Glavni meni

BMW 120d Sport Line Xdrive 12.2012.

Započeo Zeljkamp, 13 Maj, 2019, 02:28

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

milomir22

Citat: UFF poslato 06 Decembar, 2019, 20:19
Citat: Zeljkamp poslato 06 Decembar, 2019, 00:10
Ja vozim BMW-a a za mamu sam kupio Toyotu Auris. Jel sam ja glup ili pametan ?

pametan
jer toyota i jeste za zene :D

Da jer se ne kvari, a sta zena zna da popravi na putu oko kola-nista.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Lazic

Aha, ti bi znao da popravi¹ ne¹to na bmw-u... Na putu... A da nije osiguraè... ;D

milomir22

Znao bih gumu da mu zamenim i eventualno sijalicu.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

UFF

za sijalicu bi morao da mu prvo skines ceo far

jesi li siguran da umes i da imas set jedinstvenih specijalnih bmw kljuceva? :D

jbg kako drugacije da naplacuju skup servis

Kanarinac

Ako je kao na 5ci, moras da skines branik pa far. Tako da eventualno tocak dolazi u obzir :)

milomir22

Ma jeste, sad ispade i poklopac ventila mora da se skine da se zameni sijalica fara....
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Kanarinac

Evo, kad mi crkne sijalica doteram ti auto da mi zamenis sijalicu :) xenon je u pitanju, ali je princip isti

megaidiot

tako meni bese sa sluzbenim meganom, onim grobarskim, prvi put seo u auto, da ga teram do berlina, a ono nema kljuc nego karticu. a posle menjanje sijalice na pumpi, trebalo bi da bude prosto ali kurac - patnja. sad znam foru, al tad nisam.

mali_zmaj

jin-jang

megaidiot

smotas pun i pridjes faru kroz krilo dole odpozadi, tako je danas predvidjeno na vise auta.

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Lazic

Citat: megaidiot poslato 08 Decembar, 2019, 11:32
smotas pun i pridjes faru kroz krilo dole odpozadi, tako je danas predvidjeno na vise auta.
Neki to znaju 15ak godina... :P E ove mlaðe generacije... ;D ;D ;D

Kanarinac

Kod mene ne moze kroz krilo, nema fore za zamenu sem skidanja fara

megaidiot

Citat: Laziæ poslato 08 Decembar, 2019, 18:56
Citat: megaidiot poslato 08 Decembar, 2019, 11:32
smotas pun i pridjes faru kroz krilo dole odpozadi, tako je danas predvidjeno na vise auta.
Neki to znaju 15ak godina... :P E ove mlaðe generacije... ;D ;D ;D
pre susreta sa tim cudom sam vozio samo automobile koji su imali karburator i mogao si da zamenis sta hoces bez da si hudini.

Lazic

Kad se setim smaranja sa karburatorima...

CBRR1

Citat: Kanarinac poslato 07 Decembar, 2019, 22:34
Ako je kao na 5ci, moras da skines branik pa far. Tako da eventualno tocak dolazi u obzir :)

Decko mani se droge...Ako pricamo o 5ici e60 imas torex desno gore u donjem delu takodje, mali veliki dzek sa osiguracem koji se svlaci na dole po vertikali i izvuces ceo far...

¾arko1983


Zeljkamp

Citat: ¾arko1983 poslato 30 Jun, 2020, 13:45
D li je prodat ovaj BMW?
Prodat je jo¹ pre par meseci. Dugo me nije bilo na forumu pa zbog toga nisam odgovorio.

Mo¾e u stare.
TwinZ Auto & Moto