Glavni meni

Ludilu nikad kraja..kupujem GP 800

Započeo MIGE, 08 April, 2019, 18:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

milomir22

Da je labina, labina je i to teska, motor koji ide kao slab auto, ali se ne kvari i trajace  milion km.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Mil@n

Nit je labina nit ide kao slab auto. 2 drugara imaju tu nc750 sa automatskim menjacem.
Povozan motor sa jako malom potrosnjom. Lepo ide, lepo koèi i dere i jaèe motore lagano ako je vozaè iole kako treba.
Njenih 50-55 ks prevari mnoge pa pomisle da je kantica pa krenu da se sprdaju. Posle zajednièke vo¾nje se mnogi oseæaju k'o popi¹ani :))
Za te pare odlièan motor i zamena ako se prelazi ili razmi¹lja o skuteru, prièam za ovu automatik varijantu.


stilgar


UFF

Citat: Gavrolini poslato 10 April, 2019, 09:48
Salu na stranu sto ne bi uzeo ovo. Jeste labina ali je bar mlado, ima tri "gepeka" i bar lièi na motor
http://www.polovniautomobili.com/motori/13068819/honda-nc-700-sd-dtc-35kw


zato sto mu se kolena medjusobno ne dodiruju dok ga vozi

Gavrolini

Citat: Mil@n poslato 10 April, 2019, 10:09
Nit je labina nit ide kao slab auto. 2 drugara imaju tu nc750 sa automatskim menjacem.
Povozan motor sa jako malom potrosnjom. Lepo ide, lepo koèi i dere i jaèe motore lagano ako je vozaè iole kako treba.
Njenih 50-55 ks prevari mnoge pa pomisle da je kantica pa krenu da se sprdaju. Posle zajednièke vo¾nje se mnogi oseæaju k'o popi¹ani :))
Za te pare odlièan motor i zamena ako se prelazi ili razmi¹lja o skuteru, prièam za ovu automatik varijantu.


Ma labina je ali je svakako bolje od skutera jer kako sam vec rekao bar lici na motor.

Lazic

Citat: UFF poslato 10 April, 2019, 10:39
Citat: Gavrolini poslato 10 April, 2019, 09:48
Salu na stranu sto ne bi uzeo ovo. Jeste labina ali je bar mlado, ima tri "gepeka" i bar lièi na motor
http://www.polovniautomobili.com/motori/13068819/honda-nc-700-sd-dtc-35kw


zato sto mu se kolena medjusobno ne dodiruju dok ga vozi
:o :wtf: [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

bucko


Èuvajte se muskaraca koji èupaju obrve , mene je jedan upravo udario torbicom.

GP 800 su ljudi kupovali ali se retko koji vozi,sa dosta snage na losem vesanju i osrednjim kocenjem ne stize se daleko

milomir22

Citat: Mil@n poslato 10 April, 2019, 10:09
Nit je labina nit ide kao slab auto. 2 drugara imaju tu nc750 sa automatskim menjacem.
Povozan motor sa jako malom potrosnjom. Lepo ide, lepo koèi i dere i jaèe motore lagano ako je vozaè iole kako treba.
Njenih 50-55 ks prevari mnoge pa pomisle da je kantica pa krenu da se sprdaju. Posle zajednièke vo¾nje se mnogi oseæaju k'o popi¹ani :))
Za te pare odlièan motor i zamena ako se prelazi ili razmi¹lja o skuteru, prièam za ovu automatik varijantu.


Citat: Mil@n poslato 10 April, 2019, 10:09
Nit je labina nit ide kao slab auto. 2 drugara imaju tu nc750 sa automatskim menjacem.
Povozan motor sa jako malom potrosnjom. Lepo ide, lepo koèi i dere i jaèe motore lagano ako je vozaè iole kako treba.
Njenih 50-55 ks prevari mnoge pa pomisle da je kantica pa krenu da se sprdaju. Posle zajednièke vo¾nje se mnogi oseæaju k'o popi¹ani :))
Za te pare odlièan motor i zamena ako se prelazi ili razmi¹lja o skuteru, prièam za ovu automatik varijantu.




Za te pare, cak i nesto manje ga mali strom odere u svakom segmentu, a i on je daleko od sportiste.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Mil@n

Nit ga strom odere u svakom segmentu niti je to tema ove emisije.
Èovek razmatra nc umesto skutera, a ti upade kako je labina i spora i prelazi milion km. Dobro, ovo poslednje si delimicno i u pravu.
Da bi tvoje reèi imale neku te¾inu mora¹ i da provoza¹ neki od motora o kojima prièa¹.
Znaèi, youtube i parking vo¾nje preskoèi i provozaj bar 100 km motor o kojem sudi¹, sve ostalo je neozbiljno.
Taj menjaè na hondi je napravljen odlièno i nc nema konkurenta ni na vidiku. To je ono sto taj motor izdvaja iz mase drugih u toj klasi. Ko nije vozio dct neka proba, biæe iznenadjen lepo. Sa manuelnim je drugaèije ali ni on nije tema ove emisije.



MIGE

hvala svima na pomoci,moze katanac  [flashing] [cheers]

Boban_m


FANTOM


Lazic

Ma nije ni¹ta, samo nas zajebav'o... :D

dzimika

Kao i obicno trazio je misljenje na pogresnom mestu :P
Inace ono sto rece Mil@n za nc750 sam bas pre neki dan cuo, lik se dvoumio izmedju nc i stroma, probao oba i kaze nc je bolji za sve sto njemu treba, manji potrosac, ide isto ili cak i bolje od stroma, kraci i malo manji sto mu je bolje za po gradu

Hurricane

..imao sam taj osecaj da ce na kraju uzeti R-a  [rofl]

Pogubio se, lol

milomir22

#55
Citat: Mil@n poslato 10 April, 2019, 15:45
Nit ga strom odere u svakom segmentu niti je to tema ove emisije.
Èovek razmatra nc umesto skutera, a ti upade kako je labina i spora i prelazi milion km. Dobro, ovo poslednje si delimicno i u pravu.
Da bi tvoje reèi imale neku te¾inu mora¹ i da provoza¹ neki od motora o kojima prièa¹.
Znaèi, youtube i parking vo¾nje preskoèi i provozaj bar 100 km motor o kojem sudi¹, sve ostalo je neozbiljno.
Taj menjaè na hondi je napravljen odlièno i nc nema konkurenta ni na vidiku. To je ono sto taj motor izdvaja iz mase drugih u toj klasi. Ko nije vozio dct neka proba, biæe iznenadjen lepo. Sa manuelnim je drugaèije ali ni on nije tema ove emisije.




Ja sam inace veoma neozbiljan, juce polozio, danas provozao krug po selu i evo dosao da se kurcim po forumu.

Hondu nc, doduse 700 i sa klasicnim menjacem, sam probao pre par godina, ne na parkingu i ne 15 km, vec 50-ak km na otvorenom putu, pa nalazim za shodno da sam kompetentan u raspravi.

Honda nc 700 je motor neozbiljnog vesanja, neozbiljnog agregata, a ozbiljne cene. Hondu nc 750 dct nisam vozio, ali kontam isto sranje. Nc 700 je kilav motor, mom bratancu od 15 godina je raketa, verovatno i tebi, ali za motor te kubikaze, vuce se kao slina, ENDE.

P.S. sve teme su pod konac, ovu sjebasmo  Migetu...
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr


FANTOM

     Ja jedva cekam slike nove masine  [watching]

Gavrolini

Insajderska fotka iz proverenog izvora Migetovog novog vozila
http://i.postimg.cc/XvvWZXMk/86.jpg

FANTOM

    Ako sve bude kako treba bice to jako lep prevoz spicast sa ostrim linijama  [watching]