Glavni meni

Lancia Ypsilon Platinum 0.9 TwinAir 2011.

Započeo Zeljkamp, 14 Jun, 2019, 00:35

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Zeljkamp

MODEL : LANCIA YPSILON PLATINUM 0.9 TwinAir
AGREGAT : 875 kubika, 85ks, benzin
KILOMETRAZA : 176.226km
GODISTE : 16.09.2011.
TEL. : 📱 065 877 7776
CENA : 5.999 €


Vozilo sam licno dovezao iz Svajcarske i tamo sam ga kupio od vlasnika. Ypsilon je u izuzetnom stanju, sto se vidi i na fotografijama ! Nikada nije udaran niti farban i kompletan je u prvoj fabrickoj boji ! Limarija i enterijer su apsolutno bez ikakvih ostecenja. Fabricko stanje ! Redovno je i kvalitetno odrzavan. Posedujem fotografije iz Svajcarske na kojima se vidi da je automobil bio ovakav i kada je kupljen. Dakle, nista nije dirano, prepravljano i popravljano ! Vecina predjenih kilometara je napravljena na autoputu pa je skoro bez tragova koriscenja ! Menjac je precizan i tacan, rucica menjaca bez lufta, bukvalno, kao na novom automobilu ! Agregat je izuzetno ekonomican i veoma je agilan. Prosecna potrosnja na otvorenom moze da se supsti ispod 4 litre na 100km. 0.9 TwinAir motor je 2011. godine osvojio prestiznu evropsku nagradu za najbolji i najekonomicniji benzinski agregat u klasi !

Kilometraza je prava i kao dokaz prilazem uredno popunjenu servisnu istoriju i carinsku deklaraciju na kojoj se vidi da je automobil u Srbiju usao sa ovom kilometrazom. Dozvoljavam proveru ovlascenog Lancia servisa ili servisa po Vasem izboru.

Uz automobil se dobijaju 2 seta felni guma (letnji na ALU + zimski na celicnim felnama i oba su u odlicnom stanju) i dva fabricka kljuca.

Poseduje najjaci paket (PLATINUM) dodatne opreme :

- Kozna sedista koja se pomeraju u svim pravcima
- Fabricka navigacija
- Magic parking (sam okrece volan prilikom parkiranja)
- Hill holder (pomoc pri kretanju na uzbrdici)
- Elektro pomicna dupla panorama
- Parking senzori napred i nazad
- Senzori za svetla
- Senzori za kisu
- LED svetla
- ECO mod
- SAFETY paket
- Digitalni dvozonski klima uredjaj koji odlicno hladi
- Kozni MF volan
- Tempomat
- Bluetooth
- Handsfree
- Premium ozvucenje
- Svetla za maglu
- 4 x automatski el. podizaci
- Fabricki u dve boje (hauba i krov su tamno sivi)
- ASR sistem protiv proklizavanja
- ABS
- MP3
- AUX
- USB
- ISOFIX
- PLATINUM alu felne
- Elektro pomicni retrovizori sa grejacima
- START & STOP sistem
- Putni racunar
- CITY servo itd...


IZUZETNO stanje !!!

Placena je carina, svi troskovi i uverenje AMSS, tako da potencijalni kupac treba da plati samo registraciju.

GARANCIJA na kilometrazu, na legalnost dokumentacije i na legalnost vozila !

Cena za kes je podlozna korekciji a cena u zameni je veca i zavisi od realnosti cene ponudjenog vozila. Ne zanimaju me automobili koji imaju preko 2000 kubika.

Pozivi svakog dana od 9 - 23h.

Po potrebi saljem jos fotografija na mail, Viber ili Whatsapp.









































[cheers]  [flashing]
TwinZ Auto & Moto

Lazic

Odlièan autiæ ali dado¹e sve od sebe da ga naprave ru¾nijim od tvora... :o :D

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

Lazic


jevta

Ala se tr¾i¹te menja Lancia skuplja od VW pola

Zeljkamp

Kada izadjes iz Yipsilona i udjes u Polo, onda vidis da je svaba siromasan u odnosu na 'talijana. 😉
TwinZ Auto & Moto

Lazic

I ne samo to, Lanèa je mali Fiat, ako iko zna da napravi mali auto to su oni...

Gavrolini

Lancia je u svakom pogledu bolja od fiata.

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

Gašpar

I jo¹ je "lifestyle" auto, za razliku od Pola, koji je auto za da mu zakaèi¹ plug i ore¹. Mada ni za to nije, samo lièi da jeste.

Hurricane

Citat: Zeljkamp poslato 02 Septembar, 2019, 15:02
Kada izadjes iz Yipsilona i udjes u Polo, onda vidis da je svaba siromasan u odnosu na 'talijana. 😉


spisak opreme ima koji se ne nalazi ni u jednom vw pa èak i audijima

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

feelgod

Citat: Zeljkamp poslato 02 Septembar, 2019, 15:02
Kada izadjes iz Yipsilona i udjes u Polo, onda vidis da je svaba siromasan u odnosu na 'talijana. 😉
Ja imam Musu Platinum 2008 i posrao bih se na pola Nemaca :). Poredio sam ga sa Merivom i zaboravio na Opela.
Samo moje misljenje ne bih ulazio u polemiku, auto ti je fantazija ocuvan.

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

mali_zmaj

Ne mogu vjerovati da se ovako dobar auto nije prodao...

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

Lazic


Zeljkamp

Citat: mali_zmaj poslato 17 Novembar, 2019, 10:48
Ne mogu vjerovati da se ovako dobar auto nije prodao...

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
Iskren da budem i ja sam ocekivao da ce pre da se proda. Nisi svestan sta mi sve nude u zamenu i po kojim cenama... Imam par potencijalnih kupaca. Neki od njih cekaju da se opare a neki cekaju da prodaju aute koje su mi ponudili u zamenu. Videcemo gde ce da se skrasi. Autop je odlican a meni se ne zuri jer imam od cega da zivim. Bar za sada. ;)
TwinZ Auto & Moto

mali_zmaj

Ma kakva zamjena,samo ke¹... Auto je odlièan,samo da ljudi shvate da nije samo WV auto!!

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

UFF

nije samo wv, tu su i bmw i mercedes i audi :D
ajd moze i po koji iz japana
ali iz italie?  [nono]

mali_zmaj

ma daj UFF-e..,naði mi mali auto iz Njemaèke koji je nagruvan sa toliko opreme ...,ima al ko¹ta kao pravi auto!!
jin-jang