meni se svi├░a, ali nije ne┬╣to ┬╣to dovodi puno (novih) ├Ęlanova. Opet - i to samo po sebi nije lo┬╣e, osim ako ne planira┬╣ da preko foruma pravi┬╣ pare. Po┬╣to na pose├Ženim forumima bude gomila novih ├Ęlanova koji ne pro├Ęitaju ni FAQ, nego naprave novu temu sa 10001. verzijom identi├Ęnog pitanja i onda se vi┬╣e nikad ne pojave posle.

Ina├Ęe sam predlagao Uff-u da stavi Google reklame u ├Žo┬╣e gore-desno. Rade 100% automatski, tj. 0% cimanja, 'leba ne tra┬że (sve se "vu├Ęe" sa Guglovih servera), a kapnu├Že ne┬╣to - da se plate bilo kakvi tro┬╣kovi, simboli├Ęno, ali bolje nego nula. Naravno, svu zaradu treba potro┬╣iti za pla├Žanje kurvi, da pi┬╣u na forumu i kad su u PMS-u. Tako ├Že na forumu da "ima ┬żenski ima sve", a bi├Že i super bullshit tema i prepucavanja "powered by PMS". "Win-Win", ┬╣to bi rek'o Vu├Ęi├Žev buraz.

Naravno, forum pri tome ipak mora ostati gay-twins friendly, kao do sada - to je uvek bila ciljna grupa. #volimlazi├Ža #gaytwinsgangbang

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen
UFF
Administrator
Mega Moto Manijak

Van mreże Van mreże
 Motor:
Honda CB600F Hornet '03
Yamaha FZ6 Fazer '04
Suzuki DL650V-Strom '05
Honda CBR600F4i '06
Yamaha MT-03 '07
KTM 690SM '08
Yamaha YZF-R1 '08
Honda CRF250L '13
Honda CB1000RA '09

Kvalitet: +12246 (27%)
Zahvalnice: 1025

Odgovor #33 - 27 Jun, 2019, 08:47 Ocena: +2

mmmm konacno da zaradim pare za qrve preko 4uma  yahoo
MIGE
Iskusni bajker

Van mreże Van mreże
 Motor:
X9 500ccm

Odgovor #34 - 27 Jun, 2019, 08:50 Ocena: 0
Ignori╣i

rofl

Slaninar
Iskusni bajker

Van mreże Van mreże
 Motor:
Yamaha FZS600 Fazer i bela strela s jednom konjskom snagom.
Ako kani┬╣ pobijediti, ne smije┬╣ izgubiti.

Kvalitet: +1583 (18%)
Zahvalnice: 97

Odgovor #35 - 27 Jun, 2019, 09:03 Ocena: 0
Ignori╣i

mmmm konacno da zaradim pare za qrve preko 4uma  yahoo

Zar to nije bio plan od samog starta?!?!

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen
Joe kickass
Voajer

Van mreże Van mreże
 Motor:
CRF250LA
Kvalitet: +17 (33%)
Zahvalnice: 0

Odgovor #36 - 27 Jun, 2019, 09:35 Ocena: +4
Ignori╣i

Posledica globalizacije, malo vremena, malo para. I kad ima┬╣ - nema┬╣, mora se kupiti noviji auto, motor, pa se opet nema vremena, treba sve to platiti.
Banke dele kredite ko lude, zidaju se zgrade na sve strane. Cena kvadrata oti┬╣la 30% za godinu dve. Ko je lud da se zamajava sa forumom, treba to vratiti za 2, 3 decenije.
┬ęto nam je bolje to nam je gore.
Pljujemo devedesete i sa setom ih se se├Žamo. Dru┬żenje bez fejsbuka, mobilnih. Naspe┬╣ dve litre u tomosa i nema kraja sre├Ži. Sad rezervoar stoji pun, da ne zar├░a jel', ali se nema kad voziti.
Itd, itd...
MIGE
Iskusni bajker

Van mreże Van mreże
 Motor:
X9 500ccm

Odgovor #37 - 27 Jun, 2019, 09:38 Ocena: 0
Ignori╣i

clapp clapp clapp clapp palac gore palac gore palac gore

El Jefe
Iskusni bajker

Van mreże Van mreże
 Motor:
Унтер фире ојген
Kvalitet: +3348 (48%)
Zahvalnice: 96

Odgovor #38 - 27 Jun, 2019, 09:48 Ocena: 0
Ignori╣i

Две литре у Томос? Ипак сам био срећнији са 20. литара у Гуцију.

Друштво за заштиту од животиња
El Jefe
Iskusni bajker

Van mreże Van mreże
 Motor:
Унтер фире ојген
Kvalitet: +3348 (48%)
Zahvalnice: 96

Odgovor #39 - 27 Jun, 2019, 10:02 Ocena: +1
Ignori╣i

ПС. Ми смо и отерани са оног форума зато што они тамо све знају.

Друштво за заштиту од животиња
Stranice: 1 [2] 3 4 5 ... 13
ętampaj
Moto Manijaci á|á Op┬╣te teme á|á Ostale teme á|á Tema: zasto je ovaj forum pukao kao i voznja motora kao i cela srbija