Glavni meni

Tuzan dan

Započeo dzimika, 26 April, 2019, 18:46

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

idanijel

i kod nas u selu pao klinac ,vozio pripit tudj k2 600 u komi je .

Lazic

Citat: friziderdzija poslato 28 April, 2019, 17:25
Ја се нисам хвалио....кад сам се враћао из Титела прошлог викенда, излазим са "чачанског" аутопута, плаћам путарину, и таман да кренем са наплатне рампе кокошка крене на мене тј да улази на аутопут у погрешном смеру и право на предњи точак...и још се буни шта ја ту тражим.
Narod skroz oblajznuo, biæe toga sve vi¹e...



@Danijel:
Nadam se da æe da se izvuèe... :(




Hidraulic

Pamet u glavu pa na motor. Dok se vozaèi automobila ne priviknu na nas,a i mi na njih nema opu¹tanja. Ja se nadam da neæe biti vi¹e "Tu¾nih dana"...

Lazic

Nikad se govnari ne priviknu na nas...



Hidraulic

Osetio na svojoj ko¾i krajem maja 2016-"Malo je falilo da odvrmorim svoje"... Daæe Bog da se ne ponovi nikad,ali od onda drugaèije vozim tj. mislim i za sebe i za njih...


Silvana

Danas prièam sa Tamarom o tome... Tu je ogranièenje 50 km/h upravo jer put nije dovr¹en, kako ka¾u, nedostaje ograda. Problem je kad u dva -tri navrata neloèigno smotaju sve trake za metar udesno pa opet produ¾e pravo. Iviènjak neupadljiv, nema ograde, noæu isprva bilo osvetljeno, sad nije.  Kako ima¹ para za ¹est traka a onda godinama nema¹ za ogradu i bolju signalizaciju i osvetljenje? Ili se neko nije dovoljno isprsio i ponudio odgovarajuæi procenat, a taman i policija tu mo¾e dobro da se ogrebe kad je ogranièenje kretensko...
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

Lazic

A i da mu drugari nisu bili preblizu... Mada, pitanje je da li je bio ¾iv kad je auto naleteo...