Glavni meni

MotoGP round 06 Mugello 2019

Započeo stilgar, 31 Maj, 2019, 15:26

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

zVuk

Citat: Hurricane poslato 06 Jun, 2019, 00:49
I jedino je Honda uspela da napravi motor koji ne moze da padne, sto je impliciralo da imamo sada ovako sumnjivog sampiona kao nikada pre..

Svaki trening ili trka bar jednom sistem odradi posao i on je sad kao macka snalazljiv, aham

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Gašpar

Citat: stilgar poslato 05 Jun, 2019, 22:52
Citat: Ga¹par poslato 05 Jun, 2019, 17:33
Ne sporite Petruccijevu pobedu svojim glupim komentarima. On je pobedio, ne Ducati. Stilgare, izgleda da bi i ti pobedio na Ducatiju jadnog malog Markeza? Po¹to je Markez sporiji od Ducatija, ja bih sad Ducatiju stavio limiter, da bude sporiji od Markeza da on ravnopravno mo¾e da se bori protiv ostalih.

Petruci je pobedio na 00 i ni¹ta drugo.
ko spori Petruciju pobedu? kakav god da je motor mora da imas 00 da ga vozis. Da je jos uvek dukati boji od honde jeste i sta sad. Jes ti pricao kako je markezov motor jos u moto 2 "specijalan" u odnosu na druge? sad kad si doceko isto to da je neki motor bolji od njegovog sad nije to to a ?  Petruciju svaka cast i sto je posle moro da izdrzi packe od sefa jer da je pustio dovija ducati bi vodio u sampionatu, pominje se neka "map7" poruka Petruxu koju ne videsmo u prenosu...
sve u svemu voleo bi ja jos  15 konja suzukiju, ktm da se ustimuje i yamaha da dodje sebi, da gledamo trke motogp-ija ko da je moto3 :) a ne ovako odu 3ica, a ostali statiraju na 5 sekundi iza i popunjavaju brojno stanje.


Au stilgare, stigle te godine. Evo ko spori:


Citat: stilgar poslato 03 Jun, 2019, 00:52
Petruci je pobedio, ne dukati je pobedio. Petruci u karijeri nije imao pobedu, ne bi je imao ni sad da ne vozi ovu azdaju od motora. Markez se ustvari bori sa dukatijem a ne sa dovijem. Ono je nestvarno kako ide onaj dukati, kad je rins kao prvi izaso iz zadnje krivine na pravac pojeli su ga i dukati i honda do prve krivine ko da je oduzeo gas. taj pravac i dukati u mugelu me neodoljivo podseca na ovo:
https://www.youtube.com/watch?v=lTRftZx2tAo#

stilgar

#42
Citat: Hurricane poslato 06 Jun, 2019, 00:49
I jedino je Honda uspela da napravi motor koji ne moze da padne, sto je impliciralo da imamo sada ovako sumnjivog sampiona kao nikada pre..

Svaki trening ili trka bar jednom sistem odradi posao i on je sad kao macka snalazljiv, aham
usavrsili su ovo dodali su DSIGKT i nema problema :)
p.s. DSIGKT - daljinski sistem iz garaze kad treba :)



stilgar

Citat: Ga¹par poslato 06 Jun, 2019, 14:15
Citat: stilgar poslato 05 Jun, 2019, 22:52
Citat: Ga¹par poslato 05 Jun, 2019, 17:33
Ne sporite Petruccijevu pobedu svojim glupim komentarima. On je pobedio, ne Ducati. Stilgare, izgleda da bi i ti pobedio na Ducatiju jadnog malog Markeza? Po¹to je Markez sporiji od Ducatija, ja bih sad Ducatiju stavio limiter, da bude sporiji od Markeza da on ravnopravno mo¾e da se bori protiv ostalih.

Petruci je pobedio na 00 i ni¹ta drugo.
ko spori Petruciju pobedu? kakav god da je motor mora da imas 00 da ga vozis. Da je jos uvek dukati boji od honde jeste i sta sad. Jes ti pricao kako je markezov motor jos u moto 2 "specijalan" u odnosu na druge? sad kad si doceko isto to da je neki motor bolji od njegovog sad nije to to a ?  Petruciju svaka cast i sto je posle moro da izdrzi packe od sefa jer da je pustio dovija ducati bi vodio u sampionatu, pominje se neka "map7" poruka Petruxu koju ne videsmo u prenosu...
sve u svemu voleo bi ja jos  15 konja suzukiju, ktm da se ustimuje i yamaha da dodje sebi, da gledamo trke motogp-ija ko da je moto3 :) a ne ovako odu 3ica, a ostali statiraju na 5 sekundi iza i popunjavaju brojno stanje.


Au stilgare, stigle te godine. Evo ko spori:


Citat: stilgar poslato 03 Jun, 2019, 00:52
Petruci je pobedio, ne dukati je pobedio. Petruci u karijeri nije imao pobedu, ne bi je imao ni sad da ne vozi ovu azdaju od motora. Markez se ustvari bori sa dukatijem a ne sa dovijem. Ono je nestvarno kako ide onaj dukati, kad je rins kao prvi izaso iz zadnje krivine na pravac pojeli su ga i dukati i honda do prve krivine ko da je oduzeo gas. taj pravac i dukati u mugelu me neodoljivo podseca na ovo:
https://www.youtube.com/watch?v=lTRftZx2tAo#

jao gaso pa to su cinjenice. Kolko godina je Petruci u motogp-iju? nije on tu zato sto ne zna da vozi, nego zato sto zna. do sad sve neke pratece privatne ekipe i ove sezone se napokon docepo fabricke ekipe i pobedio jer je realno dukati trenutno najkompletniji motor, kome samo markez vestinom uspeva koliko toliko da parira (gde je lorenco, gde je bio pedrosa na istom motoru?). Prosle godine je petruci vozio isti dukati ko dovi al nije bio u fabrickom timu i pitanje je dal je dobio bas sve, tako da pobede nije bilo. Da nije dukati dobar ko sto jeste, ponovo bi gledali 2014tu i prosle i ove godine, a to ne bi bilo interesantno. Pokusavam samo da budem objektivan nista vise. ti i ostali Rosijevi fanovi mislite da matori to prica zbog markeza :) markez je pokazao sta zna, bilo mi je interesantno i navijao sam 2013 da ko ruki uzme titulu sto je i uradio uz mnogo lude srece i gresaka lorenca i pedrose koji su se omlatili. Sad me zanimaju trke. Oce li otkljucati yamahu onom malom djavolu quartararu, oce li rins uspeti da pobedi jos koji put i oce li se vise onaj maverik sastaviti sa yamahom kako treba. KTM da promeni ram i doda malo snage...
Videcemo sta ce biti dalje sa petruxom, dal ce da nastavi il ce tim da ga spusti na zemlju i da mu zadatak da doviju cuva ledja.
p.s. ako mislis da sam zadrti maekezov navijac onda bih ja trebao da budem zadovoljan, stigo je ispred dovija poveco prednost u prvenstvu i super :) al draza mi je ipak onako dobra i neizvesna trka.

zVuk

Citat: stilgar poslato 06 Jun, 2019, 22:29

Videcemo sta ce biti dalje sa petruxom, dal ce da nastavi il ce tim da ga spusti na zemlju i da mu zadatak da doviju cuva ledja.


petrux rece da je jedan cilj ostvario, a da mu je sledeci cilj da dovi osvoji titulu...
Ko se ljuti, uleti mu kruti

stilgar