Glavni meni

Lancia Ypsilon Platinum 0.9 TwinAir 2011.

Započeo Zeljkamp, 14 Jun, 2019, 00:35

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

FANTOM


Lazic


UFF

Citat: mali_zmaj poslato 26 Novembar, 2019, 13:33
ma daj UFF-e..,naði mi mali auto iz Njemaèke koji je nagruvan sa toliko opreme ...,ima al ko¹ta kao pravi auto!!

pa ako hoces opremu plati je

bolje nego francuzi tipa reno da ti svu mogucu opremu po ceni klot vozila ali se sve to jaklo brzo pokvari pa ti dodje kao da je ni nemas osim ako nisi u njoj uzivao kao prvi vlasnik pa prodao
jos jaca mi je fora sto se pomnasaju tako velikodusni i povoljni tipa stara laguna (a verujem da je i kod drugih modela isto bilo, ne znam mozda je jos uvek tako) dobijes kozu klimu paljenje na dugme karticu umesto kljuca sto je u to vreme bilo woow, sve za smesnu cenu a kad podignes haubu moras da podmetnes JEBENU SIPKU  [rofl] [rofl]   [doh] [facepalm] [samoubistvo]

pa koliko kosta jedan amortizer jebem mu mater?
skupo a?
koji ste kurac onda ubacivali svu mogucu skupu opremu unutra stekare jedne?

Hurricane

pa to zato ¹to se ne kvari i nema ¹ta da visi¹ pod haubom, amortizer pod haubom uglavnom imaju sve alfe i vw  [rofl]

mali_zmaj

Ja nemam problema sa elektronikom na mom fiatu...,jedino su mi na praoni dva puta utjerali mikroprekidaè u gepek,sivonje,i jedna neispravna mehanika cd-tunera... i to ti je brale sve,a auto 2004-to!!  Znaèi kvar od 25 eura ðuture!!!! Lo¹a elektronika na Fiatima ti je pro¹lost... ®ivite u ubjeðenju da su WV i ostali Njemaèki automobili jebeno ispravni..,a nisu!! Isti elektronièar koji mi je radio Cd jedinicu mi je rekao da i mnoga WV auta imaju isti problem....  moj kolega u Turanu ima konstantan problem sa Webastom...,drugom kolegi oti¹ao senzor aktivnog tempomata,kvar preko 1000 eura,Passat je u pitanju,,, A jebena kartica na Renou propast poznata!!  Po meni sve je to isto smeæe,gledaju da pojeftine proizvodnju,al ne spu¹taju cjene!! 
jin-jang

mali_zmaj

A malo i potro¹nje!!  ;)
A po¹to kenjamo èovjeku po oglasu..,izvinjavam se!!!

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

milomir22

Kada su automobili u pitanju drzim se one TODAY, TOMORROW, TOYOTA!

Vozio sam i italijane i nemce i francuze i od svih je toyota najbolja.

Od toyote sam vozio i vozim yaris 1.0 vvti 4 cilindra 2001, corollu 2.0 d4d 2006. i auris 2.0 d4d 2009. i ne zna se koji je bio bolji. Od slicnih automobila u klasi, gotovo svi su skuplji, ali i s razlogom. Mana im je los dizajn, ne zna se da li su grdji spolja ili unutra. Ali ko hoce pouzdan, zahvalan i kvalitetan auto, od toyote nema bolje.



VW je najprcenjenije govno na svetu. Drugar vozio golfa 4, 1.4 16v benzin, kada ga je prodao, 3 dana smo pili u kafani, bio srecniji nego kad je diplomirao. Na govnetu je crklo sve redom, preko alternatora, serva, bobine, na kraju kad je sve sredio, negde mu je vukao struju i stalno je morao da skida klemu, da mu preko noci ne vrisne akumulator.

Burazer ima onog golfa 1.9 tdi gti, arl motor sa 150 konja, ulozio samo soma i po evra u njega do sad i to samo da ga dovede u ispravno stanje, nista felne, gume, kurci, palci. Ono sto jes', ide kao raketa.

Imam jos gomilu takvih prica o vw-u, al' me mrzi da cuketam.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

FANTOM

    Ima i moja prica kosta me trojka 2300e ...  [neampojma] [samoubistvo] [rofl] [rofl] a toliko je i na oglasu , niko ne zove .... A i ne mora vozim se ja ...  [yahoo] i da ide ide ...

MIGE

Citat: milomir22 poslato 27 Novembar, 2019, 18:36
Kada su automobili u pitanju drzim se one TODAY, TOMORROW, TOYOTA!

Vozio sam i italijane i nemce i francuze i od svih je toyota najbolja.

Od toyote sam vozio i vozim yaris 1.0 vvti 4 cilindra 2001, corollu 2.0 d4d 2006. i auris 2.0 d4d 2009. i ne zna se koji je bio bolji. Od slicnih automobila u klasi, gotovo svi su skuplji, ali i s razlogom. Mana im je los dizajn, ne zna se da li su grdji spolja ili unutra. Ali ko hoce pouzdan, zahvalan i kvalitetan auto, od toyote nema bolje.



VW je najprcenjenije govno na svetu. Drugar vozio golfa 4, 1.4 16v benzin, kada ga je prodao, 3 dana smo pili u kafani, bio srecniji nego kad je diplomirao. Na govnetu je crklo sve redom, preko alternatora, serva, bobine, na kraju kad je sve sredio, negde mu je vukao struju i stalno je morao da skida klemu, da mu preko noci ne vrisne akumulator.

Burazer ima onog golfa 1.9 tdi gti, arl motor sa 150 konja, ulozio samo soma i po evra u njega do sad i to samo da ga dovede u ispravno stanje, nista felne, gume, kurci, palci. Ono sto jes', ide kao raketa.

Imam jos gomilu takvih prica o vw-u, al' me mrzi da cuketam.
haha,dobra fora..trebao si da kazes drugaru da nadje boljeg majstora a burazeru da bolje bira auto kad kupuje

UFF

Citat: Hurricane poslato 27 Novembar, 2019, 11:35
pa to zato ¹to se ne kvari i nema ¹ta da visi¹ pod haubom, amortizer pod haubom uglavnom imaju sve alfe i vw  [rofl]

gde sipas tecnost za soferku? sebi u krilo? rezervoar za gorivo?

Glava Dole

A koliko cesto sipas tecnost? Stvarno je mnogo tesko podici sipku... idii... preforsiraces se...

UFF

pa najbolje da imas avion da izbegnes gradsku guzvu i unutra tac skrin glasovne komande picke materine ali ga palis na kurblu, nosis sa sobom pola metra metalne sipke sa specijalnim srafom na kraju i tako ga okljucavas i startujes
tj ili ga startujes rukom ili ti otkine ruku sve sa ramenom  [rofl]


zato mislim da su mogli da zajebu izdrkavanje sa usranim karticama jer i dan danas se koriste kljucevi ali da daju bar amortizer koji svi imaju vec decenijama unazad

Lazic

Nema amortizera koji mo¾e da otvori haubu kao 124-orka ili Pikaso... Vertikalno... ;D

UFF



Lazic

Vrhunska fora... ;D U Gavrinom kraju je svaki dan crni petak...  :o [rofl] [rofl] [rofl]

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto