Glavni meni

Хромирање у Новом Саду

Započeo El Jefe, 30 Maj, 2019, 23:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

El Jefe

За пријатеља Квргу. За оне у последњим редовима, Кврга је у преводу са хрватског на српски стрип, Попајев непријатељ Баџа

Шта сам оно тео?
Друштво за заштиту од животиња

El Jefe

А да. Дакле ко хромира делове мотоцикла у Новом Саду?
Друштво за заштиту од животиња

ЯЭВОЛУТИОН

ne znam, za novi sad ali u beogradu ih ima par....problem je kvalitet pripreme....samo pretrce fajerom i malo polirkom i bace u hrom...a to daje kurac od hroma...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

sasa ns 1

èuo sam da ima neka varijanta na klisi  i futogu ali dosta davno pa sam mo¾da i pome¹ao

El Jefe

Тај у Футогу нас одјебао. Све остале радове које сам гледао су на нивоу деце на техничком образовању. Него најгоре је  то што ме убеђују да је то супер.
Друштво за заштиту од животиња

Andjelo


ЯЭВОЛУТИОН

kako ti rekoh, hromiranje nije problem...problem j epriprema povrsine za nanosenje bakra....kiselog ne cijanidnog, a zatim i fino poliranje isog, pa tek onda hrom i nikl......hrom je zuckast i nakon njega se nanosi tanak sloj nikla za plavicast sjaj.....dakle ako ne zelisa sam da poliras povrsinu i bakar pristani na radove iz tehnickog....lose radove.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

sasa ns 1


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zlacjani

Hromiranje je ranije radio DES, preko puta sajma, uradi¹ odma¹æivanje i peskarenje (meni radio CUBI) i odnese¹ njima na hromiranje.

Адреса: Богдана Гарабантина 3, Нови Сад 21000
Телефон: 021 527995


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: zlacjani poslato 03 Jun, 2019, 12:55
Hromiranje je ranije radio DES, preko puta sajma, uradi¹ odma¹æivanje i peskarenje (meni radio CUBI) i odnese¹ njima na hromiranje.

Адреса: Богдана Гарабантина 3, Нови Сад 21000
Телефон: 021 527995



posle peskarenja ima da se usere da ispolira...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zlacjani


[/quote]

posle peskarenja ima da se usere da ispolira...
[/quote]

oni poliraju, dobije¹ hromiran i ispoliran deo.

Meni su rekli da je ispeskareno najbolje zbog odma¹æivanja materijala, ako se dobro seæam, odavno be¹e.

ЯЭВОЛУТИОН

postoje hemijski odmaascivaci koji su jako efikasni....kvalitet hroma se vidi tek posle pet godina ili dva zavrnuta srafa preko njega...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11