Glavni meni

Kotlic 21.4.2019 u Titelu.... idemooo

Započeo bigsheki, 03 April, 2019, 20:05

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Black Adder


PECA BMW

Stigoh kuci !

Naravno lepo druzenje i Seki odlican domacin !

Nego ni jednu grupnu sliku da napravimo :(
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

friziderdzija

HVALA ©EKIJU, na tome ¹to nam je posvetio dan i ¹to nas je lepo nahranio...
Laziæu, kaèi slike i snimke...

FANTOM

    Posto je izgleda Andrija zakazao ove godine ja nisam pa sam sve islikao u krug







































































banevuk

Evo par slika od mene. Hvala domæinu na gostoprimstvu. [cheers] [cheers] [cheers]














Glava Dole

Hvala Sekiju na gostoprimstvu, stvarno je domacin za desetku plus :D Gulas je bio boli glava, ekipa proverena... jednom recju fenomenalno druzenje, nema sta tu preterano da se palamudi :D

Kod zmaja se inace na kraju pojavili samo ja i hidraulik, njemu se izvinjavam sto sam mu prvo motor pomesao sa dukcem a onda blesava glava dvaput promasila put u zaletu iako je bio dogovor da on ide prvi ;D [rofl]

Evo koje i od mene:















@Lazic, da jbte, i dalje mi nije jasno kako kad oko masine nista nismo dirali... iscudjavao sam se bukvalno kad sam ga stisnuo posle sklapanja a probao ga i pre rasklapanja, znam kako je isao...


Lazic

Malo je menjaè bio hidro¹okiran pa koèio... :o :D Nemam drugo obja¹njenje...

viper

Kao da je u Tisi bio 😂😂😂

Послато са SM-T585 уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Gavrolini

Citat: Laziæ poslato 22 April, 2019, 16:24
Malo je menjaè bio hidro¹okiran pa koèio... :o :D Nemam drugo obja¹njenje...
Jel dimio vise pre zamene semeringa?

Glava Dole

Menjali smo(pravili) semering vodene pumpe i sredili bixnu, taj od radilice nismo dirali... to sam i ja posle razmisljao, da je on los pa je uvlacio, al onda bi uvlacio i frisko ulje, zar ne?

CBRR1

@Glava dole

Jel si bio motorom i bez dozvole?

Gavrolini

Meni kad jenriknjavao na cvaji semering vodene meni je bio oblak belog dima uvek. I naravno da mesavina sa vodom nije bas dobra za sagorevanje. Kuda provuce da ga jebem ne znam

Gavrolini

I proverite vi jel imate uopste ulja u menjacu :)

niki64

Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

Hidraulic

#155
Citat: Glava Dole poslato 22 April, 2019, 15:20
Hvala Sekiju na gostoprimstvu, stvarno je domacin za desetku plus :D Gulas je bio boli glava, ekipa proverena... jednom recju fenomenalno druzenje, nema sta tu preterano da se palamudi :D

Kod zmaja se inace na kraju pojavili samo ja i hidraulik, njemu se izvinjavam sto sam mu prvo motor pomesao sa dukcem a onda blesava glava dvaput promasila put u zaletu iako je bio dogovor da on ide prvi.

Nema potrebe da se izvinjava¹,znamo svi ¹ta je adrenalin i da smo MANIJACI,a ja nisam bio raspolo¾en za divljanje. Jbg povuèe ma¹ina. 👍

Lazic

Citat: CBRR1 poslato 22 April, 2019, 16:52
@Glava dole

Jel si bio motorom i bez dozvole?
Jok, bio je sa dozvolom bez motora... ;D



Citat: Gavrolini poslato 22 April, 2019, 17:19
I proverite vi jel imate uopste ulja u menjacu :)
Cedio se od 5-og aprila, sipali smo sinoæ fri¹kog... Ranije je bila me¹avina ulja i vode, belo gusto sranje... I kako je voda stalno ulazila vi¹e nego ¹to je mogla da izaðe, menjaè je vazda bio pun tog sranja... Nema dima, voda je ulazila u menjaè... Jesenas ispustio sve(tj, koliko je htelo d'izaðe), sipao novo ulje, posle 4 meseca kaèamak... A sve vreme stajao...

Biker-Boy

Bas mi zao sto nisam mogao doci, al finansije su mi napete do jaja, i necu skoro da se iskobeljam :(
I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic

Kome nisu... :( Juèe mi izgleda umro akumulator na gejmobilu posle 5 godina, èekaæe mesec dana... Bar...

Gavrolini

Potero te maler jer si dosao kolima