Glavni meni

KTM 625 SXC rehabilitacija

Započeo Taraba, 16 April, 2019, 18:03

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

srbac

#1
Daj slike da vidimo to magare !!

Taraba

Nazalost, nemam slike celog magareta :D
Odma sam ga rasturio da vidim "Sta tu sve ima"
Ispostavilo se da kad motor stoji par godina, propadnu svi semerinzi i vecina lezajeva.

Par slika sa rasturanja i procene situacije:

https://photos.app.goo.gl/36egGTJ2yDRnEJmU7
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Taraba

Trenutno su za zamenu:

Lezajevi i semerinzi zadnjeg tocka
Lezajevi i semerinzi zadnje viljuske
Lezajevi i semerinzi dog bones-a
Ulje i semerinzi u viljuskama
Frajlauf
Akumulator
Prednji disk
Sve tecnosti (antifriz, ulje u kocnicama, ulje u kvacilu, ulje u masini)
Filter vazduha

Znaci - par sitnica :D

Rasturanje je gotovo i pocinje nabavka delova i pakovanje.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic

Gledam onaj zarðali le¾aj, ja bih to samo dobro podmazao...

milomir22

Lezajevi su, po meni, najkriticnije tacke starih motocikala i ja se s njima ne bih zajebavao. Ako se greje, budi ubedjen da ce kad-tad zakucati, a ako je lezaj prednjeg ili zadnjeg tocka u pitanju, budi ubedjen da ces kad-tad pasti zbog tog govneta od 500 dinara.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

UFF

pa sto si kupio matori jebeni traktor?
naravno da je sav zardjao kad je pravljen za njivu i stalu

Gavrolini

Pih a delovalo je kao dobra kupovina :)

Taraba

@Uff
Pa za njivu mi i treba. Necu kupujem CBR za to.

Lezaj je od vesanja tj. jedan kraj dog bones-a ide na te lezajeve u ramu, drugi ide na onaj trougao vesanja.
Po servisu se svake sezone podmazuju i kontrolisu lezajevi. Malo ko to radi pa dodje do ovakvih situacija.


@Lazic: Znam da bi ti, al dzaba kad su pojedeni skroz - nema tu klizanja koliko god lubrikanta nagurao unutra.
Zbog njih cela viljuska ima lufta jedno 5mm.

Trosak nije veliki... lezajevi su u proseku 500din, semerinzi oko 200.
Zbog tako male gluposti, sto kaze milomir, glupo da pogines ili da ostanes negde u kurcu sa stetom od 400+ eura.

Trenutno pauza dok ne napravim alat za vadnjenje lezajeva.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

castor

Evo ga Gavrin brat - kupi jeftino, ulo¾i brdo truda, vremena i love da sredi, malo se vozi (ili nimalo) i onda na kraju proda za istu ili manju kolièinu ¹u¹kavih ¹arenih papiriæa koju je prethodno dao kad je uzimao kangrbu.
It's the ride that matters, not the bike…

Taraba

Ja nisam Gavra... ja ne znam da teram po dzombe.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic


Gavrolini

Ne zna ni gavra zato i prodaje xt... Ali mozda i zato sto se i njemu smesi nesto nandzarasto

Bishke

Auuu cim se Gavri smesi brk na narandzasto, cena yamahe ide drasticno nize :D
You should do one thing every day that scares you

Gavrolini

Ne ne ovo je vec reseno samo da vidim uzivo motor

Lazic


Taraba

Haha teska patologija kod svih nas...
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Gavrolini

Ma ovo je 175ccm manje od tvog  koju desetinu kg manje...deciji motor

Taraba

To sam ja jurio, al nije bilo za normalne pare... svi zacenili ko da ih je vozio Jarvis.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?