Glavni meni

Kupujem dual sport kacigu

Započeo Gavrolini, 21 April, 2019, 20:21

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gavrolini

Kao sto naslov kaze. Kupio bih ocuvanu polovnu ili ako ima neka nova povoljna dualka(cross sa vizirom) u L velicini.  Moze kes a mogu da ponudim i fullface kacigu u zamenu.

Gavrolini


Taraba

Tesko ces to naci... nema ih toliko ljudi a jos manje ih prodaje.
Za 100e imas Acerbis 606 ili MT Synchrony al to verovatno vec znas.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Gavrolini

Citat: Taraba poslato 24 April, 2019, 14:46
Tesko ces to naci... nema ih toliko ljudi a jos manje ih prodaje.
Za 100e imas Acerbis 606 ili MT Synchrony al to verovatno vec znas.
Mt mi je prvi pik ali je nisam probao. Acerbis nisam ni video, ko njih ima?

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

lemy

Ja sam pro¹le godine pazario IXS i nije losa. Bila oko 180 eur. Manje vise sve te kacige rade posao d neke normalne brzine za enduro motor ( do 100-120km/h), preko toga smeta kacket posto nije bas aerodinamièan.

Obzirom na to cenim da i te jeftinije isto vrse posao ako se nece nesto divljati na asfaltu

Taraba

@Gavra: Baci pogled i na LS2 Pioneer - u rangu MT samo je oblik glave dugaciji malo i maaaalkice su vece ja bih rekao za isti broj.
Meni je na malu glavu, MT bio taman, a LS2 blago preveliki.
Podjednakog kvaliteta ja bih rekao
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Gavrolini

Mt sam imao fullface i stvarno je kvalitet daleko iznad cene. Tako da verujem da je i dualka dobra. Samo nemam gde da je probam. A ne dolazi mi se u bg samo da bih probao.

Taraba

U Barel-u mozes da porucis online, i ako ti ne odgovara, vratis je u roku od 14 dana.
https://yamahabarel.com/reklamacije/
Sekcija "Odusatanak od ugovora zakljuèenog na daljinu"

To bi sve firme koje imaju online radnju morale da imaju po zakonu.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?