Glavni meni

Kupovina TV-a

Započeo Bolence91, 11 Jun, 2019, 16:03

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Bolence91

U planu je kupovina televizora. Dijagonala od 49-55 inca. Naravno 4k rezolucija. Koji bi ste televizor preporucili do nekih 80-90000 dinara. Uglavnom gledam filmove i serije preko usb-a koje skidam preko neta i u planu je i kupovina ps4 pro. Hvala unapred

idanijel

samsung i 5 god garancije.

Kanarinac

Baci pogled na Hisense, cene su realno smesne, a ne deluje lose

MIGE


Boban_m

Gledaj garanciju i blizinu servisa, ime ne znaci nista. Sve je manje-vise isti q u toj klasi. Kanarinac pomenu Hisense, ovde se dosta prodaje.

dzimika

samo sto duza garancija i to ne neke akcije da daju duzu garanciju nego bas da je duza, 3-5god, to isto malo govori da ce sigurno raditi taj perion, mada opet nema pravila
generalno sve sto nije LG, Samsung, Philips, Panasonic i slicni veci proizvodjaci (tesla, vox i slicno) koristi tehnologiju koju oni ne koriste vise, zato i jesu te cene
Koliko znam iz prica postoji 2 ili 3 proizvodjaca ekrana koje ugradjuju svi, elektroniku ubacuje onaj koji sklapa, mozda i gresim, ko zna neka me ispravi

stilgar

Citat: Boban_m poslato 11 Jun, 2019, 20:07
Gledaj garanciju i blizinu servisa, ime ne znaci nista. Sve je manje-vise isti q u toj klasi. Kanarinac pomenu Hisense, ovde se dosta prodaje.
al taj je za americko trziste, nema da se kvari inace ide atomska bomba u zemlju porekla. zato sve sto ne prodje rigorozne usleve za uvoz u SAD ide nama obicnim smrtnicima. :)

Boban_m

Evo ga cika Stilgar ;D Nisu ludi da bombarduju svoj kapital.

stilgar

Citat: Boban_m poslato 12 Jun, 2019, 02:59
Evo ga cika Stilgar ;D Nisu ludi da bombarduju svoj kapital.
ti si se prvi javio da nam kazes sta se tamo prodaje i sta je dobro :) ako hoces bas da nas obradujes daj nam statistiku koliko amera je umrlo usled predoziranja na celoj teritoriji u prosloj godini, koliko je izgubilo zivot u ubistvima i na to dodaj smrtne slucajeve u saobracajnim nesrecama racunajuci i avio i zeleznicki saobracaj. da ne zaboravimo i samoubistva sto nije zanemarljiv broj. Moze u tu statistiku i stradali od elementarnih nepogoda iako ti jadnici nisu nista skrivili. Dalje progresivne matematike cemo izvesti sami tj koliko cemo morati jos da trpimo taj nadmeni i arogantni stav americke demokratije i slobode. ako su ti dostupni podaci ko ih zamenjuje, dal samo meksikanci il ima i nekih drugih nacija u tolikom broju koji dolaze svake godine da popune tih 50000 godisnje nestalih na ovaj ili onaj nacin. Umesto toga ti nam kazes kako je tamo hisense jeftin...jeftin je i ovde al je malo bolji od foxa voxa i slicnih sranja.
p.s. malo sam kivan na amere. bio nam cika Klinton na Kosovu da proslavi 20 godina bombardovanja i da mu Tachi ustupi predsednicki kabinet jer samo mu se u predsednickom kabinetu dize kita. Od one afere ga Hilari nije ni pogledala a kamoli mu poduvala :) dao mu taci i sekretaricu valjda, mada je klinton doveo i medlin olbrajt...

Boban_m

Brate, ja sam mislio pricamo o televizorima :o ;D

Bolence91

samsung-ue55ru7172uxx

philips-55pus6703-12

lg-49uk7550mla

Sta mislite o ovim televizorima?

Lazic

Sve najbolje... ;D



























Citat: Boban_m poslato 12 Jun, 2019, 04:57
Brate, ja sam mislio pricamo o televizorima :o ;D
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

castor

Ako æe¹ da uzima¹ Playstation, onda samo Sony. Imaju najmanji lag.
It's the ride that matters, not the bike…

SSZGO

Kupio sam skoro

Hisense 65p7
Za 750e na akciji

Odlican tv
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

SSZGO

Nisi se setio da povezes pc direktno na tv
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor