Glavni meni

Ludilu nikad kraja..kupujem GP 800

Započeo MIGE, 08 April, 2019, 18:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

MIGE

Kao sto naslov kaze,kupujem gileru gp 800..Ako ima neko od vasih drugara,rodjaka da prodaje,bilo bi lepo da mi pisete ovde ili na pp
Moped mora biti u ekstra stanju i po nekoj normalnoj ceni..Da sam hteo da kupim iz oglasa ,odavno bih to ucinio,ne bih postavljao oglas ovde..hvala unapred  [cheers] [cheers] [cheers]

mrle


MIGE


mrle


MIGE


Biker-Boy

Do jaja skuter, al ne mogu oprostiti Italijanskim dusmanima sto mu stavise lanac umesto kaisa  :'(
I feel the need..... the need for speed !!!

MIGE

Citat: Biker-Boy poslato 08 April, 2019, 18:58
Do jaja skuter, al ne mogu oprostiti Italijanskim dusmanima sto mu stavise lanac umesto kaisa  :'(
ima i kajis

Biker-Boy

Ima? Ali finalni prenos mu je preko lanca ne?
I feel the need..... the need for speed !!!

sasa ns 1


MIGE


Boban_m

Samo sam radoznao: Mige zasto taj skuter? Nesto do 500cc kapiram, manja rega, prakticno, nije skupo... Ova Djilera em ti je skupa za drzanje, em da je kupis...imas u toj matematici dosta motora da biras.

feelgod

Covek voli skuter i tacka.
A ovo je drkanje od skutera, samo napred.

Hurricane

...samo se vi zajebavajte, ima Migac da nas dere samo tako  [panic]

Sa srecom u kupovini  [cheers]

srbac

Morace da prska lanac pa cemo ga stici   [motor] [gsxr] [kawasaki_ninja]

MIGE

Citat: Boban_m poslato 08 April, 2019, 22:43
Samo sam radoznao: Mige zasto taj skuter? Nesto do 500cc kapiram, manja rega, prakticno, nije skupo... Ova Djilera em ti je skupa za drzanje, em da je kupis...imas u toj matematici dosta motora da biras.
ako Bog da,imam neke planove za preko pa nece nista skupo biti...necu motor iz nekoliko razloga...prvi je sto sam lud,drugi je jer hocu da imam  prostora za prtljag a da ne moram da kacim kofer a treci je sto necu da saltujem..upravo sam u procesu kupovine azdaje sa dsg-om,tako da ne zelim ni motor da imam sa menjacem  [thumb_up]

MIGE

Citat: Hurricane poslato 08 April, 2019, 22:57
...samo se vi zajebavajte, ima Migac da nas dere samo tako  [panic]

Sa srecom u kupovini  [cheers]
[thumb_up] :-*

MIGE

Citat: feelgod poslato 08 April, 2019, 22:47
Covek voli skuter i tacka.
A ovo je drkanje od skutera, samo napred.
[thumb_up] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers]

Taraba

Citat: MIGE poslato 08 April, 2019, 23:24
Citat: Boban_m poslato 08 April, 2019, 22:43
Samo sam radoznao: Mige zasto taj skuter? Nesto do 500cc kapiram, manja rega, prakticno, nije skupo... Ova Djilera em ti je skupa za drzanje, em da je kupis...imas u toj matematici dosta motora da biras.
ako Bog da,imam neke planove za preko pa nece nista skupo biti...necu motor iz nekoliko razloga...prvi je sto sam lud,drugi je jer hocu da imam  prostora za prtljag a da ne moram da kacim kofer a treci je sto necu da saltujem..upravo sam u procesu kupovine azdaje sa dsg-om,tako da ne zelim ni motor da imam sa menjacem  [thumb_up]
Kupi novu trafiku onda :D
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic


Black Adder

ili recimo integru 750, dct, scooter a nije ni jedno ni drugo, a dobar