Glavni meni

Zadnja glavcina/tocak KTM (EXC, LC4, SX ...) 2000+

Započeo Taraba, 04 April, 2019, 14:51

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Taraba

Potrebna mi je zadnja glavcina ili tocak od bilo kog Enduro KTM-a od 2000 godine pa na ovamo.
Idealno od LC4 640 Enduro/Adventure jer ima one gumene odbojnike, al nisam gadljiv ni na EXC/SX i slicne modele.
[cheers]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic


Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Taraba

Bumpity bump.
Ajde preturajte supe i otpade. Treba mi tocak.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

ЯЭВОЛУТИОН

sta ti je sa tvojim....ako se razjebao oko lezajeve to je uobicajeno....raspletes tocak i odneses da ti ubace celicne inserte .....mek je aluminijum i nastafkuje se brzo u kombinaciji sa majstorima za ubacivanje lezajeva....

p.s.
dobru glacinu polovnu ces naci nikad...a nova je .....
https://www.fasterusa.com/ecommerce/motocross-hubs/ktm-hubs
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


Taraba

Oko lezajeva je i djene djene, ali je u nekom trenutku lezaj prso, kuglica uletela iza centralne cevke i pojela pola unutrasnjeg zida glavcine, i na jednom mestu izasla napolje i napravila rupu.
Generalno je pola glavcine tanko tako da tu nema popravke (ja mislim)

Ovo od kineza je povoljno, samo je pitanje da li ce se gadja sa postojecim pbrucima (uglovi rupa) i kvalitet.
Posto nema ni jednu porudzibinu - rizik je.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Taraba

Skontao sam da moze i od SM-a glavcina, jer je ista za SM i enduro model.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic

Citat: Taraba poslato 07 Maj, 2019, 15:18
Oko lezajeva je i djene djene, ali je u nekom trenutku lezaj prso, kuglica uletela iza centralne cevke i pojela pola unutrasnjeg zida glavcine, i na jednom mestu izasla napolje i napravila rupu.
Kako li je to izgledalo u vo¾nji...?


Citat: Taraba poslato 07 Maj, 2019, 15:18
Generalno je pola glavcine tanko tako da tu nema popravke (ja mislim)
Slikaj, ¹ta èeka¹...? :) Konzilijum je spreman k'o zapeta pu¹ka... ;D

Taraba

Kasno sad, vec sam sklopio felnu.

Sta ce mi konzilijum... znam vec sta ces ti da kazes - Ja bi to terao tako.
Situacija je gora jer glavcina nema one gume za absorbovanje cimova pa samim tim i veca sansa da se samo skrlja na davanju gasa.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Taraba poslato 07 Maj, 2019, 15:18
Oko lezajeva je i djene djene, ali je u nekom trenutku lezaj prso, kuglica uletela iza centralne cevke i pojela pola unutrasnjeg zida glavcine, i na jednom mestu izasla napolje i napravila rupu.
Generalno je pola glavcine tanko tako da tu nema popravke (ja mislim)

Ovo od kineza je povoljno, samo je pitanje da li ce se gadja sa postojecim pbrucima (uglovi rupa) i kvalitet.
Posto nema ni jednu porudzibinu - rizik je.
kvalitet cnc billet aluminijuma je bar duplo bolji od odlivka....uglove zica diktira felna a ne glavcina jer u glavcini zice plivaju....
https://www.ebay.de/itm/Felge-hinten-KTM-640-LC4-Adventure-4T-EGS/352633855577?fits=DEM_CCM%3A640%7CDEM_Make%3AKTM&hash=item521a9d9e59:g:Wd0AAOSwhmNcpLke
https://www.ebay.de/itm/KTM-640-LC4-E-SUPERMOTO-Felge-hinten-Rim-Hinterradfelge-Rad-4-25-x-17/163497975574?hash=item26113d1f16:g:ZQQAAOSwhfRcGAXI
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Taraba

Mislim da cu da rizikujem ovo od kineza... ceo set po ceni jedne glavcine.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Taraba poslato 08 Maj, 2019, 12:19
Mislim da cu da rizikujem ovo od kineza... ceo set po ceni jedne glavcine.

ja bih voleo da pogledam glavcinu od pegasa 650....kacenje diska je isto, nosac lancanika je sa damperima...jedino su lezajevi manjeg precnika.....nisam siguran da li mogu da se stave veci lezajevi....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Taraba

Ako imas neki tocak viska ja cu donesem moj da proverimo :D
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Bishke

You should do one thing every day that scares you

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic

©ta si uradEo? ;D
Jo¹ nisam na¹ao glupe ksenone gde ih i spakovah, konj...

Taraba

Za sad nista.
Motor ide i sa ovim... za sad.
Kad sredim neke druge budalastine, porucujem ove od kineza, pazarim zice na Auner-u i idem kod Djunte da radi kolariæu-paniæu.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic