Ćao, Anonimni posetioče
Stranice: [1] 2 3 4 ... 11
Štampaj
Autor Tema: zasto je ovaj forum pukao kao i voznja motora kao i cela srbija  (Pročitano 5136 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
SSZGO
Surovi
Iskusni bajker

Na mreži Na mreži
 Motor:
R1, BMW HP4
 Facebook: Poseti
Kvalitet: +1755 (25%)
Zahvalnice: 102

26 Jun, 2019, 04:56 Ocena: +4
Ignoriši

kao neko gledajuci sa strane, pre 10 godina i 15 godina, nesto se desavalo u bg, bilo je ljudi na forumu, bilo je konstruktivnih tema, bilo je voznji po gradu, na adi gde sam bio bilo je rolera, sad je sve to nestalo a zemlja izgleda u totalnom rasulu bez ideja , smera, desavanja
a ljudi su drski besni glupi i neobrazovani

mislite o tome Smiley

Reci nešto pametno i svi će te pamtiti - Nepoznati autor
Slaninar
Iskusni bajker

Na mreži Na mreži
 Motor:
Yamaha FZS600 Fazer i bela strela s jednom konjskom snagom.
Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti.

Kvalitet: +1342 (16%)
Zahvalnice: 90

Odgovor #1 - 26 Jun, 2019, 06:56 Ocena: +2
Ignoriši

Forumi kao takvi su u izumiranju - zamenjuju ih različite društvene mreže.

Što se ostalog tiče: ova zemlja tone, bespovratno i iz meseca u mesec vidi se pogoršavanje.
Kad shvatiš kako veliki procenat ljudi razmišlja, pogotovo mladih, jasno ti bude da će se to nastaviti u istom smeru.

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen
Biker-Boy
Vikend bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Vrištavac 600R
Hronični Motociklopata

Kvalitet: +1650 (53%)
Zahvalnice: 31

Odgovor #2 - 26 Jun, 2019, 07:36 Ocena: +4
Ignoriši

U mom slucaju, voznja motora puca iskljucivo zbog losih finansija, imam svu volju ovog sveta da vozim, ali jbg skupo gorivo a plata kurton,
a sto se tice pucanja Srbije, mozda ce zvucati okrutno, ali kakav narod takva drzava, stoka samo i nismo za bolje...

I feel the need..... the need for speed !!!
Ivicat
Iskusni pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
900rr
Kvalitet: +657 (33%)
Zahvalnice: 34

Odgovor #3 - 26 Jun, 2019, 08:06 Ocena: 0
Ignoriši

^^^
Ja se ne brinem. Takvih je sve manje u Srbiji jer beze.
Jecko
Iskusni pozer

Van mreže Van mreže
Kvalitet: +1072 (52%)
Zahvalnice: 57

Odgovor #4 - 26 Jun, 2019, 08:38 Ocena: +2
Ignoriši

Koliko to god ruzno zvucalo (sad mi sa strane sto zivimo nesto kenjamo) ali istina je.
Globalno drzava, narod je u sve vecem problemu, potpuno razumljivo zasto.
Ljudi se i dalje zabavljaju, provode, zive srecni u nekim svojim mikro svetovima sa svojim ljudima u svom delu, gradu...ali globalno jad.

Sada kad smo bili, moj decko se razboleo (temp i sl), imao 39.6 u 10 uvece i ja ga odvedem u hitnu. Da nisam prepoznala uzas na njegovom licu nikad ne bih ni primetila jer sam ja na to,jel, navikla...ali stanje nase hitne, nasih bolnica....pa nemaju one plasticne bocice za urin a ne nesto vise...

Sahranili su nas politicari do te granice da nema nazad....
« Poslednja izmena: 26 Jun, 2019, 08:49 Jecko »
dzimika
Gospodin BILO
Moto Manijak

Van mreže Van mreže
Kvalitet: +1836 (16%)
Zahvalnice: 120

Odgovor #5 - 26 Jun, 2019, 08:39 Ocena: +1
Ignoriši

^^^
Ja se ne brinem. Takvih je sve manje u Srbiji jer beze.

Gresis, beze oni sa mozgom, oni bes mozga ostaju jer veruju u price da ce biti bolje (da se neko ne nadje uvredjenim mislim na one koji glasaju za ove)
Ja recimo gledam prvi kako da odem
Sto se motora tice nisam ga ni registrovao, niti imam pare niti zelim da lopovima dam skoro 200e za motor od 1400e da bi mi oni rekli da smem da vozim, mozda sledece godine a do tada u ajduke, sto se tice voznje po gradu izgubila je svaki smisao, cak su i uvece guzve a da ne pricamo da je pola grada raskopano a poslednjih mesec dana i poplavljeno skoro svako vece, pritom (sad cu zvucati kao uff)  zasto bi akao motor za voznju po gradu koja je postala mucenje i samo ocekujuci ko ce proci na njegovo crveno ili stop da me pokupi u nekoj raskrsnici, pre neki dan kod mene u kraju 3x je falilo da me pokupe na 3km voznje
« Poslednja izmena: 26 Jun, 2019, 09:55 dzimika »
Ivicat
Iskusni pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
900rr
Kvalitet: +657 (33%)
Zahvalnice: 34

Odgovor #6 - 26 Jun, 2019, 08:51 Ocena: 0
Ignoriši

O tome i pricam. Kada vi sa mozgom odete, nama koji ostanemo, bice manje guzve. Jos uz to kada par generacija penzosa ode na onaj svet, bice ovde raj.
FANTOM
Iskusni pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
Piaggio Repsol Free 50 Honda CBR 600 F-1 Street Fighter  Suzuki GSXR 750 1994.  Yamaha YZF 1000 ThundrRace 1997.
Kvalitet: +332 (17%)
Zahvalnice: 24

Odgovor #7 - 26 Jun, 2019, 09:30 Ocena: +4
Ignoriši

Ne znam zasto osecam u postovina kivnost na ljude koji su otisli pa koj ce kurac ovde . Velika vecina ljudi ima platu 30 000 din sa tim mozes dupe da obrises  . Ko ima i do 50 000 nikakva drasticna razlika nije . Sto rece neki reper sa Medaka : " Nisam hepy sto zivim u zemlji sto radio ne radio uglavnom si bednik " . Alo ljudi pricamo o osnovnim stvarima registracija motora i da se sipa da se vozi , pri tom niko ne prica da idemo na ture do Alpa , nego da imas jebeno za potrebe voznje preko nedelje i vikendom da se provozas sa drustvom , au jeste vas smo bahati mnogo trazimo.
    Voznje kao sto su bile nekad na uvali postoje , al to sad voze neki novi klinci . Postoji ekipa koja se vozi uvece po gradu varijanta ko nekad cima ribe ode oko splavova itd i uspesni su ,ima tu jebacine da se navata , samo sto su to uglavnom srednjoskolke bez mozga . Ali hocu reci postoji i taj deo moto kulture ne u obimu kako smo se vozili 2008.- 2010. Kroz grad al se voze momci .
    Sto se tice foruma jeste se umrtvio , nema Debelog Zmaja jer je banovan nekom Haskom osudom na pitaj boga na kolko godina , a Kosta valjda nije banovan al se ucutao nesto mozda se unormalio , a bio je kul tip jbg .
    Skupljanje ekipe sa foruma katastrofa da ne kazem nikako , neki se vole ne vole, drugi se gledaju preko ramena , neki zajebali neke ima svega ko i svuda . Kontretno forumskih okupljanja drasticno manje , a voznje kao nekad sto su ljudi isli da se provozaju u forum organizaciji ne postoje .
    E da nije mi registrovan motor vec mesec dana druga godina za registraciju umesto da me kosta manje , kostace me isto kao i prva koja me je tada kostala sa sve osiguravanjem vozaca i suvozaca , novom saobracajnom tablicom kostala 23500 din za 1000 cc starog motora 20 godina . E sad me kosta produzetak registracije 23500 din , al jbg podogli cenu tehnickih pregleda . Znaci nece biti osiguranja ni suvozaca ni vozaca jer to dodje preko recene cene a i ovo mi je puno .
    I za kraj rekli ste da nije gore ma jok cini vam se . zvizdim
Slaninar
Iskusni bajker

Na mreži Na mreži
 Motor:

Odgovor #8 - 26 Jun, 2019, 09:41 Ocena: 0
Ignoriši

Nisam primetio da je iko kivan na one što odu.
Želja za odlaskom odavde znači da čovek još uvek koliko-toliko zdravo razmišlja - pogotovo važi za mlađe ljude.

Otvoriš Youtube odavde ( sa "srpskom" IP adresom, ili ulogovanim nalogom) i klikneš na "trending". Sve ti bude jasno.

El Jefe
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Унтер фире ојген
Kvalitet: +2442 (47%)
Zahvalnice: 73

Odgovor #9 - 26 Jun, 2019, 10:17 Ocena: 0
Ignoriši

Па шта си пријатељу урадио за ову земљу да да би нам било боље?

Друштво за заштиту од животиња
Slaninar
Iskusni bajker

Na mreži Na mreži
 Motor:

Odgovor #10 - 26 Jun, 2019, 10:24 Ocena: 0
Ignoriši

Neka si mu rekao!

UFF
Administrator
Mega Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
Honda CB600F Hornet '03
Yamaha FZ6 Fazer '04
Suzuki DL650V-Strom '05
Honda CBR600F4i '06
Yamaha MT-03 '07
KTM 690SM '08
Yamaha YZF-R1 '08
Honda CB1000RA '09
Honda CRF250L '13

Kvalitet: +11692 (27%)
Zahvalnice: 1011

Odgovor #11 - 26 Jun, 2019, 10:35 Ocena: +1

zasto je puko forum i srbija?

pa sszgo otisao iz nje Cheesy
viper
Vikend bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Yamaha XJ600N
Kvalitet: +423 (15%)
Zahvalnice: 64

Odgovor #12 - 26 Jun, 2019, 10:50 Ocena: 0
Ignoriši

oterali debelog zmaja😂

Послато са SM-T585 уз помоћ Тапатока

"Dođe vreme kada pamet zaćuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andrić)
dzimika
Gospodin BILO
Moto Manijak

Van mreže Van mreže

Odgovor #13 - 26 Jun, 2019, 11:21 Ocena: 0
Ignoriši

Zaboravih, popularnost foruma (mnozina) opada sve vise i uglavnom prelazi na druge drustvene mreze (instagram, FB i slicni) jer ljudi vise vole da gledaju slike nego da citaju Cheesy
Koliko vidim razni forumi su se umrtvili a ne samo ovaj
a druga stvar je da ljudi nemaju ni toliko vremena od obaveza, evo polazim od sebe recimo, zadnjih par godina zbog posla i obaveza nemam bas puno vremena za sebe, vremenom se prioriteti menjaju, meni recimo motor nije trenutno prioritet, uzivam da se vozam ali jednostavno nije prioritet
srbac
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Fazer
Kvalitet: +719 (12%)
Zahvalnice: 98

Odgovor #14 - 26 Jun, 2019, 11:23 Ocena: 0
Ignoriši

Vratite Debelu aždahu  yahoo Tongue yahoo
mali_zmaj
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Keeway Cruiser 250,Kawasaki Kle 500,Bmw K75,Kawasaki Zephyr 750,Honda Cbf 1000 GT
Kvalitet: +1487 (27%)
Zahvalnice: 61

Odgovor #15 - 26 Jun, 2019, 11:54 Ocena: 0
Ignoriši

Nije forum pukao,nego smo se malo operisali od tema "koji motor da kupim prvi" itd... da nam nedostaje kvalitetnih tema,nedostaje..,mimo foruma ste napravili viber i facebook grupe,pa je u tu forum izgubio na snazi, da su neki ljudi otišli zbog kenjanja DZ ili nekih drugih ima i to,da je forum sam po sebi "zajeban" i filteraški,pa neki koji dođu,naročito žene,pobjegnu glavom bez obzira...,ima i to itd,itd..  da smo se greškom pokenjali na neke ljude,vjerovatno i to jesmo...  da je Srbija i RS i pola Evrope sjebano,jeste...

SZZGO ti si baš dokon i imaš vremena za razmišljanje... a u suštini je tebi dobro..,i sam si to postigao..,pa se ja pitam čemu ta "sjeb" pitanja!!??  
« Poslednja izmena: 26 Jun, 2019, 12:40 mali_zmaj »

jin-jang
dzimika
Gospodin BILO
Moto Manijak

Van mreže Van mreže

Odgovor #16 - 26 Jun, 2019, 12:13 Ocena: +1
Ignoriši

SZZGO ti si baš dokon i imaš vremena za razmišljanje... a u suštini je tebi dobro..,i sam si to postigao..,pa se ja pitam čemu da "sjeb" pitanja!!?? 

To je kad dodjes u neke godine, kad imas viska vremena a solidno para onda ti je zabava da zezas ostale koji tesko rade
Conti-Moto
Iskusni pozer

Van mreže Van mreže
Kvalitet: +584 (37%)
Zahvalnice: 142

Odgovor #17 - 26 Jun, 2019, 13:57 Ocena: +1
Ignoriši

A zasto bi on trebao bilo sta da uradi?
Sta sam ja uradio, sta si ti uradio, nasi roditelji, komsije ...?
Pustili smo stoku na vlast, sad ce nas nauciti da pasemo travu. Dosta nam je to.

Novo !!!
Gume za automobile, super cene!
Delovi za motorne testere!
Slaninar
Iskusni bajker

Na mreži Na mreži
 Motor:

Odgovor #18 - 26 Jun, 2019, 14:00 Ocena: +1
Ignoriši

A zasto bi on trebao bilo sta da uradi?
Sta sam ja uradio, sta si ti uradio, nasi roditelji, komsije ...?
Pustili smo stoku na vlast, sad ce nas nauciti da pasemo travu. Dosta nam je to.

Zato što neće niko drugi i što uvek treba poći prvo od sebe.
Po mom gledištu, uradio sam sve što se može objektivno očekivati od pojedinca, pa i dosta preko toga. Al' niti sam ja tema, niti se imam šta kome pravdati i objašnjavati - pogotovo što to ništa neće promeniti.

Biker-Boy
Vikend bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Vrištavac 600R
Hronični Motociklopata

Kvalitet: +1650 (53%)
Zahvalnice: 31

Odgovor #19 - 26 Jun, 2019, 14:11 Ocena: +3
Ignoriši

Evo ja cu ti reci sta je uradio:

-Nije se ušlihtao u neko preduzeće i u stilu Šojića pokrao sve živo, i od ukradenih para zidao vikendice i kupovao skupe aute.
-Nije prodao svoju budućnost i budućnost svoje dece za sendvič i kesu makarona i 2 konzerve.
-Nije bacio svoje smeće na sred ulice ili u reku, vec u kantu gde mu je mesto.
-Video je na putu auto-motor u kvaru, nije prošišao pored već je stao i pomogao.
-Nije parkirao auto tako da zauzme 2 mesta.
-Nije pišao u bazen, vec je otišao na wc.
-Nije se napio ko stoka, isekao nekog na putu i pobegao

.........

Ovo sam uopšteno napisao, svaki normalan građanin se tako ponasa, ali problem je sto je normalnih sve manje, nenormlano je postalo normalno... idiotizam na svakom koraku u svakoj sferi života.
Svako ima svoju ulogu u sistemu, i ma koliko bila mala u velikoj grupi itekako može da utiče na promenu na bolje ili na gore, u našem slučaju je na gore, ponor kompletnog društva i vrednosti, i rezultate možete videti na televiziji svakodnevno, počev od naših političara pa do raznih bizmismena, starleta, "pevača" itd... to su naši ljudi, iz naših porodica, naših skola, iz našeg sistema, to je naš produkt.

I feel the need..... the need for speed !!!
Stranice: [1] 2 3 4 ... 11
Štampaj
Moto Manijaci  |  Opšte teme  |  Ostale teme  |  Tema: zasto je ovaj forum pukao kao i voznja motora kao i cela srbija