Glavni meni

Honda SH150 i Stilo JTD karavan

Započeo lukac, 23 Maj, 2019, 13:11

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

lukac

Kupio bih neki kombi (tipa Vivaro, Vito i sl), pa cu  pokusati da prodam svoja dva najvernija vozila.Skuter Honda SH150 2002,16ks,prva boja, redovno odrzavan, pazen i mazen, u mom vlasnistvu od  2009, od uvoza.Prevoz u koji se kunem, najbolja varijanta za grad i okolinu, sa tezinom od 128kg i 16ks ide fantasticno sa prosecnom potrosnjom od oko 2.6l na 100km. Kad sam ga uvezao, osvezio sam motor, (nove karike i prateci dihtunzi, lanac bregaste, a u 10god eksploataciji sam  promenio alternator, regler, vodenu pumpu, lagere vrata itd.) Uvek nove gume, kofer, dodatni farovi, led svetlo registrovan u aprilu. Cena prednja i zadnja 1000e.





Zbog iste kupovine, prodao bih i moj verni automobil, u mom vlasnistvu od uvoza 2008.Stilo jtd 1.9  verzija bez interkulera sa 90ks, definitivno najmanji potrosac, 2003god presao skoro 300000 pravih km. Uglavnom vozen na duze staze, kuka sa atestom,   registrovan u martu ove god. Nov akumulator, gume, i vrlo redovno odrzavan.Od kada je kod mene promenjen zamajac i lamela uradjen trap, dva puta menjani silent blokovi, prednji i zadnji amortizeri,i jos gomila stvari da ne nabrajam,prosecna potrosnja na putu recimo Ibarska 4.5-4.8, na auto putu do 120 4.9- 5.3, ne trosi gram ulja.Ima ugradjen alarm drugu muziku i 4 zvucnikai sve funkcionise -znaci ni jedna lampica ne gori u voznji osim onih koje treba da su upaljene.Cena 1600 e zadnja i prednja.
VFR mi vec stoji na oglasima, ako se nista ne proda (sto je moguce) na jesen ostajem sa ovim vozilima da se ne zezam sa uvozom, registracijama i servisima .Sretna kupovina i prodaja Manijacima












Lukac 0649760896 ili 0118484211

lukac

Skuter prodat,posle vise od 10god  lepe voznje, puno km i sretno novom vlasniku.

Lazic

Zamalo si oma¹io onu Vestfaliu kod Zelkampa...

lukac

Vijam novija godista recimo Vivaro  ili Vito (kombinovani, sa 5 sedista),od 2003 naovamo.Samo da udomim Stila-sto je jako tesko.Moj auto je odrzavan i vise nego sto treba,kazes im 1600e, a nas narod pametan ode pa kupi krsinu za recimo 1200e i onda ulozi jos 700-800 (svetli primer mog prijatelja,jbg).

CBRR1


lukac

Nemam pojma ,tako kaze moj majstor da ima tri verzije, 59,74 i 85 kw,moj auto je 74kw, bez interkulera,jbm li ga.

ts.marko

Citat: lukac poslato 28 Maj, 2019, 10:49
Vijam novija godista recimo Vivaro  ili Vito (kombinovani, sa 5 sedista),od 2003 naovamo.Samo da udomim Stila-sto je jako tesko.Moj auto je odrzavan i vise nego sto treba,kazes im 1600e, a nas narod pametan ode pa kupi krsinu za recimo 1200e i onda ulozi jos 700-800 (svetli primer mog prijatelja,jbg).
Ja æu mo¾da da imam jedan Trafic 2,0d 2010god. Iz ©vajcarske, kao nov. Ako proda¹ Stila

lukac


lukac