Glavni meni

Opel Astra G 1.7 ISUZU moze zamena za motor 1600e

Započeo brkic87, 23 Mart, 2019, 20:10

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

brkic87

Pozdrav manijaci,

prodajem Opel Astru G heèbek 2001. godi¹te, oko 7 godina u mom vlasni¹tvu. Dizel, 1.7 DTI Isuzu, ima klimu, ABS, nove diskove pozadi. Redovno je servisiran, skoro je kupljen novi Varta akumulator, na sebi ima aluminijumske felne sa solidnim letnjim gumama, u gara¾i na èeliènim felnama odliène Wintera zimske gume sa novim ratkapnama. Mo¾e zamena za motor preko 600cc. Mo¾e zamena i za telad, ovce, blokove, na¹ao sam neku kombinaciju. Daj ¹ta ima¹, valja prodati kola i kupiti auto... Zajebao sam se jesenas, prodao transalpa i kupio pasata u fazonu kao... Prodaæu Astru do proleæa pa æu uzeti motor. A sad krenulo lepo vreme a ti Brkiæu tra¾i parking.


Cena: 1600€
0605022913
Novi Sad

https://www.polovniautomobili.com/…/1…/opel-astra-g-17-isuzu

Lazic


brkic87

Citat: Laziæ poslato 23 Mart, 2019, 20:28
Lepo ti kuèe na Viberu... ;D

Nije na prodaju :D Ali Astra jeste. Da neæe¹ KLE-a da menja¹? :)

Lazic


brkic87

Pa sto si me onda zabelezio u imeniku? Sto gledas kakvo mi kuce ako neces da ponudis nesto? :D

Imas neku telad mozda? :D

Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] :-*  [cheers]

Imam dva krelca, kuèe, maèe i zeca... Krelce dajem povoljno... ;D

castor

Citat: brkic87 poslato 23 Mart, 2019, 20:10
...valja prodati kola i kupiti auto...

Deèko, ja bih rekao da ti nije dobro...
It's the ride that matters, not the bike…

Lazic

A tebi bi bilo da mora¹ da proda¹ kola da bi kupio auto... :o ;D

castor

Uz kola obièno idu i konji. Ja iste ne viðe niðe... :P :P :P
It's the ride that matters, not the bike…

Lazic


brkic87

Hahahaha, vidi stvarno mi nije dobro. :D Nego... Lepa Astra, a?

castor

Pa sad. Ne bih znao. Ni oglas ti ne radi...
It's the ride that matters, not the bike…


Lazic

Ovde bre treba da stavi¹ slike... :)

Inaèe pogledao sam ih, odlièan je autiæ... Ne znam da li sam ikada video Astru sa tako oèuvanim enterijerom, bog te pa dugmiæi od sirene su jo¹ èitavi... :o :D

Definitivno prava kilometra¾a...

Gavrolini

Jeste fino ocuvana ali 1600e za troje vrata pred istek registracije.... Prevedes i registrujes izadje na dve skoro. Sto je bas mnogo za bilo koju astru tih godina a pogotovo sa troje vrata.

Lazic


brkic87

Pa nije registracija i prevod 400e... Ima svakakvih i Astri i cena, vecina je iz uvoza, neke su raspadnute, neke su dobre. Neko voli sa 5 vrata jer ima decu, neko voli sa 3 jer su cvrsce. Neko voli karavan zbog jace sasije. Sto se tice kilometraze, mi smo je uzeli sa 120.000 od neke zene cini mi se iz Sombora, bila je kao casa pre 7 godina. Sirena nije oguljena jer smo fini, ne sviramo puno. A i ne pusimo pa je nebo cisto kao suza. Jbg pedantna mi je zena, ako neko bude velikodusan moze i ona uz auto :)

El Jefe

Признај да си мењао волан и пепељару.
Друштво за заштиту од животиња

brkic87

Mislim da za 7 godina nije niko zapalio cigaru u autu. A na volanu nikad nije bila presvlaka, makar kod nas. Mozda peremo ruke? :D

Lazic