Glavni meni

Aprilia Dorsoduro 2017.

Započeo Zoransm, 21 April, 2019, 13:59

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Zoransm

Aprilia Dorsoduro 750 ccm 92ks prva registracija 2017. U garanciji do 15. Maja 2019.  Motor kao iz salona 4900km. Agregat pouzdan, izdr¾ljiv, sna¾an, odlièan obrtni moment. 3 moda vo¾nje: za ki¹u, touring i sport. Akrapoviè izduv prelep zvuk. Trenutni model kod prodavca je preko 10000e.... Prodaje se iz razloga jednostavno mi nije legao i  privatni prioritet... Cena 6500evra  0642761982 Sremska Mitrovica




















UFF

jesi li siguran da je akrapovic na njoj?

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: UFF poslato 16 Maj, 2019, 06:44
jesi li siguran da je akrapovic na njoj?
pa pise,,,,
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Conti-Moto

I Akrapoviè je poèeo da fu¹eri¹e ...
Ba¹ ¹teta, nekad bila dobra firma.
Novo !!!
Conti ROAD !!

Zoransm

Mislim da jeste. Koliko sam upoznao prvog vlasnika delovao mi je ozbiljno. A iskreno nisam ni¹ta posebno zagledao.  Karbon je definitivno pravi

Jefta

A znaci drugi si vlasnik. Pa mogao si to i da navedes u prvom postu.
Jesi li mozda probao motor pre kupovine? Koliko je vremenski kod tebe? Jel uz motor idu i fabricki izduvi zbog eventualnih problema na tehnickom pri sledecoj registraciji.

Izvinjavam se zbog toliko pitanja, ali mi je cudno da nisi ni obratio paznju kada si ga uzimao pa nisi ni siguran, a opet si dao pare pa sada preprodajes jer si skapirao da motor ima neku manu ili nesto. Samo nagadjanje...

Zoransm

Nemoj nagaðati kad nije ni blizu toga!!!

Zoransm

Motor mi je jednostavno zahtevan !  Skapirao sam da je za mene motor neki adventure, mek¹i ! A kad sam ga uzimao motor je gledao drugar koji vozi ozbiljno preko 20 godina, prave i skupe motore. Nadam se da je dozvoljeno da se ne razumem doktorski u sve. Ima ko se razume pa krene sa tobom. Jebi ga

Jefta

Naravno naravno. Bez da se ljutis, ali ako dodjes na forum da postavis oglas onda bar da te pitamo za detaljnije infprmacije na osnovu onoga sto si napisao.

Zoransm

Ma motor je , nov ! Nema zamerke. Ima i originalni auspuh. Sviða se on meni i ja ga vozim... Samo jednostavno vidim da mi definitivno le¾i mek¹i motor, ni¹ta drugo. Odmah krenete da kudite. :)

UFF

niko ga ne kudi, za sad
ja na primer jos ne videh ovakvu akrapovic nalepnicu a vala ni akrapa za krajem ofarbanim u crno i crnom selnom za kacenje, ili je titanium ili carbon
ali hajde da kazemo da je original i da je to neko farbao jer mu je tako lepse
ostaje jos jedna problematika a to su db killeri
na fotki od pozadi se vide inbus sfarovi za skidanje db killera ali akrapovic ih koliko ja znam skoro nikad ne kaci tako da se osrafljuju iznutra vec spolja a iznutra se ni ne vide
a ti spolja nemas ni rupu nit gumeni poklopac iste sa akrap znakom

uostalom odes ovde i pogledas i sve bude jasno

http://www.akrapovic.com/en/moto/product/150/Aprilia/Dorsoduro-750/Slip-On-Line-Titanium?brandId=40&modelId=286&yearId=3990



http://i.imgur.com/RUs8b9j.png


El Jefe

Можда то и није Априлија?
Друштво за заштиту од животиња

Zoransm


mali_zmaj

Ovakve me teme uvijek podsjete zasto ne bih nista prodavao na forumu,posebno motor!! Kad manijaci zasijaju sa prikrivenim znanjem,i koje doduse rijetko dodje do izrazaja izmedju mora OFFa,cetnika i partizana....,da nastavim..,kad krenu komentari,pomislis bolje da sam platio nigera da me ziguje,manje bi boljelo!! 

[rofl]   ;)

Zorane bez ljutnje..,manijaci su....,samo manijaci!!! 
jin-jang

Zoransm

Brate hejt do hejta, ¹ta je to sa nama... Bri¹em oglas  i vozam se dok ne poderem gume i AKRAPOVIÈA

Zoransm


sremac

Meni lièi na





al ko da je bitan auspuh, motor ni 2 god star, daje èovek fabrièki ,  ako je dobar motor, a s 5000km ne mo¾e da bude lo¹, lako se skine auspuh. Mislim da se po broju mo¾e skontati da li je oridjdi .

meni je od olukoviæ &co nalepnica pun djavo, ne bi ih furao ni da imam origina auspuh, dam 1000e i da ga reklamiram, ne bato ako hoæe¹ da te furam na motru plati ili daj popus na robu, nema dzabe ni kod babe :D  
budala na leru, mudonja u kontra smeru

Zoransm

Verovatno administrator zakljuèava -bri¹e  temu, ne mogu da naðem opciju za brisanje oglasa. Molim admina da obri¹e oglas.....

El Jefe

Што да брише? Тек је почело.
Друштво за заштиту од животиња

mali_zmaj

Citat: Zoransm poslato 17 Maj, 2019, 23:05
Brate hejt do hejta, ¹ta je to sa nama... Bri¹em oglas  i vozam se dok ne poderem gume i AKRAPOVIÈA

nemoj brisati,neka stoji ne iste hljeba,ovaj forum je specifican..,da ne kazem filteraski..,profiltrira ljude..,i niko nista lose ne misli kad se upita da li je akrapovic pravi ili nije,to je zapravo plus..,ako se stvarno trefi da akrapovic zapravo nije orginal,spasava te blama kad ti dodje neko ko stvarno zeli kupiti motor a dozivi te kao lazova,a ti to zapravo nisi..,ako me razumijes! ovdje izgleda da te neko provocira,al vjeruj mi nije..,samo su kriticki nastrojeni prema svemu! jednostavno je takva koncepcija ljudi i ideje  samog foruma!!    [cheers]
jin-jang