Glavni meni

KTM 625 SXC rehabilitacija

Započeo Taraba, 16 April, 2019, 18:03

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Taraba

Pa da mi se 'ladi u plasticnom socivu :D
H4 ga topi a ovo ce ga pojede.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

dzimika

Ma skini far, koji ce ti uopste :P
plocice ako ti imaju mesa i sa zadnje strane nemaju neke dodatke u vodu neke elasticne opruge i slicno mozes da odneses kod nekog ko ima magnetnu brusilicu da ti izjednaci plocice, tako sam ja jednom uradio kad je bilo mesa dovoljno a stavio nov disk, treba mu bukvalno 1 minut da ti to resi

Taraba

Mora far jer imam kokosije slepilo.


Ili da odem i kupim nove za 1500din... :P
Dok ja ujurim nekog sa magnetnom rezonancom, dok on to meni uradi, pa mi uzme neke pare za to zezanje, pa gorivo ovo-ono.
Odem u radnju i kupim nove plocice.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

dzimika

Onda kupi nove ali mislim da nisu bas 1500din :)
inace meni strugar koji ima svasta nesto od masina a izmedju ostalog i magnetnu preko puta vrtica gde klince vodim a i vrtic je blizu na 5min od kuce :D

Lazic

Citat: Taraba poslato 03 Jun, 2019, 16:17
Pa da mi se 'ladi u plasticnom socivu :D
H4 ga topi a ovo ce ga pojede.
Ima H4 led sa ventilatorom u faru, ima i sa spoljnim(van fara), u oba sluèaja se greju drastièno manje nego xenoni ili èak obièna H4...

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

UFF

oni plocice imaju na stanju, u magacinu, u batajnici u teoriji tj samo u softveru a u praksi ih nemaju nigde  [rofl]

na kraju kupio na ali-u i prednje i zadnje po ceni manjoj nego samo zadnje kod njih

Taraba

Ma njih sam za primer jer sam imao sifru vec pa mi prva iskocila.
Generalno je sve od 1600 - 2000 din za set prednjih za moj motor.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Gavrolini


Taraba

Recimo. Od njega cu da porucim verovatno sta mi bude trebalo sledece.
Znas li mozda sta drzi od rucki kormana?
Jurim ProGrip 714 Rally al ne nalazim kod nas. Nisam zvao Motoland jedino.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Gavrolini

Citat: Taraba poslato 03 Jun, 2019, 22:01
Recimo. Od njega cu da porucim verovatno sta mi bude trebalo sledece.
Znas li mozda sta drzi od rucki kormana?
Jurim ProGrip 714 Rally al ne nalazim kod nas. Nisam zvao Motoland jedino.
Pa gledaj ja sve sto sam trazio od Olivera(mrg kula) do sad je ili imao ili mi nabavio u roku od 7 dana. Retko ali bas retko od bilo koga drugog bilo sta i kupujem. Progrip drzi, da li taj model ima ne znam ali moze sigurno da nabavi.


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

dzimika

I sta bi? stoji se sa radovima?

Taraba

Komarci i druge obaveze pauziraju radove malo.
Hteo sam x puta da radim, al vruce previse... curi mi znoj po elektrici sto nije bas idealno :D
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

dzimika

Kakav si ti to bajker kad cekas idealne uslove

Taraba

Ja nisam bajker. Ja sam IT-evac.
A ne cekam idealne, nego izdrzive.
Nije mi gust da mi je vruce i da me grizu komarci i da nervozan nesto radim preko kurca.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

El Jefe

Најзад неко нормалан. Већ су почели да се фарбају у златно и играју по ћошковима са паролама - Ја сам бајкер
Друштво за заштиту од животиња

dzimika

Citat: Taraba poslato 20 Jun, 2019, 10:23
Ja nisam bajker. Ja sam IT-evac.
A ne cekam idealne, nego izdrzive.
Nije mi gust da mi je vruce i da me grizu komarci i da nervozan nesto radim preko kurca.

Sto se primas ko francuska sobarica :P sve znam kako je, da je suvlje malo bilo bi lakse, ova sparina ubi u pojam a komarci tek ubijaju, pre neke godine kad sam vario kliznu kapiju na 35 stepeni bilo mi lakse raditi, suvo bilo, cak se nisam puno ni znojio, sad je bukvalno kao da smo u nekoj suptropskoj klimi

Ivicat