Ćao, Anonimni posetioče
Stranice: [1]
Štampaj
Autor Tema: Moto tura (Slovenija ili CG,Italija,Alpi,Nemacka)  (Pročitano 419 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Žorž GTI
Pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
Zx10r
Kvalitet: +140 (14%)
Zahvalnice: 30

24 Jun, 2019, 18:29 Ocena: 0
Ignoriši

Ovako manijaci plan mog dragog brata I mene je da odemo do Tavulije I Dukati salona u italiji,jos uvek razaradjujemo kojim putem da idemo , opcija jedan Crna gora pa trajekt ili hrvatska pa trajekt, ili da peglamo duz obale preko slovenije.Plan je obici Rossjev ranc I Dukac fabriku, I sta je tu jos zanimljivo.  srednji brat zeni 21 jula(bas sad resio kad smo se konacno vremenski pogodili posle vise od 5 godina) al jbg brat je sta ces pa nam je skratio 5 dana ture trebalo je da bue 12 da ocesemo I mora malo , plan je da krenemo 23.7 I da budemo u Nemackoj 28.7 najkasnije popodne jer cenjeni dr32 radi 29ujutru.  Drugi deo puta je italija -Alpi, , dr32 je peglao tuda kaze zna put  rofl, ali videcemo, I posle toga treba da krenemo ka frankfurtu tj Wurzburgu . Ako neko ima neku sugestiju za plan puta ili je isao istim ili slicnim nek da neki savet gde spavati I bukirati I sta jos ne propustiti, znam da je vremena malo ali dacemo sve od sebe a da pritom nesto I vidimo.
Ako je neko za da se prikljuci nek javi  uzdravlje
dr32
Iskusni pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
CBR 600 FA yahoo
Kvalitet: +116 (9%)
Zahvalnice: 13

Odgovor #1 - 24 Jun, 2019, 19:13 Ocena: 0
Ignoriši

Da se ukljucim i ovako u temu. Mali je sve rekao, ko hoce i moze sa nama nek izvoli. Ko ima predloge i oni su dobro dosli.

4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy
SSZGO
Surovi
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
R1, BMW HP4
 Facebook: Poseti
Kvalitet: +1712 (25%)
Zahvalnice: 101

Odgovor #2 - 26 Jun, 2019, 04:50 Ocena: 0
Ignoriši

ja bih to vozio kolima iskreno, jebeno mucenje motorom
 obisao sam stelvio pass i okolnih 200 km od austrije do  jezera como, super predeli, za slikanje snimanje piknik odmor, sto ces sve da propustis na motoru

mozda sa 1200 gs i tri kofera bih razmislio, inace zajebi

spavao sam u hotelima preko booking.com, u proseku je bilo 50e dnevno ako se malo potrazi promocije sasvim dobar smestaj...

Reci nešto pametno i svi će te pamtiti - Nepoznati autor
Žorž GTI
Pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
Zx10r

Odgovor #3 - 26 Jun, 2019, 07:44 Ocena: 0
Ignoriši

ja bih to vozio kolima iskreno, jebeno mucenje motorom
 obisao sam stelvio pass i okolnih 200 km od austrije do  jezera como, super predeli, za slikanje snimanje piknik odmor, sto ces sve da propustis na motoru

mozda sa 1200 gs i tri kofera bih razmislio, inace zajebi

spavao sam u hotelima preko booking.com, u proseku je bilo 50e dnevno ako se malo potrazi promocije sasvim dobar smestaj...

Vidi glavni focus nam je voznja, naravno I da se vidi svasta nesto, boze zdravlja oticicemo jos koji put ja sigurno I to biciklom bar Alpe Smiley, stvarno sam se nauzivao biciklom po balitku I finskoj I karibima, napravio vise od 3000 km , sad mi se iskeno malo vozi motor, I kao sto si pomenuo u drugoj temi , da je pre 10 godina bilo voznji po gradu I zezanja I konstruktivnih prica, tada smo I mi tek seli na prave motore(buraz I ja) al je uvek nesto falilo da bi se vozile neke ozbiljnije ture negde  t nemamo motore u isto vrem, pa nema love itd.. sad dodjosmo da I finansije vise nisu frka al GLE zajeba nema se vremena I tajming nam se ne gadja, tako da je ovo retka prilika dok ne postanemo matorci, pogotovu sad ja na kruzu  on u Nemackoj , pre ce putin I Tramp da se nadju nego mi.Smiley
doktor
Pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
XT 1200 Z Super Tenere
Kvalitet: +317 (41%)
Zahvalnice: 28

Odgovor #4 - 26 Jun, 2019, 13:25 Ocena: +1
Ignoriši

Solidna kombinacija je trajektom Split-Ankona, tako cete biti u prilici da prodjete malo i Toscanom, nije za propustiti.
Sto se tice odlaska u Alpe, skoro da vam plan nije ni potreban, ali obicno svi zele da obidju par najpoznatijih pass-ova. Barem dok se ne popnete u planine, odlicna varijanta za smestaj su bungalovi u kampovima...ima ih gomila, narocito oko jezera, smestaj je super i uglavnom povoljniji nego klasican, plus mozete da spremite neku klopu.

Bikers work is never done!
Žorž GTI
Pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
Zx10r

Odgovor #5 - 26 Jun, 2019, 15:25 Ocena: 0
Ignoriši

Solidna kombinacija je trajektom Split-Ankona, tako cete biti u prilici da prodjete malo i Toscanom, nije za propustiti.
Sto se tice odlaska u Alpe, skoro da vam plan nije ni potreban, ali obicno svi zele da obidju par najpoznatijih pass-ova. Barem dok se ne popnete u planine, odlicna varijanta za smestaj su bungalovi u kampovima...ima ih gomila, narocito oko jezera, smestaj je super i uglavnom povoljniji nego klasican, plus mozete da spremite neku klopu.
super hvala za info ,razmisljamo o trajektu, ali jos uvek cekam dr32 da vidimo jel moze da dobije jos 2 dana slobodno , ako moze vozimo celu rutu preko slovenije ako ne trajket je resenje
dr32
Iskusni pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
CBR 600 FA yahoo

Odgovor #6 - 11 Jul, 2019, 22:45 Ocena: 0
Ignoriši

Zurka pocinje sutra, ko se nadje usput je dobro dosao, ako neko hoce namerno da se druzimo i vozimo moze i to, jos bolje. Bice jedno 3-4 dana po Alpima, puno opcija je u planu.

dr32
Iskusni pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
CBR 600 FA yahoo

Odgovor #7 - 11 Jul, 2019, 22:46 Ocena: 0
Ignoriši

Ako je sutra neko od Frankfurta do Budimpeste, mozda i BG-a mozemo da se nadjemo da se zajedno vozimo.

Žorž GTI
Pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
Zx10r

Odgovor #8 - 11 Jul, 2019, 23:04 Ocena: 0
Ignoriši

Cekam te☺️
UFF
Administrator
Mega Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
Honda CB600F Hornet '03
Yamaha FZ6 Fazer '04
Suzuki DL650V-Strom '05
Honda CBR600F4i '06
Yamaha MT-03 '07
KTM 690SM '08
Yamaha YZF-R1 '08
Honda CB1000RA '09
Honda CRF250L '13

Kvalitet: +11676 (27%)
Zahvalnice: 1010

Odgovor #9 - 12 Jul, 2019, 01:15 Ocena: 0

gej
Žorž GTI
Pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
Zx10r

Odgovor #10 - 12 Jul, 2019, 08:55 Ocena: 0
Ignoriši

To mi je brat 💪
ЯЭВОЛУТИОН
Moto Doktor
Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
zlata, kata i zeka ....babe naravno 35+
Kvalitet: +7812 (38%)
Zahvalnice: 692

Odgovor #11 - 20 Jul, 2019, 21:23 Ocena: +1
Ignoriši

incest gay

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11
Stranice: [1]
Štampaj
Moto Manijaci  |  Opšte teme  |  Ostale teme  |  Tema: Moto tura (Slovenija ili CG,Italija,Alpi,Nemacka)