Glavni meni

Kupujem topove za R1 2009+

Započeo Kanarinac, 23 April, 2019, 21:57

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kanarinac

Posto motor nece da ode od mene, ajde da bacim jos malo para u njega 🙄
Ako neko ima ili zna nekoga da ima akrape prvenstveno ili neku drugu marku neka vice. Bitno da da su topovi kompletni sa db kilerima, selnama, i cevima potrebnim za montazu (mada moze i bez cevuljage).
Ponude mogu ovde ili na 061 400400 1

UFF

imao ja neostecene komplet sa krivinama i db killerima kao i carbon nosacima bas za crossplaine i nudio ti ih drugarski za 400e
nije ti odgovaralo pa su ubrzo otisli drugaru za 450e koji ce sad da ih kasapi i montira na ktm690sm
srecno ali tesko da ceh ih naci, bar ne po toj ceni

Kanarinac

Jeste nudio si, ali si mislio da cu da te izjebem za lovu pa si bio u fazonu dam ti auspuhe kada ih otplatis, pa posle toga aj ipak ako ih ne prodam na oglas mogu da te sacekam za lovu. Tako da bolje da mi ih nisi ni nudio.

MIGE


UFF

nisam mislio da ces da me izjebes vec ako ti nudim po drugarskoj ceni to je da bi novac ulozio dalje i glupo je jos i da cekam 3 meseca za kintu kad ce i preko oglasa ode ranije i za vecu lovu
i bilo je u sred zime pa ako se vec ceka hajde onda oboje da cekamo, nije da ces da vozis R1 po snegu :D to je bilo potpuno fer
ali eto izgleda je u redu da uzmes povoljno robu i neko da te ceka mesecima za novac a nije u redu da ti cekas mesecima za proizvod a ni da ne pomislim na varijantu platis unapred pa cekas mesecima :o
srecna kupovina u svakom slucaju, nadam se da si sad spremio finansije

Hurricane


Kanarinac

Kupovina je i dalje aktuelna. Oglase sam pretresao, Bora iz Loznice ima Yoshimure ali nije to to i ima jos jedan lik iz Sapca sa Akrapima ali se covek ne javlja na telefon.

Gavrolini

Daj oglas tog iz ¹apca, mozda znam ko je


Gavrolini


Kanarinac

Ne javlja se lik definitivno. Zvao i poslao poruku. Ko ga jebe, izletece nesto drugo

UFF

kad pise po dogovoru ja ni ne zovem
da je realan sa cenom ili jos bolje povoljan napisao bi je kako bi ljudi videli i brze prodao

Kanarinac