Glavni meni

Kupujem polovne letnje gume 205 55 16

Započeo VR 46, 21 Maj, 2019, 20:56

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

VR 46

Ako neko ima gume za prodaju u ovoj dimenziji,trebaju mi da posluze leto.... :violina:

Prednje su mi Tigrice pa bi bilo lepo da uklopim sa njima.



Kontakt PP ili na 0616900202  [cheers]
Twist of wrist!

dzimika

Videh na KP juce Barum, dobro stanje za 50e dva komada u dimenziji, slicna sara ovoj, 2017 godina, lik napisa da imaju 6,5mm sare

sremac

doda jo¹ 15e i kupi nove, za koje æe dobiti gratis monta¾u, mada dok plati po¹tarinu i monta¾u za polovne to je taman to

https://www.internet-prodaja-guma.com/kama-205-55-r16-euro-nk-129-91v-2110014.html

ja sam tako gledao kad sam video koliko na kp tra¾eza polovne uzeh nove
budala na leru, mudonja u kontra smeru

VR 46

И ја се ломим дал да узмем новее....Реално добре половне гуме цене доста,а за мало више пара могу се наћи нове Кама или тако те јефтиније гуме...али опет су нове....
Twist of wrist!

dzimika

Ne kazem da su lose te nove, ali ima razloga zasto neke gume kostaju koliko kostaju, ne mislim samo zbog neke brze voznje, nego tigrovim je trebala samo malo veca rupa da dobiju bubreg a putevi su nam kao da ih nema, nisu rupe nego krateri

VR 46

Управо због бубрега и мењам задње гуме,и то баш Тигрица је у питању.

Иначе може катанче,јавио се колега Lemy и договорисмо се све....Овим путем му се јако захваљујем!
Twist of wrist!

sremac

Ma razumemo se, opet na rupu ako mu je sudjeno pocepaæe i Mi¹elinku i Tigrovku.
hteo sam samo èoveku da ka¾em da ima nova za te novce s garancijom.

Nebitno dobro je da je na¹ao
budala na leru, mudonja u kontra smeru

VR 46

Ма наравно,капирам ја тебе,ја ћу свеједно купити нове летње,само сад да прегурам лето  [thumb_up]
Twist of wrist!