Glavni meni

Sve po redu

Započeo Joe kickass, 27 Mart, 2019, 21:35

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Joe kickass

Pozdrav dru¹tvo,
malo bih se aktivirao ovde, pa reko' da se predstavim.
Ime mi je Radomir, godina ne¹to preko 40, odavno sam prestao da brojim...

Motore vozim jo¹ od kako sam bio klinac, promenio desetak apenaca, mz-eja, pa jedan du¾i prekid.
Pre par godina me uhvatila neka kriza, ¹ta li, pa se opet navukao. Il' to il' da ¹mrèem, nema treæe.

Uglavnom izreðalo se tu sve i sva¹ta od motora. Sada imam jedan u delovima i drugi neregistrovan, tako da se vozim u p.m.

Nadam se dobrom dru¾enju. Imao sam èast pre nedelju, dve i da upoznam predsednika ove ustanove - UFF-a  [hello]
Ne znam ¹to sam utripovao da treba da menjam motor, valjda ¹to je u delovima, a mrzi me da popravljam.
Uglavnom èovek me odgovorio - na svoju ¹tetu, tako da mu ostade Hondica jo¹ malo, a meni KLX da ga sredim.

Boban_m


Joe kickass

Citat: Boban_m poslato 27 Mart, 2019, 21:39
[flashing]
Na ¾alost nisam od tih, ali hvala na ponudi.

Boban_m

Sad je gotovo. Dinar da udjes u kolo, dva da izadjes ;D

ZEKA

Citat: Boban_m poslato 27 Mart, 2019, 21:53
Sad je gotovo. Dinar da udjes u kolo, dva da izadjes ;D

Bolje da udjes nego da udju u tebe

Hattrick

A kad krenu da ulaze, onda se svi izredjaju k'o na seosku mladu. Pa ti sad gledaj sta ti se isplati.  :)

Lazic

Pih, pomislio sam da si Damirov kolega/drugar iz ¹ume... :o ;D [cheers]

Ne da si ti iz ¹ume mada ni to nije lo¹e, nego zbog motora... ;D

Glava Dole

Dobrodosao u grupu ludaka :)

K0le

Dobronamdo¹'o ! Vojvodina pro¹iruje svoj uticaj na manijaèki forum, osobito mi je drago jo¹ ¹to je sremski pa¹aluk u pitanju  [yahoo] [cheers] [cheers]

UFF

velko M

pa stvarno dosao da kupi od mene hondu a ima skoro istog kvarisakija u gajbicama, idi sklopi bre to i vozi se ne izmisljaj :)

Joe kickass

Citat: K0le poslato 28 Mart, 2019, 07:11
Dobronamdo¹'o ! Vojvodina pro¹iruje svoj uticaj na manijaèki forum, osobito mi je drago jo¹ ¹to je sremski pa¹aluk u pitanju  [yahoo] [cheers] [cheers]

Kom¹ija, mo¾da se i sretnemo u ¹umi. Ove godine æu vi¹e na tu stranu.


Hvala svima na dobrodo¹lici, dru¾iæemo se sigurno, ali samo oèi u oèi i po moguænosti leðima uza zid - ima ovde èudnih  :D

Lazic

Ima, ima... Manje vi¹e svi... :o ;D

Glava Dole

Oci u oci... ovo neki romantik, hoce da se ljubi, nista sex na brzinu :o ;D [rofl]

mali_zmaj

Pozz...dobro do¹ao!!
jin-jang