Glavni meni

moze li se zameniti socivo na action kameri

Započeo ®or¾ GTI, 29 Maj, 2019, 12:23

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

®or¾ GTI

Pozz drugari pre par dana mi ispadne kamera iz ranca I to parvo na socivo I to bez case a ,  ispala 1000 puta al sad jbg cao, prslo je socivo ili fish eye, skinuo sam ga ,kamera radi ali je slika mutna, moze li se zameniti samo taj deo , draga mi je kamerica svuda me dobro pratila ima wifi I slow motion, ako je napravim turio bi je negde na motor u neki novi ugao, vec sam uzeo drugu , ali ako moze da se sredi sto da ne .ako neko zna ili ima resenje nek napise.
model je sencor 4k. [cheers]

ЯЭВОЛУТИОН

moze da se zameni ali kosta duplo vise nego kamera..sada tako prave sve.....kad odpadne dugme kupis druge farmerke....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mrle

meni u desnom oku zamenili soèivo, ubacili ve¹taèko u decembru, a za par nedelja æe i u levom.

Biker-Boy

Vidi u oglasima, mozda ima neka crknuta, pa uzmes socivo iz nje.
I feel the need..... the need for speed !!!

Kanarinac

Koja kamera je u pitanju? Ima tih rezervnih sociva na aliju i ebay, samo da posle nadjes ko ce da ti zameni. Mada ako je ona kineska kamera onda ti se bas i ne isplati igranka.

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

®or¾ GTI


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


®or¾ GTI


SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

UFF


®or¾ GTI


Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

®or¾ GTI


SSZGO

ako si vec uzimao drugu kameru, trebao si insta360 one x, stravicno je bolja od gopro
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

®or¾ GTI

Citat: SSZGO poslato 31 Maj, 2019, 05:35
ako si vec uzimao drugu kameru, trebao si insta360 one x, stravicno je bolja od gopro
nisam imao ni pojma za tu kameru ovo je ispalo slucajno za gopro.