Glavni meni

Tuzan dan

Započeo dzimika, 26 April, 2019, 18:46

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

dzimika

U saobracajki u selu Guberovac na putu KG-KV poginuo je Uros Milojevic
Auto mu je isekao puti kad ga je video krenuo je u rikverc, pokusao je da se ukljuci preko pune u pravcu KG dok je Uros isao iz pravca KG




®or¾

Jebem ti ¾ivot,kada ga na takav naèin izgubi¹.Stra¹no [samoubistvo]

navajo


Havarisan


mkt

Auhh ne mogu da verujem jebem ti sve

Gavrolini

Danas koliko sam do sad cuo 4. smrtna slucaja.  Jos jedan klinac od 22. godine u ©apcu isto.  Desetak ljudi za 7 dana.

Boban_m



viper

Uh ¹to ne volim ovakve teme, tuga.

Послато са SM-T585 уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

friziderdzija

¹ta je ovo? jbmti....¹to mora svaka sezona ovako da poène?

idanijel

Stra¹no. 30 stepeni i haos.
.

Poslato sa COR-L29 uz pomoæ Tapatoka

Lazic

Proèitao na bljb da je preminuo u Kraljevu na reanimaciji, neko je pro¹ao tuda, ni auto ni motor nisu bili mnogo o¹teæeni, ka¾u svedoci da nije vozio brzo, kurata sreæa... :(

Povr¹no sam ga znao, nisam ga video par godina, al' opet sam skenjan ceo dan... Jako pozitivno biæe...

Nego, ova prednja guma u kombinaciji sa te¾inom i krivinom asocira na sranje...





UFF

Citat: friziderdzija poslato 26 April, 2019, 21:37
¹ta je ovo? jbmti....¹to mora svaka sezona ovako da poène?

mora jbg :(
zato nije lose raditi na strpljenju
ne sedas na motor cim prvo sunce ogreje pa povecas sanse da pozivis malo duze
jbg ako neko od nas random vec mora da plati cenu dok svi ne krenu da paze ne moras to biti ti

dzimika

Sto je najveci fazon nije ovo prvo sunce, toplo je vec mesec dana najmanje, problem je sto ljudi ne paze, cujem juce da je i Sveta skoro imao udes, neka devojka za malo da ga pregazi dok je stajao na semaforu, krenula da gazi motor bukvalno, bukvalno nisi siguran ni dok stojis a kamoli dok vozis

stilgar

Citat: dzimika poslato 27 April, 2019, 11:40
Sto je najveci fazon nije ovo prvo sunce, toplo je vec mesec dana najmanje, problem je sto ljudi ne paze, cujem juce da je i Sveta skoro imao udes, neka devojka za malo da ga pregazi dok je stajao na semaforu, krenula da gazi motor bukvalno, bukvalno nisi siguran ni dok stojis a kamoli dok vozis

Sveta je stajao na semaforu, devojka sa P kao poceetnik nalepnicom sama u kolima kuckala poruku i nije gledala ispred ide auto sam pametan je. Udarila ga oborila, njemu jedna noga ostala ispod motora druga na motoru, cura u panici il je htela da pobegne samo ona zna odgovor na to pitanje, da gas popne se na motor i njegovu nogu i gurala ga desetak 12 metara. Kad je napokon stala pritrcali neki momci i podigli auto toliko da mu izvuku nogu i njega. Napukla mu ona tanja kost ispod kolena, nagnjecen zglob...

idanijel

Ja bio juèe u NS ludnica, jebeno za nas motoriste, a tek BG. To èasom najebe¹ od auta. Ni u selu nije ko nekad, to danas svako vozi neku olupinu.

Poslato sa COR-L29 uz pomoæ Tapatoka

UFF

juce peglao po vojvodini (peglao po pravcu  [facepalm] tj jeo gumu) da vidim neke kontejnere. dan bio savrsen za voznju, incidenata ili pokusaja istih u saobracaju total nula, verovatno bas zato sto sam ga zavrtao a ne isao na laganu voznju

dzimika

Sahrana je sutra u 13h u selu Drenca kod Aleksandrovca


friziderdzija

Citat: dzimika poslato 27 April, 2019, 11:40
Sto je najveci fazon nije ovo prvo sunce, toplo je vec mesec dana najmanje, problem je sto ljudi ne paze, cujem juce da je i Sveta skoro imao udes, neka devojka za malo da ga pregazi dok je stajao na semaforu, krenula da gazi motor bukvalno, bukvalno nisi siguran ni dok stojis a kamoli dok vozis

Ја се нисам хвалио....кад сам се враћао из Титела прошлог викенда, излазим са "чачанског" аутопута, плаћам путарину, и таман да кренем са наплатне рампе кокошка крене на мене тј да улази на аутопут у погрешном смеру и право на предњи точак...и још се буни шта ја ту тражим.