Glavni meni

MotoGP round 06 Mugello 2019

Započeo stilgar, 31 Maj, 2019, 15:26

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

jok bre...opcija je bio miller...ali posle ovoga ako zabije jos jednu pobedu ostace i sledecu sezonu....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

eclipse4

e pa nisam skoro gledao bolju trku iskreno....tj zanimljiviju.

iskreno mi zao dede tj doktora.....jebi ga,mora i to jednom da se desi. yamaha je jednostavno los motor i tu nema diskusije.

e oni sto mi je bilo zanimljivo u trci a nije bas da kazem svakidasnje,tj vidja se retko koliko i tornado u Srbiji a to je da je kamera u nekom momentu uhvatila (ali na sekundu,slucajno i iz daleka) i urbanu legendu lorenca.....ako je po verovanju tarabica,ako se lorenco pojavljuje u kadar veliki ratnik mora pasti....na zalost izgleda obistinilo se.

inace krrivac za danasnje neko tamo mesto jeste to sto je sunce ove nedelje gospodnje izaslo iz svoje ose i objasjalo mu previse oci.....

srbac

OOO de si dru¾e Rossi. Dok Lorenco skuplja bodove, Doktor skuplja ¹oder !!!!  [rofl] [yahoo] [ljubav] Sarabune

eclipse4

seara hahhaha

jebi ga lorenco vilu sagradio od sodera pa nista :)

stilgar

Petruci je pobedio, ne dukati je pobedio. Petruci u karijeri nije imao pobedu, ne bi je imao ni sad da ne vozi ovu azdaju od motora. Markez se ustvari bori sa dukatijem a ne sa dovijem. Ono je nestvarno kako ide onaj dukati, kad je rins kao prvi izaso iz zadnje krivine na pravac pojeli su ga i dukati i honda do prve krivine ko da je oduzeo gas. taj pravac i dukati u mugelu me neodoljivo podseca na ovo:
https://www.youtube.com/watch?v=lTRftZx2tAo#

srbac

A kako Honda ide bolje od Dukatija, to nisi video !!!!  :o

stilgar

#26
Citat: srbac poslato 03 Jun, 2019, 00:58
A kako Honda ide bolje od Dukatija, to nisi video !!!!  :o
honda ima markeza i krajnju brzinu, vido si da hvata zavetrinu inace nista, al dukati ubrzava za medalju svaka cast. kroz krivine rins i suzuki je odlican al mudjelo ima mnooogooo dugacak pravac. Inace odlicna je trka bila.

mi¹ko_kolo

Citat: stilgar poslato 03 Jun, 2019, 00:52
Petruci je pobedio, ne dukati je pobedio. Petruci u karijeri nije imao pobedu, ne bi je imao ni sad da ne vozi ovu azdaju od motora. Markez se ustvari bori sa dukatijem a ne sa dovijem.
А Маркез вози троколицу?! Јадан он, "бори се са Дукатијем", као да Дукати има аутопилота.

srbac

Nema nista od zavetrine. Kako je MM obisao Dovija na pravcu...

stilgar

Citat: mi¹ko_kolo poslato 03 Jun, 2019, 01:12
Citat: stilgar poslato 03 Jun, 2019, 00:52
Petruci je pobedio, ne dukati je pobedio. Petruci u karijeri nije imao pobedu, ne bi je imao ni sad da ne vozi ovu azdaju od motora. Markez se ustvari bori sa dukatijem a ne sa dovijem.
А Маркез вози троколицу?! Јадан он, "бори се са Дукатијем", као да Дукати има аутопилота.
nema autopilota al ima masinu za respekt.

mi¹ko_kolo

А Хонда није за респект?! У односу на прошлу сезону су поправили и убрзање и крајњу брзину. 

stilgar

#31
Citat: mi¹ko_kolo poslato 03 Jun, 2019, 01:34
А Хонда није за респект?! У односу на прошлу сезону су поправили и убрзање и крајњу брзину.  
jesu ne sporim al dukati je i dalje bolji, cak i bolje koci, markez kad koristi tu vecu maksimalnu brzinu u prvoj krivini ode siroko, ova dvojica na dukcu ko po sinama. Al bar je nama interesantno, trke su odlicne. Uostalom evo sta kaze gazda :
https://www.gpone.com/en/2019/06/02/motogp/dalligna-the-ducati-gives-every-rider-the-chance-to-win.html
a evo i da se malo nasalimo :)




zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

Gašpar

Ne sporite Petruccijevu pobedu svojim glupim komentarima. On je pobedio, ne Ducati. Stilgare, izgleda da bi i ti pobedio na Ducatiju jadnog malog Markeza? Po¹to je Markez sporiji od Ducatija, ja bih sad Ducatiju stavio limiter, da bude sporiji od Markeza da on ravnopravno mo¾e da se bori protiv ostalih.

Petruci je pobedio na 00 i ni¹ta drugo.

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

eclipse4

Citat: stilgar poslato 03 Jun, 2019, 00:52
Petruci je pobedio, ne dukati je pobedio. Petruci u karijeri nije imao pobedu, ne bi je imao ni sad da ne vozi ovu azdaju od motora. Markez se ustvari bori sa dukatijem a ne sa dovijem. Ono je nestvarno kako ide onaj dukati, kad je rins kao prvi izaso iz zadnje krivine na pravac pojeli su ga i dukati i honda do prve krivine ko da je oduzeo gas. taj pravac i dukati u mugelu me neodoljivo podseca na ovo:
https://www.youtube.com/watch?v=lTRftZx2tAo#
jos 1991 smo imli mitsubishi eclipse u dvoristu :)

®or¾

Citat: Ga¹par poslato 05 Jun, 2019, 17:33
Ne sporite Petruccijevu pobedu svojim glupim komentarima. On je pobedio, ne Ducati. Stilgare, izgleda da bi i ti pobedio na Ducatiju jadnog malog Markeza? Po¹to je Markez sporiji od Ducatija, ja bih sad Ducatiju stavio limiter, da bude sporiji od Markeza da on ravnopravno mo¾e da se bori protiv ostalih.

Petruci je pobedio na 00 i ni¹ta drugo.
Ba¹ tako bio je najbolji i æao,a da li je prvi ili stoprvi put,nije uop¹te bitno [cheers]

stilgar

Citat: Ga¹par poslato 05 Jun, 2019, 17:33
Ne sporite Petruccijevu pobedu svojim glupim komentarima. On je pobedio, ne Ducati. Stilgare, izgleda da bi i ti pobedio na Ducatiju jadnog malog Markeza? Po¹to je Markez sporiji od Ducatija, ja bih sad Ducatiju stavio limiter, da bude sporiji od Markeza da on ravnopravno mo¾e da se bori protiv ostalih.

Petruci je pobedio na 00 i ni¹ta drugo.
ko spori Petruciju pobedu? kakav god da je motor mora da imas 00 da ga vozis. Da je jos uvek dukati boji od honde jeste i sta sad. Jes ti pricao kako je markezov motor jos u moto 2 "specijalan" u odnosu na druge? sad kad si doceko isto to da je neki motor bolji od njegovog sad nije to to a ?  Petruciju svaka cast i sto je posle moro da izdrzi packe od sefa jer da je pustio dovija ducati bi vodio u sampionatu, pominje se neka "map7" poruka Petruxu koju ne videsmo u prenosu...
sve u svemu voleo bi ja jos  15 konja suzukiju, ktm da se ustimuje i yamaha da dodje sebi, da gledamo trke motogp-ija ko da je moto3 :) a ne ovako odu 3ica, a ostali statiraju na 5 sekundi iza i popunjavaju brojno stanje.

Hurricane

..dajte bre ljudi, od kada je moto gpija uvek je bilo dominiacije jednog od proizvodjaca..

Samo su Rossi i Kameni to umeli bez obzira na masinu...

Hurricane

I jedino je Honda uspela da napravi motor koji ne moze da padne, sto je impliciralo da imamo sada ovako sumnjivog sampiona kao nikada pre..

Svaki trening ili trka bar jednom sistem odradi posao i on je sad kao macka snalazljiv, aham