Glavni meni

Moto GP - Catalunya 2019

Započeo Hurricane, 16 Jun, 2019, 12:23

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Hurricane

...idemo dalje

4 Yamahe u prvih 5 na startu

[watching]

Biker-Boy

Samo da Quarta dobro odradi start, i sjebace Markeza
I feel the need..... the need for speed !!!

stilgar

Lorenco na misliji da obezbedi hondinu prednost :) nije dzaba bio u Japanu :)

Kanarinac

Nabijem na kurac govno spansko, usta ga bolela

mi¹ko_kolo

Јебем га у уста смрдљива!!!

Hurricane

Kvartararo pobedio  [clapp]

Onog slepca ne bi komentarisao

andrijadragan

Govedo  nazad  u  Japan  poliester  u  ruke  i  da  pravi  rezervoare, posto  za bolje i nije  govedo, ako  i ole  ima  dostojanstva  da skine  kacigu  i  kapija  s obzirom  da mu nije  prvi  put  pa da bude desilo se  gresi  svako.......
Bolje  da  zaserem  odmah nego  da  se  kasnije  nesto  iskomplikuje......

Darko

@stilgar , da li stvarno mislis da je lorenco namerno ovo uradio ?

Kanarinac

Precenio se debil, resio da prodje po svaku cenu gde ne moze


srbac

To Horhe samo ih delji. Obaraj sve redom  [pop] [rofl] :P

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

stilgar

Citat: Darko poslato 16 Jun, 2019, 18:00
@stilgar , da li stvarno mislis da je lorenco namerno ovo uradio ?
ma vidis smajlije na kraju, pa da je hteo ne bi mogao to tako sistematski da uradi :) jos i honda u modu seek and destroy rosi, on bezi al dzaba kad ga honda juri :) sve u svemu usro se u trku a bogami i na svoj lik i delo, nece mu ovo biti brzo zaboravljeno. Opet se ponavlja 2013 ta kad je Markez u ruki sezoni uzeo titulu jer se Lorenco izlomi u asenu pa ponovi pad u nemackoj gde mu se pridruzio i pedrosa. Sad je markezu omogucio ogromnu prednost. Sledeca trka asen gde je rosi dobar al rosi kaska 68 poena markez da bude drugi opet povecava prednost u odnosu na sve ostale, posle nemacka gde je jak...Lorenco je odlucio sampiona ove godine. cudo bi moralo da se desi da se Markez skrsi i propusti bar dve trke da bi opet bilo neizvesno ovako...gledamo moto 3 i moto 2 :)

eclipse4

Hteo i ja da odgledam trku,nisam stigo juce i gle majmun sta napravi.....ko mu dade uopste motor u ruke....kurcopusac krenuo na kuglanje,slago ga neko da ume da vozi.

FANTOM

    Ima neki link da se pogleda trka ...?

feelgod


zagadjenje

Tjuning bud¾ing

FANTOM

    E moj Darko ti i tvoj Lorenco gledam sad i ne verujem , pa i da nije namerno uradio omlati covek sve oko Markeza i resio mu trku na pocetku .  [ludak] [veryangry] [ljutko]