Glavni meni

Moto tura (Slovenija ili CG,Italija,Alpi,Nemacka)

Započeo ®or¾ GTI, 24 Jun, 2019, 19:29

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

®or¾ GTI

Ovako manijaci plan mog dragog brata I mene je da odemo do Tavulije I Dukati salona u italiji,jos uvek razaradjujemo kojim putem da idemo , opcija jedan Crna gora pa trajekt ili hrvatska pa trajekt, ili da peglamo duz obale preko slovenije.Plan je obici Rossjev ranc I Dukac fabriku, I sta je tu jos zanimljivo.  srednji brat zeni 21 jula(bas sad resio kad smo se konacno vremenski pogodili posle vise od 5 godina) al jbg brat je sta ces pa nam je skratio 5 dana ture trebalo je da bue 12 da ocesemo I mora malo , plan je da krenemo 23.7 I da budemo u Nemackoj 28.7 najkasnije popodne jer cenjeni dr32 radi 29ujutru.  Drugi deo puta je italija -Alpi, , dr32 je peglao tuda kaze zna put  [rofl], ali videcemo, I posle toga treba da krenemo ka frankfurtu tj Wurzburgu . Ako neko ima neku sugestiju za plan puta ili je isao istim ili slicnim nek da neki savet gde spavati I bukirati I sta jos ne propustiti, znam da je vremena malo ali dacemo sve od sebe a da pritom nesto I vidimo.
Ako je neko za da se prikljuci nek javi  [cheers]

dr32

Da se ukljucim i ovako u temu. Mali je sve rekao, ko hoce i moze sa nama nek izvoli. Ko ima predloge i oni su dobro dosli.
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

SSZGO

ja bih to vozio kolima iskreno, jebeno mucenje motorom
obisao sam stelvio pass i okolnih 200 km od austrije do  jezera como, super predeli, za slikanje snimanje piknik odmor, sto ces sve da propustis na motoru

mozda sa 1200 gs i tri kofera bih razmislio, inace zajebi

spavao sam u hotelima preko booking.com, u proseku je bilo 50e dnevno ako se malo potrazi promocije sasvim dobar smestaj...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

®or¾ GTI

Citat: SSZGO poslato 26 Jun, 2019, 05:50
ja bih to vozio kolima iskreno, jebeno mucenje motorom
obisao sam stelvio pass i okolnih 200 km od austrije do  jezera como, super predeli, za slikanje snimanje piknik odmor, sto ces sve da propustis na motoru

mozda sa 1200 gs i tri kofera bih razmislio, inace zajebi

spavao sam u hotelima preko booking.com, u proseku je bilo 50e dnevno ako se malo potrazi promocije sasvim dobar smestaj...

Vidi glavni focus nam je voznja, naravno I da se vidi svasta nesto, boze zdravlja oticicemo jos koji put ja sigurno I to biciklom bar Alpe :), stvarno sam se nauzivao biciklom po balitku I finskoj I karibima, napravio vise od 3000 km , sad mi se iskeno malo vozi motor, I kao sto si pomenuo u drugoj temi , da je pre 10 godina bilo voznji po gradu I zezanja I konstruktivnih prica, tada smo I mi tek seli na prave motore(buraz I ja) al je uvek nesto falilo da bi se vozile neke ozbiljnije ture negde  t nemamo motore u isto vrem, pa nema love itd.. sad dodjosmo da I finansije vise nisu frka al GLE zajeba nema se vremena I tajming nam se ne gadja, tako da je ovo retka prilika dok ne postanemo matorci, pogotovu sad ja na kruzu  on u Nemackoj , pre ce putin I Tramp da se nadju nego mi.:)

doktor

Solidna kombinacija je trajektom Split-Ankona, tako cete biti u prilici da prodjete malo i Toscanom, nije za propustiti.
Sto se tice odlaska u Alpe, skoro da vam plan nije ni potreban, ali obicno svi zele da obidju par najpoznatijih pass-ova. Barem dok se ne popnete u planine, odlicna varijanta za smestaj su bungalovi u kampovima...ima ih gomila, narocito oko jezera, smestaj je super i uglavnom povoljniji nego klasican, plus mozete da spremite neku klopu.
Bikers work is never done!

®or¾ GTI

Citat: doktor poslato 26 Jun, 2019, 14:25
Solidna kombinacija je trajektom Split-Ankona, tako cete biti u prilici da prodjete malo i Toscanom, nije za propustiti.
Sto se tice odlaska u Alpe, skoro da vam plan nije ni potreban, ali obicno svi zele da obidju par najpoznatijih pass-ova. Barem dok se ne popnete u planine, odlicna varijanta za smestaj su bungalovi u kampovima...ima ih gomila, narocito oko jezera, smestaj je super i uglavnom povoljniji nego klasican, plus mozete da spremite neku klopu.
super hvala za info ,razmisljamo o trajektu, ali jos uvek cekam dr32 da vidimo jel moze da dobije jos 2 dana slobodno , ako moze vozimo celu rutu preko slovenije ako ne trajket je resenje

dr32

Zurka pocinje sutra, ko se nadje usput je dobro dosao, ako neko hoce namerno da se druzimo i vozimo moze i to, jos bolje. Bice jedno 3-4 dana po Alpima, puno opcija je u planu.

4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

dr32

Ako je sutra neko od Frankfurta do Budimpeste, mozda i BG-a mozemo da se nadjemo da se zajedno vozimo.
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

®or¾ GTI


UFF


®or¾ GTI


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

®or¾ GTI

Drugari, krecemo u narednih sat vremena, idemo iz vrnjacke banje preko zlatibora za cg, nocimo na Ostrogu,to ce biti ruta za danas, ako je neko na zlatiboru nek se javi za kafu, sutra amo na jazu ujutru ako bude sve po planu i idemo na ronjenje ujutru, pa pobodne sibamo za split☺️

Charuga

Srecan put i da se lepo provedete....naravno i da nam prepricate...

®or¾ GTI


®or¾ GTI

Krenusmo iz V. Banje preko zlatibora, tu nam se prikljucio Goran iz jagodine,prvu noc spavali na ostrogu drugu na jazu sl stanica,Split. Putopis ce biti kad se vratimo

®or¾ GTI


®or¾ GTI