Glavni meni

Zadnja glavcina/tocak KTM (EXC, LC4, SX ...) 2000+

Započeo Taraba, 04 April, 2019, 14:51

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gavrolini


dzimika

Citat: UFF poslato 10 Oktobar, 2019, 01:38
pa sta mislis kako sam ja zaradio kintu?  ;D

elem svi koji citate zabodite sestar u centar pa kod vas gde zivite, opisite krug pa mi recite da li ste blizi ili dalji centru (bice i jednih i drugih ali da izvadimo prosek)
a onda mi recite da li imate dvoriste, travnjak, tisinu bez saobracaja, garazu i reku na 100m od imanja  :)

Sva sreca pa si spavacu sobu stavio na spratu da se ne udavis dok spavas kad reka nadodje :D

Lazic

Kad se setim kako je podjebavao Alju za njegovu lokaciju... ;D

dzimika

samo polako, kad mu put prodje iza kuce, pa se izgradi jos par desetina zgrada i kuca oko njega, onda nece biti miran kraj

Gavrolini

Moze njemu da put prodje i kroz kucu. Gde pise da tu ima kuca?:)

FANTOM

    Pa ako cemo vec da se kurcimo , dvoriste garaza livada nema saobracaja i blizi sam dosta od tebe Uffe i odma do auto puta , da jeste Marinkova Bara al ni kod tebe nije Dedinje  [cheers] ;) [rofl]


megaidiot

slicna prica, ali iskreno se serem i u centar grada i blizinu istom, najvise volim da tamo i ne idem.

dzimika

izmedju ostalog, u centar idem samo da bi se osisao, jbg od srednje idem kod njega, i to gledam ako mogu motorom da odem, sve ostalo samo da sam van grada i naravno sto dalje od NBG koji je postao prenaseljen a hoce jos vise zgrada da naprave izmedju vec postojecih

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: FANTOM poslato 10 Oktobar, 2019, 13:46
   Pa ako cemo vec da se kurcimo , dvoriste garaza livada nema saobracaja i blizi sam dosta od tebe Uffe i odma do auto puta , da jeste Marinkova Bara al ni kod tebe nije Dedinje  [cheers] ;) [rofl]


kolicina komaraca je je
dnaka kolicini cigana....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hurricane

..ima neki reperi mcijevi iz bare zovu se Mar-Bar Crew  ;D

FANTOM

    Upravu si komarci su ubitacni u periodu izmedju pola 6 i 9 leti . Al samo u dvoristu na gajbu nesto i ne ulaze . U delu gde sam ja ima mozda dve romske porodice , geto je dve ulice dalje . Sto se tice vocki u dvoristu Kruska , dunja , zuta tresnja , sipak , jabuka , orah .

Lazic

To æe sve braæa da razjebu da zidaju solitere...

UFF

Citat: dzimika poslato 10 Oktobar, 2019, 09:29
Citat: UFF poslato 10 Oktobar, 2019, 01:38
pa sta mislis kako sam ja zaradio kintu?  ;D

elem svi koji citate zabodite sestar u centar pa kod vas gde zivite, opisite krug pa mi recite da li ste blizi ili dalji centru (bice i jednih i drugih ali da izvadimo prosek)
a onda mi recite da li imate dvoriste, travnjak, tisinu bez saobracaja, garazu i reku na 100m od imanja  :)

Sva sreca pa si spavacu sobu stavio na spratu da se ne udavis dok spavas kad reka nadodje :D

dve godine sam ja istrazivao lokaciju pre kupovine, po kisi, snegu poplavama tako da ne moras da se brines jer ako predje preko nasipa pre bi se udavio u svom stanu u bloku u suterenu nego u ovoj kuci u prizemlju a ne tek na spratu

Citat: dzimika poslato 10 Oktobar, 2019, 11:20
samo polako, kad mu put prodje iza kuce, pa se izgradi jos par desetina zgrada i kuca oko njega, onda nece biti miran kraj

put moze samo pored nasipa ili iza u dubini ali je opet previse daleko da bi kod mene bilo bucno
uostalom tome se i nadam, pa da prodam ovo za 10x vecu cenu i da se pomerim par km dalje niz reku da kupim 10x vise zemlje pa da napravim nesto fenomenalno jer ovaj put imam dovoljno iskustva

dzimika

Proci ce put sigurno, samo je pitanje da li ce od Vojvodjanske ili od Jurija Gagarina, a trebalo bi i preko ledina da ide put od kvantasa pa da se spusti dole ja pretpostavljam da se poveze sa obilaznicom
ali sad vec ne znam jer je tamo izgradjeno brdo kuca i zgrada

ЯЭВОЛУТИОН

sve sto je sagradjeno moze i da se srusi.......ruse se planine a komili zgrade....trenutno je vakuum u gradjevinskoj inspekciji jer je stari urbanisticki plan pomisten a novi jos nije donet.....objekti  koji su sagradjeni bez gradjevinske dozvole bez obzira dali na svojoj ili opstinskoj parceli mogu biti sruseni bez nadknade osim za plac u vlasnistvu, dakle ne koriscenje grdskog gradjevinskog zemljista.....dakle ako nekome prdne da tu na galovici napravi beograd na savi ili pod savom, mogu da vas rasele za sitne novce. Prepostvaljam da vecina tamo nije objekte ni prijavila te ne placa porez na imovinu iako je to bio duzan momentom zavrsetka radova odnosno useljenjem....prikljucak vode struje je dovoljan dokaz da se objekat koristi....dakle ako se nekome digne najebace ljudi...ne kazem da hoce ali moze....
ps
odmah da naglasim uffu da sam ja uknjizio kuci i konvertovao plac u vlasnictvo.....i ne kliza nizbrdo jer mi je temelj na krecnjackoj steni.....i da jos me jebu za neke stvari....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11