Glavni meni

Parking u BG

Započeo jevta, 01 Maj, 2019, 21:21

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

jevta

Da li u blizini Gradskog saobraæajnog i Lastine stanice postoji neki obezbeðen parking gde bi se mogao auto ostaviti par dana.
https://goo.gl/maps/s5CF4QKA1NmKcKYE7
Ili neki predlog

dzimika

Nesto najblize tome je hotel Majdan koji je u blizini ali nema obezbedjen parking, ima nesto ispred hotela za parkiranje koliko se secam
ali nijedan parking u BG nije nesto obezbedjen, realno jedino mesto gde je mozda najsigurnije je trzni centar Stadion, on je relativno blizu a najbolje bi bilo ako ima neko ko zivi u blizini, tipa VML ili ta takozvana Padina tj Cvetanova Cuprija

Kanarinac

A koji auto je u pitanju? Mislim sto ne parkiras na redovnom parkingu, osim ako auto ne vredi kao dvosoban stan u bgu

jevta

Vrednost je upotrebna.Ali smatram da nije mudro ostaviti auto sa ne lokalnim tablicama na javnom parkingu 7-10 dana,postoji realna moguænost da bude neupotrebljiv ili da ga nema kada se vratim po njega

Kanarinac

Dobro 7 do 10 dana je druga prica vec, ti napisa par dana, racunam 2,3 dana. Onda je mozda stadion najbolja varijanta

jevta

Treba da idem u grèku polazak je sa Laste ovi ne¹to komplikuju sa transferom iz NS.Pa razmatram opcije.Najgora je doæi busom u BG.

Lazic

Citat: jevta poslato 02 Maj, 2019, 06:59
Vrednost je upotrebna.Ali smatram da nije mudro ostaviti auto sa ne lokalnim tablicama na javnom parkingu 7-10 dana,postoji realna moguænost da bude neupotrebljiv ili da ga nema kada se vratim po njega
Ne panièi... :) Samo nemoj da ga ostavi¹ na mraènim mestima na Karaburmi, Vo¾dovcu, Medaku, oko Ade, na NBG u blokovima 61-64, Lekinom brdu, Marinkovoj bari, Konjarniku, Zvezdari, Paliluli... :o ;D Mo¾e¹ da parkira¹ gde hoæe¹ ako nije ba¹ toliko zavuèeno da doziva lopove... :D [cheers]

Lazic

Sad se setih... Ja ispred zgrade zagraðujem parking mesto motorima, stane¹ tu, parkiram jedan ili dva motora ispred tebe i svako popodne do ujutru i auto preko svega, da ga jebem ako to nije obezbeðeno... :o ;D

Znaèi, preko dana ti ili auto ili 2 motora bleje ispred kola, noæu i gejmobil na sve to... :D

Zvezdara, kod gradske bolnice...

zlatkojov

Citat: jevta poslato 02 Maj, 2019, 08:59
Treba da idem u grèku polazak je sa Laste ovi ne¹to komplikuju sa transferom iz NS.Pa razmatram opcije.Najgora je doæi busom u BG.
Mozete kod mene ja sam na Smederevcu relativno blizu imam mesta za 10 automobila i zakljucana je kapija uvek 0646513718 Zlatko

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

jevta

Hvala javim se na vreme [clapp] [clapp]

zlatkojov

Ok

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

castor

Mo¾e¹ i kod mene u dvori¹tu, ja sam u Krnjaèi, prvi semafor na panèevaèkom putu.
It's the ride that matters, not the bike…