Glavni meni

kupujem 41-54-11 semeringe za vilju¹ke

Započeo sasa ns 1, 19 April, 2019, 01:20

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

sasa ns 1

kupujem  41-54-11 semerige vilju¹ke ako su nekom zaostali a da nisu iz pro¹log veka

zlacjani

hm, mo¾da ja imam u gara¾i, moram proveriti pa javim, pro¹le ili prepro¹le god kupljeni.

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

ninja66


Taraba

A ako poruci iz Soluna, bice mu 780din....
Ako bas hoces da se stekas, zovi ovog lika http://www.vaskomplus.rs/lageri-i-lezajevi
On ima sve moguce lezajeve i semeringe. Nista nije moto-specificno al mozda pasuje.
I verovatno su 300din.

Al za te sitne novce se jebavati ne vidim poentu kad pakla cigara kosta 250din.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

jevta


sasa ns 1

Citat: ninja66 poslato 19 April, 2019, 10:27
Citat: Taraba poslato 19 April, 2019, 10:11
Ima Kompp verovatno.
Da ali je 918 din.  :)
ne¹to je to jako jeftino 918 dinara bar za radnju  ,to otprilike i mene ko¹ta u nemaèkoj sa svim popustima
ovo je posredno vezano za temu-Drugar motokrosista mi ka¾e da kad procuri semering na vilama na ma¹ini za ¹umu da bi se eliminisala  moguænost prljav¹tine koja se zaglavila u semering uzme se specijalna alatka koja ima da se kupi a mo¾e i da se napravi.
Naime uzme se negativ od filma i iseèe se podd uglom slièno kao kukica.Zavuèe se pod semering i okrene ceo krug da bi izvukla moguæu pra¹inu ako je ima.Ka¾u da je to uobièajeni postupak.Da li je neko to probao .

dzimika

Da, radili ljudi nekada, sad uzmes i zamenis semeringe :)

ЯЭВОЛУТИОН

na modernim motorima za sumu servis viljuske je ionako na 10 sati....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

grber

Radio ja to sa filmom par puta. Bili su novi semerinzi u pitanju, znao sam da mi je u¹la prljav¹tina i zaista je pomoglo.

Gavrolini

Film ,casa od jogurta....moze koja god hoces tanka plastika. Napravi se malo sira kuka i samo obidjes krug izmedju semeringa i stapa. Sasvim normalna radnja na enduro motorima ako nemas harmonike ili èarape.

ЯЭВОЛУТИОН

Neki moj drugar imao istu ideju na crf250 2016.....kabooom
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11