Glavni meni

Kuvajt

Započeo ts.marko, 09 Maj, 2019, 08:00

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ts.marko

Imamo li nekog u Kuvajtu ? Ludak od mog sina ladno zapalio tamo pre neki dan [doh]

Jecko

Znam ja neke ljude tamo, sta treba?

ts.marko

Tek ¹to je oti¹ao, ne zna nikog od na¹ih tamo, tra¾i posao. Znaèilo bi mu da ima kontakta sa na¹im ljudima.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: ts.marko poslato 09 Maj, 2019, 09:01
Tek ¹to je oti¹ao, ne zna nikog od na¹ih tamo, tra¾i posao. Znaèilo bi mu da ima kontakta sa na¹im ljudima.
treba samo da ode kod hodze i da kaze da bi da obidje dzamiju....tri puta....onda mu daju odecu i oruzje i posalju na kracu obuku....posle toga stalni posao u isisu....
p.s.
jel bre on normalan....nije razmisljao da prvo ostvari kontakt pa da trazi posao....jesi siguran da je to tvoje dete...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ts.marko

treba samo da ode kod hodze i da kaze da bi da obidje dzamiju....tri puta....onda mu daju odecu i oruzje i posalju na kracu obuku....posle toga stalni posao u isisu....
p.s.
jel bre on normalan....nije razmisljao da prvo ostvari kontakt pa da trazi posao....jesi siguran da je to tvoje dete...
[/quote]

Izgleda da nije. [facepalm]

milomir22

Drugar, doktor engleskog jezika i knjizevnosti, se jebavao ovde godinama, drzao casove Kinezima i Japancima, nadje posao u Kuvajtu i mnogo mu je lose.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

ts.marko

Ma, ok je tamo. Ali treba posao da nadje. A ostalo mu jo¹ 6 ispita na medicini

Jecko

Marko ajde mi daj malo vise info, sta hoce da radi, sta zna da radi....?

stilgar

Bez 6 ispita i diplome moze da menja kateter i podmece lopatu nepokretnima. Sto ne uze diplomu pa onda, cemu zurba...

friziderdzija

Citat: Jecko poslato 09 Maj, 2019, 08:29
Znam ja neke ljude tamo, sta treba?
treba i meni posao u kuvajtu...emiratima...kataru...nekoj tamo zapizdini, samo ¹to dalje od srbije...

eclipse4

reko bih na osnovu avatara da imas odlican posao :)