Glavni meni

zasto je ovaj forum pukao kao i voznja motora kao i cela srbija

Započeo SSZGO, 26 Jun, 2019, 05:56

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

stilgar

Po mojim saznanjima, zbog ovolikih radova i guzvi po gradu ljudi se voze mahom vikendom i to van grada. Vozaci automobila kombija i ostalih kojima je posao vezan za voznju u guzvi svi zakvavljenih ociju opasni i za sebe i za okolinu. Probajte da nadjete slobodan taxi u vreme povratka sa posla. Ni na radiole se ne odazivaju.

dzimika

Citat: despic poslato 01 Jul, 2019, 12:27
dzimika, ne znam sta si cuo i gde si cuo te motore...u gradu i okolo vidjam tek poneki motor. Ni priblizno kao pre. Mudrosti po forumima smo skupljali zimi a leti smo neki prelazilii i po 50-100km dnevno.
Mladje generacije skupljaju mudrosti po yt gledajuci i slusajuci stojane, cobije i raste...i potpisujem da su nevidjeni debili 99%.

Cuo na NBG, preko mosta samo sibaju, koliko se motori voze ne znam, znam da ima skutera brdo po gradu, mnogo mnogo vise nego motora
a i kako ocekujes da ima motora kad vecina koji su vozili su otisli preko, sto samo da se radi sto i da se zivi
inace, jeste, prelazilo se nekada dosta, gde god krenes motorom, cak se uvece islo i do grada da se voza samo radi voznje, milina bila posle 21h da se vozi, nema zive duse, sada je cak i nocu guzva, a i sada me mrzi da se navlacim ponekad, lakse mi cak i busom otici negde nego motorom

inace sto se tice mladjih generacija to moram da se slozim sa tobom ali sta da radimo, ja da ucim nekog ne pada mi na pamet, imam svoje koje cu da naucim sta i kako treba, ostali imaju roditelje valjda ( mada ni roditelji nisu nista bolji)




mkt

ja od februara ne silazim sa motora
spuco 4500 do sada
kupih auto ni sam ne znam zasto

despic

eo i ja danas na svu muku kupih skuter...ne znam ni sta ce mi, al eto...
klasican divljak

dzimika

pa sto? Samo mi reci sta ce ti skuter, em trosi vise nego motor em sto moras da ga registrujes isto kao i motor

mali_zmaj

Citat: Ivicat poslato 01 Jul, 2019, 12:19
Citat: mali_zmaj poslato 29 Jun, 2019, 11:59
Reèe èovjek "bolje rat nego pakt" i odo¹mo u PM!!...

A sta drugo je moglo biti receno? Sve drugo bi bilo pljuc na nase oceve i dedove. To je duznost koju imamo prema nasim precima koji su uspeli da sacuvaju sebe. Zahvaljujuci njima, mi danas postojimo. Oni su sebe sacuvali. Stotinama godina su odolevali svakojakim neprijateljima. Po svemu sudeci, mi to necemo uspeti. Mi ovaj rat gubimo. Ostace samo secanje na jedan hrabar i castan narod. A mi cemo ostati zapamceni kao slabici.

Mislis da bi "bolje pakt nego rat" bilo bolje? Mislis li da bi bilo ko od njih imao milosti za svoju koloniju? Ne nadaj se da germani i vikinzi imaju imalo milosti. Oni i prema svojima su surovi. Ne bi trepnuli da nas potpuno uniste.
Evo razloga sto je bilo sta tesko napisati na forumu,pa makar kao ironicna sala..  Naravno da je jedino moglo biti "bolje rat nego pakt",to nam je u genetskom kodu,i uvjek platimo nekakvu cijenu,al zadrzimo ponos,i slavu na pretke!!  Taj moj komentar je zapravo nasa zbilja..,sad smo ipak robovi Nijemaca koji su nas htijeli zatrti!!  Eto to je to..,ne sekiraj se,ja sam patriota,antifasista,i Gavrilo Princip je za mene junak a ne terorista!!  Eto za ubuduce da se zna!!  Da me se ne proziva kad se sprdam,jer nista ne umijem drugo u ovim govnima u kojima smo!!
jin-jang

Lazic

Neæemo kralja jer ne valja, hoæemo Tita, velika mu.....

mali_zmaj

To!! I zavuèe nam ga...

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

Biker-Boy

Tito je napravio jednu veliku gre¹ku, mislio je da mo¾e da ujedini glupu balkansku stoku,
svi slo¾ni pod jednom zastavom, u jednoj velikoj jakoj dr¾avi,
al neæe da mo¾e, nama je dra¾e èetnikovanje i usta¹ovanje nego napredovanje...

Amerikanci su dokazali da udru¾ivanjem vi¹e malih dr¾avica, mo¾e da se stvori jedna
velika jaka mamojebaèka dr¾ava, kojoj ne mo¾e niko ni¹ta, ali ne,
nama je dra¾e da svako bude u svom oboru i da nas jebe ko stigne.
Nema veæih mazohista od nas.

I feel the need..... the need for speed !!!

TEEfqd

Citat: Biker-Boy poslato 01 Jul, 2019, 22:10
Tito je napravio jednu veliku grešku, mislio je da može da ujedini glupu balkansku stoku,
svi složni pod jednom zastavom, u jednoj velikoj jakoj državi,
al neće da može, nama je draže četnikovanje i ustašovanje nego napredovanje...

Amerikanci su dokazali da udruživanjem više malih državica, može da se stvori jedna
velika jaka mamojebačka država, kojoj ne može niko ništa, ali ne,
nama je draže da svako bude u svom oboru i da nas jebe ko stigne.
Nema većih mazohista od nas.



Poredis udruzivanje pod demokratijom i komunizmom. Slobodnu volju i jednakost al na silu.
Postoje i male drzavice na svetu kojima niko ne moze ili nece nista. Pogledaj samo Svicu, njih su i nacisti zaobisli.

despic

Citat: dzimika poslato 01 Jul, 2019, 18:27
pa sto? Samo mi reci sta ce ti skuter, em trosi vise nego motor em sto moras da ga registrujes isto kao i motor
pa puko sam :)
klasican divljak

Malenov

Мало занимљивости о нашем јунаку  :)

О ПРЕЗИМЕНУ ПРИНЦИП: Право презиме Гаврила Принципа је Чеко. Почетком 19. века, кад су се Гаврилови преци преселили у Обљај, добили су презиме Принцип по Тодору који је био силовит, плаховит и виђен човек.Тодор беше најчувенији сточарски трговац у целом крају. Терао је стада својих волова на продају на све стране спуштајући се чак у венецијанску низину. А такав Тодор је, у раскошној народној ношњи и на белом коњу, долазио у Книн и у талијанске градове. Стога га назваше „босански принц“ или „принц од Босне“. Радознала маса ишла је за страним човеком и говорила: Il principe Bosniaco! И тако надимак постаде презиме. (извор: Мишо Урош, Јово Дмитровић, „Тромеђа, три међе једног народа“, Београд 1994.)


Malenov

Није Тито крив за уједињење него Александар Карађорђевић. Њему је дупе зинуло да будемо што већи. Он је спојио јужне словене у краљевину Срба Хрвата и Словенаца Тито је само наставио зло.

mali_zmaj

da!! to je taèno!! primio Hrvate,Srbija izgubila identitet,oni odmah krenuli da rade na sjebavanju iste zarad svog "tisuæljetnog sna", Tito samo nastavio....,i eto nas danas tu gdje jesmo...,borba da zadr¾imo i¹ta od identiteta,svi nas jebu,ne smijemo da sjebemo ¹iptare,bombardovali bi nas do besvjesti,Srbi preko Drine,ubi¹e se da saèuvaju ono malo teritorije od Bakirove ¹erijatske zamisli od dr¾ave...,sve u svemu,narednih par decenija æe se vidjeti gdje smo,i da li æemo pre¾ivjeti kao narod,nacija,dr¾ava... Ili æe nam se desiti ona zloglasna..,da æemo spasti na beogradski pa¹aluk!!
Ljudi nisam vjernik ,klasiènog tipa,ali neka nam je bog na pomoæi!!  Jo¹ samo da prestanemo sami sebe sjebavati,i da naðemo nekog politièara sa harizmom,znanjem ,i parama,pa da mu one ni¹ta ne znaèe!! Pa da ne mari¹e,gdje god stigne!!

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

jevta


Malenov

Аустроугарски каплар пуца на Србе... Броз...



Lazic

Vidi jeste Èeda, majku mu bo¾iju imperijalistiæku...









Citat: Malenov poslato 01 Jul, 2019, 22:48
Није Тито крив за уједињење него Александар Карађорђевић. Њему је дупе зинуло да будемо што већи. Он је спојио јужне словене у краљевину Срба Хрвата и Словенаца Тито је само наставио зло.
Iz njegove perspektive je to bilo logièno, a i jugoslovenski pokret je bio veæ prilièno jak... Da je napravio istorijsku gre¹ku, jeste...

goranvojska

Mislim da je najveci problem bio u samim medjuljudskim odnosima izmedju clanova foruma. Umesto da se pomazemo jednim drugima ljudi naidju na prozivke i podjebavanja. A neretko sam primetio pi¹anje po sirotinji od strane nekih èlanova koji su do juèe vozili drndavog juga. Suma sumarum forum je izgubio svoj indentitet i namenu kojom je prvenstveno bio namenjen. Ljudi su se pokupili i otisli..

mali_zmaj

jin-jang

viper

Citat: goranvojska poslato 19 Jul, 2019, 12:09
Mislim da je najveci problem bio u samim medjuljudskim odnosima izmedju clanova foruma. Umesto da se pomazemo jednim drugima ljudi naidju na prozivke i podjebavanja. A neretko sam primetio pi¹anje po sirotinji od strane nekih èlanova koji su do juèe vozili drndavog juga. Suma sumarum forum je izgubio svoj indentitet i namenu kojom je prvenstveno bio namenjen. Ljudi su se pokupili i otisli..
Svaka ti je ko Njego¹eva.

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)