Glavni meni

NIS vauèer za popust za gorivo

Započeo castor, 06 Maj, 2019, 21:29

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mrle

Citat: UFF poslato 07 Maj, 2019, 10:51
sipam na shell-u
ispred kuce mi maltene :)
Sipa¹ 20l i mo¾e¹ da kupi¹ Ferari ko¾ni fudbal, odlièan, za 950 din. Ja kupio klincima. Èetvrtkom 5 din jeftiniji dizel, onaj bolji.

milomir22

Citat: Taraba poslato 08 Maj, 2019, 12:56
Ja sam na NIS pumpi sipao 49L u rezervoar na kolima kad mi se upalila rezeva.
Moj rezervoar je 45L ukupno [rofl]

Nazalost, osim Knez petrol i NIS nemam ni jednu drugu pumpu na ruti kuca-posao pa cesto sipam kod njih, al da su lopovi - jesu.
Knez je gori do du¹e.

Od kneza jesu bolji, sipali ti komprimovani benzin, pa stalo vise :D
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr


Taraba

Ako je neko bio zaludan da gleda 40 minuta ovoga, jel moze si¾e?
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Glava Dole

Normalno da nisam gledao 40min, setam strelicu po traci i imam pregled... kliknem samo na delove koji me interesuju... u sustini u daciju kod koje je deklarisano da staje 50l stalo 65 a u punta koji je deklarisan na 49 svega 47...

Taraba

S'tim sto ja kad sipam isto tako na OMV-u recimo, ne stane nikada vise od 42 - 43, i to kad ga vozim 20ak km na rezervi.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Boban_m


Darko

Ali ova pumpa na klipu je eko a ne nis

UFF

Citat: mrle poslato 08 Maj, 2019, 13:22
Citat: UFF poslato 07 Maj, 2019, 10:51
sipam na shell-u
ispred kuce mi maltene :)
Sipa¹ 20l i mo¾e¹ da kupi¹ Ferari ko¾ni fudbal, odlièan, za 950 din. Ja kupio klincima. Èetvrtkom 5 din jeftiniji dizel, onaj bolji.

od svih vozila koje trenutno posedujem ni jedno ne trosi dizel
tako da sipam u auto kad je blizu rezerve i kad je na popustu bolji benzin a za motore me zabole, ne razmisljam, ako sam blizu kuce i blizu rezerve sa viskom vremena sipam kod njih, ako ne, pa ionako je isti qrac

castor

Vauèer je kod Darka, tako da hvala svima na interesovanju...
[cheers] [cheers] [cheers]
It's the ride that matters, not the bike…

zagadjenje

Meni na Euro petrolu, tad merio potro¹nju korse. Obrni okreni, 8 litrara. 1.2 16V motor. I potrefi se da sam upao u neku gu¾vu na starom novosadskom, a na cajgeru taman 100 km od poslednjeg resetovanja. Stajem, sipam, 11,5 litara!! Gledam ja onaj aparat i smejem se, a pored mene lik sa pumpe koji me toliko mrko gleda, kao da bi me ubio!! Kao da sam ja od njega ukrao, a ne on od mene!! Bukvalno mi se mr¹tio onako d¾ukaèki najstra¹nije dok nisam oti¹ao sa pumpe, ni doviðenja, ni glasa, ni¹ta. Tad sam presekao onu njihovu karticu i to je to. A taman je bio dobio

Dok mi se taksisata Naxis taksija kune u Knez. Audi mu tro¹i benzin
Tjuning bud¾ing

Taraba

Kune se jer je jeftino.
Kad ga pitas koliko trosi, on ce ti kaze 1000din :D
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

dzimika

Ubedljivo najgore pumpe su art petrol, knez i eko, omv je tu negde posle njih, bar onaj na adi, od kad ne sipam kod njih nemam puno problema.
Sto se tice uvoza goriva, uvozi se ED cak i NIS uvozi jer ne mogu da proizvedu dovoljne kolicine sami i tog kvaliteta, problem je sto pumpa ne moze da uveze gorivo tipa 10 cisterni nego mora da ima skladiste odredjenog kapaciteta da bi uopste mogla da uveze pa se samim tim broj uvoznika smanjuje, skladista ima AVIA u Baricu, OMV na adi huji i mislim da jos neko ima kod Jakova neko skladiste (ono sto ja znam)
Knez vozi gorivo za NIS i samim tim dobijaju gorivo od njih, pa otud nize cene nego na drugim pumpama, Art petrol je prodavao loz ulje umesto ED jedno vreme i tako uzeo pare, da li jos uvek to rade ne znam

Evo mog primera recimo, odem na pistolj kad se upalila rezerva i sipa mi 47l do "cepa", sipao ja iz kante kad se opet upalila i natocio 52l isto do cepa ali bukvalno, i presao tada vise nego prvi put kad je sipano na pistolj

Inace po meni najveci pobednici su Eko na nbg kod delte, kad su Rusicu sipali u afriku 21 ili 22l u rezervoar od 21l a tek prebacio na rezervu, i Eko na auto putu prema Nisu kad sam isao za grcku 2011god kad sam od Bg do tamo napravio oko 120km i sipao 10 ili 11 ili cak 12l ne mogu da se setim sad tacno ali ispalo je da mi motor trosi 10l

megaidiot

pa kad ga zavrces naravno da trosi 10  [rofl]

mrle

Citat: UFF poslato 08 Maj, 2019, 23:34
Citat: mrle poslato 08 Maj, 2019, 13:22
Citat: UFF poslato 07 Maj, 2019, 10:51
sipam na shell-u
ispred kuce mi maltene :)
Sipa¹ 20l i mo¾e¹ da kupi¹ Ferari ko¾ni fudbal, odlièan, za 950 din. Ja kupio klincima. Èetvrtkom 5 din jeftiniji dizel, onaj bolji.

od svih vozila koje trenutno posedujem ni jedno ne trosi dizel
tako da sipam u auto kad je blizu rezerve i kad je na popustu bolji benzin a za motore me zabole, ne razmisljam, ako sam blizu kuce i blizu rezerve sa viskom vremena sipam kod njih, ako ne, pa ionako je isti qrac
I benzin je 5 din jeftiniji, onaj skuplji.