Glavni meni

Kupujem ¹raf 9 x 60

Započeo Hurricane, 19 Jun, 2019, 16:07

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Hurricane

Ovaj ¹raf:




iskljuèivo sa ovakvom glavom


hvala unapred  [cheers]

dzimika


Ivicat

Ako je po nazivu, onda je M9. Ne znam gde mozes da nadjes da kupis. Ako ti zavrsava posao, uzmi vijak DIN912 M10x60 pa odnesi kod strugara.

dzimika

To sam mu i ja rekao, mada meni deluje da je manji, da je tipa M6 samo navoj da nije 1 nego 1,25

Hurricane

#4
Da, tako ce i biti najverovatnije, znaci od 10x60 se moze napraviti ovakav sto meni treba?

9mm je navoj

Msm, ima na ovom cmsnl sajtu i samo tu, ali je postarina 40 eur

Ne dam bandi, mogu celu paletu za te pare da organizujem transport

Ivicat

Sada nesto razmisljam. Ako se radi od M10, moze da se desi da se korak navoja ne poklopi (ima samo 0.5mm po poluprecniku) i da imas lose narezan navoj. Zavisi koji je korak... Ako glava sa M12 nije mnogo velika, onda idi na M12.

Kupi ti od M4 do M20 pa sta ispadne :D

mrle


dzimika


Gvozden

To od nekog suzukija? Havarisani bi to trebalo da ti resi, od rf -a pa do bandita..to su srafovi od kucista/bloka?
Suzuki ne menja srafove kucista vec 20 godina :D

Hurricane

To su ti od bloka upravo, nema havarija i on je morao da ih razbusi  [rofl]

Odma je znao, cim sam mu rekao da mi treba sraf  [clapp]

Za Rf mi treba, od 12 normalnih samo su takva dva zbog hladnjaka ulja

Ima ih na dzikserima W takodje

ЯЭВОЛУТИОН

treba mu m10x90 sto nece naci.....najbolje nadji neki imbus ili torx od glave od nekih kola 10 mm pa kod strugara narezi......oni umeju da budu dugacki i 12 cm...
ako ti nije frka sacekaj kad budemo nesto narucivali sa cms-a pa da ubacimo u narudzbinu.....do nemacke je postarina  e
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Ivicat

Pravo zboris. Sa tom duzinom ce da ima materijala za navoj. Mora da ima negde M10x90(100). To je standardna duzina. Ako nigde u Bg ne nadjes, poslacu ti ja iz Kg-a.

ЯЭВОЛУТИОН

mislim da vespa na zadnjem amortizeru ima m9x60 ali nije imbus.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

stilgar

Zovi Gedzu na plavim horizontima, ima otpad i jednog suzukija u gajbicama mozda ima...

Taraba

A ovi u suzukiju nemaju da naruce? Tu placas obicno samo cenu dela.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

dzimika

Ono sto sam ja razumeo za Suzuki kod nas bar sto se tice motora, delovi im stizu retko, ono sto se naruci stize boga pitaj kada a cene uopste nisu male, Delta iako nema nista na stanju delovi stizu za 7-10 dana
Mozda gresim, ali skoro sam bas cuo ovo

Glava Dole

Moze da se preradi ali imaju pravo, moras da proveris dal ce imati mesa.

Ovo je npr M8 na M6:







Sviraju pistolju sa tim nestandardnim merama samo tako...

Taraba

Citat: dzimika poslato 19 Jun, 2019, 22:19
Ono sto sam ja razumeo za Suzuki kod nas bar sto se tice motora, delovi im stizu retko, ono sto se naruci stize boga pitaj kada a cene uopste nisu male, Delta iako nema nista na stanju delovi stizu za 7-10 dana
Mozda gresim, ali skoro sam bas cuo ovo
Rekao sam to sto puta, KTM izmislio servisnu podrsku za sve japance kod nas.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Hurricane

#18
Citat: Taraba poslato 19 Jun, 2019, 22:14
A ovi u suzukiju nemaju da naruce? Tu placas obicno samo cenu dela.

Ako mislis na eurosumar bolje ih ne zvati, nemaju ili ne mogu da rese a naci ih uopste nije lako na tel, navodno ne postoji taj deo vise.

Namerno nisam rekao koji je to deo samo sifru, nisu ni pogledali boli ih kurac..

Mislim da ce pokusaj kod strugara bas tim tokom tj od nekog auta obradom napraviti nesto pa onda odluciti da li juriti original, mislim da to moze da se uradi profi.


@Stilgar

Tamo mi je i blizu motor, moracu pogledati, hvala

@rev

Hvala, i tako mi je nesto trebalo


@ivicat

Hvala  [cheers]


Gavrolini

Nadji originalni sraf. Zovi olivera u mrg kula. Moze strugar to da napravi ali ce praviti rezani navoj a rezani  i valjani nije isto. Drugo nije isto kad se navoj pravi pre i posle termicke obrade. Tako da budi siguran da taj navoj koji napravis nece imati veze sa kvalitetom koji pise na ¹rafu.