Glavni meni

Kupujem roletnu gepeka za Opel Antaru

Započeo gixxer, 20 Maj, 2019, 12:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

gixxer

Kupujem roletnu gepeka za Opel Antaru,ako neko zna gde ima polovna,molim da mi javi,unapred hvala,063-177-05-08

Master Z-ed


Master Z-ed

Daèa i vlada mladenovac
0642008005

Master Z-ed


gixxer


Master Z-ed


gixxer

Bio sve do sada malo preko,malo prezauzet ,danas se cuo sa Kumicem iz Uba,porucena roletna od njega,najlepse hvala na pomoci kolega,dok se ne oduzim,makar ladno pivce,mislim da smo se mi na kratko upoznali pre par godina u Adi u centru kod poslasticarnice,kada ste bili da gledate nekog crvenog Horneta,ako se ne varam

Master Z-ed

Јесмо кад смо трговали хорнет.
Што се тужиче опела, шевролета и тојоте ту увек могу свима да помогнем. А за друге брендове највероватније да исто могу па кад коме шта треба нек се јави.

gixxer

Ebi ga,i dalje se trazi roletna,Kumic nije poslao,jutros ga zovem ,kaze bila je roletna zamotana u foliju,i kada je raspakovao,navodno je slomljena na pola,videce kod drugara da mi nabavi,ali ne verujem da ce od toga nesto i biti

gixxer

Daj kolega neki drugi broj ako imas ,pa da probamo dalje da trazimo,unapred hvala

Master Z-ed

Javiæu ti, malo antara nije popularan model za rasturanje.

gixxer

 Niko nema j,,, roletnu,kao trazim pozlacene klipove sa dijamantskim karikama [neampojma]

ada

Da tako je. I kada ti budu rekli cenu iznenadices se.

Boban_m

Zar nema neka univerzalna auto roletna na aliexpress za recimo 2$ ili tako nesto?

Master Z-ed



Boban_m

Izvini, sad vidim da ti treba ono za pokrivanje gepeka.

gixxer

Samo original,univerzalne ne moze,zato sto je trapeznog oblika kada se izvuce

gixxer


Master Z-ed

Nema, pitao sam njih 20tak i niko nema