Glavni meni

AkuLumator, mi¹ovi ili ne¹to treæe ¹to mi sreæu kvari

Započeo dr32, 11 Maj, 2019, 02:02

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

dr32

Citat: Gavrolini poslato 12 Maj, 2019, 12:48
Ako popravljas ljude kao motore onda neka hvala :) 
U poslednje vreme sam se malo vi¹e prebacio na ljude 😉
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 12 Maj, 2019, 16:30
Citat: dr32 poslato 12 Maj, 2019, 03:14
@Revo ako nisi gadljiv na maksimalno tetovirane i pirsovane med. sestre - dobrodo¹ao. Ja sam u prvo vreme mislio da sam u filmu Blejd i da æe u jednom trenutku da krene da pr¹ti krv sa plafona i sve ostalo ko u filmu  [spageti]

@MIGE traumatologija i ortopedija. Mislio sam nekad kud znam da popravljam bicikle i po malo motore ¹to ne bi i ljude  ;D
gadjenje je rezervisano za ova mladje...kao i visoki standardi....mi u godinama te probleme nemamo...nego imam problem sa emocijama.....nekako se one uvek zaljube...a nismo se tako dogovorili...
ne bi se ja previ¹e brinuo za emocije lokalne populacije. Pre par godina se koleginica razvela, prièa o tome sa par kolega takvim tonom i emocijama da smo kolega i ja ustanovili da bi nama vi¹e bilo ¾ao da nam crkne neki kuæni ureðaj, npr. ve¹ ma¹ina, bilo bi kao ono jbg tro¹ak, al ¹ta je tu je. I zakljuèili da bi nama crkavanje mobilnog sa sve slikama mnogo te¾e palo . Toliko o emocijama. 😂
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

dr32

Problem resen  [vatromet]  hvala na idejama i savetima. Imao sam srece, crkao je glavni osigurac na releju startera, zamenio sam ga i motor ponovo brunda kako treba.
@Revo svaka cast, pogodak pravo u glavu.
Prvom prilikom bice burence piva za savetodavce  [cheers]
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

dr32

Sad je pitanje za ovaj novi akumulator dal mi je uvaljen ili je ipak bio za zamenu, jeste stari 5-6 godina star, al nije zezao do sada. Prodavac mu je nesto merio i pokazalo je da je akumulator na 67%, nekih nedelju dana posto sam ga dopunio. Rekao mi je kao oslabio mu kapacitet. Realno sme da se desi, al dal je bio za zamenu ili nije nisam pametan. Sta vi mislite?
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

megaidiot

teraj to po gradu ako neces na duzi put, ako se puni u voznji stati neces do zime. a kad dodje vreme za put kupi novi (vec si kupio  [rofl] ). ja bi tako.

dr32

Ma samo mi je da znam dal je moralo ili me je odradio na brzinu. Svakako sam bio spreman da ove godine i to dodje na red.
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

Gavrolini


dr32

Hvala Bobanu M, Gavri, Milosu (Glava Dole), Revu i ostalima. Mislim da cu u julu veroratno biti motorom u i oko BG-a pa moze da padne svaki vid cascevanja (alkoholni, bezalkoholni, kafeni)  ;)  [cheers]
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

dzimika

Citat: dr32 poslato 13 Maj, 2019, 14:27
Sad je pitanje za ovaj novi akumulator dal mi je uvaljen ili je ipak bio za zamenu, jeste stari 5-6 godina star, al nije zezao do sada. Prodavac mu je nesto merio i pokazalo je da je akumulator na 67%, nekih nedelju dana posto sam ga dopunio. Rekao mi je kao oslabio mu kapacitet. Realno sme da se desi, al dal je bio za zamenu ili nije nisam pametan. Sta vi mislite?

Mislim da znam sta mu je merio i realno aparat taj retko slaze, svaki aku ima tu neku cifru koja kada padne motor teze pali (i auto naravno), ima mozda napon ali nema snagu da zavergla kako treba
Meni je na kolima to otislo tako, ima napon dobar, bio negde oko 12,7 ili 12,8 i auto lepo puni, proverio, ali nema snagu dovoljnu da ga okrene kako treba

Lazic

Citat: dr32 poslato 13 Maj, 2019, 14:27
Sad je pitanje za ovaj novi akumulator dal mi je uvaljen ili je ipak bio za zamenu, jeste stari 5-6 godina star, al nije zezao do sada. Prodavac mu je nesto merio i pokazalo je da je akumulator na 67%, nekih nedelju dana posto sam ga dopunio. Rekao mi je kao oslabio mu kapacitet. Realno sme da se desi, al dal je bio za zamenu ili nije nisam pametan. Sta vi mislite?
Mislimo da ga pokloni¹ nekom manijaku kome crkne a plata kasni... ;D [cheers]

dr32

Kad sam kupio novi uzeli su stari. Mogu da probam da ga povratim. Ako uspem rado ide na poklon.
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

ЯЭВОЛУТИОН

zavisi koji je aku....oni od 9 i 10 ampera kad padnu ispod 75% nemogu da okrenu ni skuter....oni od 12 i 14 do 50% rade....btw mislim da te odradio....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

dr32

Fabrički akumulator od 12V, al imam čini mi se pravo na neku reklamaciju. Videću od sutra. Sad je vreme da se spava. 3ća noć gotova
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

megaidiot


dzimika

Mislim da je onaj fazon da se dobije neki popust ako se ostavi stari, u svakom slucaju neces ga dobiti nazad verovatno

Lazic

Raèunaju valjda 100 dinara kilo, tj oko 200 kinti za acc... Ja nisam dao stari jer je jo¹ u garanciji... Samo kad bi jo¹ mogao da je naðem... ;D

dr32

Citat: Laziæ poslato 13 Maj, 2019, 18:57
Mislimo da ga pokloni¹ nekom manijaku kome crkne a plata kasni... ;D [cheers]
Nista od povratka starog akuLumatora, sad sam naucio skolu, cuvaj svoje "djubre" nikad ne znas kad i kome moze da zatreba. Jbg.
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

Lazic


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Lazic


dr32

Ma kad se mi pove¾emo na akumulatore ima da trajemo doveka.
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy