Glavni meni

BENELLI TRE-K 2009

Započeo lukac, 09 April, 2019, 15:57

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

lukac

Prodajem ili menjam Tre-k,  2009, 35000, pravih, kupljen nov u Srbiji, registracija istekla, mora prenos, cena dogovor po pozivu. Dodatna oprema, original njegov sportski auspuh+standardni, Benelli kozna tank torba i drzaci, nosaci kofera GIVI, led migavci, kres padovi.Motor ima fabricki power commander 137-112ks,Brembo kocnice,usd viljusku , lagan vozan i upravljiv sa odlicnim uspravnim polozajem sedenja.Udoban sa dvoje i koferima, sa iskljucenim commanderom mali potrosac.
Tre-k, TNT, AMazonas sa ovim istim agergatom su imali dosta fabrickih mana- frajlauf, nosac altenatora, korpa kvacila, mali i slab fabricki akumulator itd.Zimus sam za njega kupio u Benelli superstore u Belgiji i tuning firmi Bennets u Engleskoj, nov kompletan frajlauf+rezervni venac, Z-25 gear (sistem koji povezuje alternator, frajlauf i korpu kvacila), z17 gear, jaci alnaser, jaci akumulator, modifikovanu korpu kvacila,i dobio da motor pali na dodir dugmeta. Ovo sam sve napisao jer vaze razne fame i neistine o Beneliju,bolje da je bivsi uvoznik obucio majstore, verujem da problema nebi bilo. Evo i par slikica















Lukac, 064 9760896 i 011 8484211

Kanarinac

Bez ljutnje, ali ovo cena dogovor mi nikad nece biti jasno. Tu realno nema dogovora jer ti vec znas cenu, i onda te ja pozovem i kazem evo dogovor za 1000e,a ti kazes ne fiksna cena je 3000e. Pa koji moj je dogovor onda

lukac

Slazem se sa tobom, cenu nisam  formirao,jer se  ovakav model tesko prodaje ,radije bih radio neku realnu zamenu.Motor sam dobio u zameni i zato bih radije da ne piskaram ovde vec da me zainteresovani zovu.Evo otprilike bez ljutnje i zavisi od stanja motora-cifra moze ici od 2500-2600e do preko 4000e koliko je trazio vlasnik TNT 2007god na polovnim automobilima.

Lazic

Stvarno je k'o èa¹a... Zaslu¾io je veæe slike... :D

milomir22

"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Lazic

Samo osve¾i stranu, porasle su... :D

DUKE Vuk

A jel ima neku vezu sa onim Trekom od Master Z-eda ?
On je ne¹to ovako prodavao.

UFF


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

FANTOM

    Pa kolikp para je ako je na prodaju ? Cisto informstivno

jevta

Meni je ovo lepo ali svestan rizika koje nosi kupio bi ga samo po sme¹noj ceni

FANTOM

    Donekle i ja to mislim sa retkim motorima idu jos redji i majstori pa i nabavka delova , tako da ne moze biti konkurentan u ceni sa nekim popularnijim japancima za koje se mogu naci i polovni i novi delovi. Ali motor izgleda lepo  .

Master Z-ed

Citat: DUKE Vuk poslato 09 April, 2019, 19:42
A jel ima neku vezu sa onim Trekom od Master Z-eda ?
On je ne¹to ovako prodavao.
Nema moj je zavr¹io u ns.

Master Z-ed

Motor koji se jako lepo vozi i izuzetno je udoban i upravljiv. Snage na pretek.
Samo da ima 4 cilindra bio bi fenomenalan, ja nisam mogao podneti zvuk 3 cilindra

mali_zmaj

Vidi vraga,a neki ljudi obo¾avaju trocilindra¹e,da nema¹ neki video sa zvukom...

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

Master Z-ed


lukac

Benelli prodat za cash, sretna prodaja i ostalim forumasima