Glavni meni

vojska 2019

Započeo goranvojska, 21 Mart, 2019, 19:57

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic


Hidraulic

A ne nazire mu se kraj...
Al æe da upekne zvezda posle ovolike ki¹e,neæe biti dovoljno ladnog piva...

Hidraulic

Kakva je situacija na Moravi Gogi? Neæe valjda da poplavi plac?

Jecko

Gorane ajde planiraj koji ces ti vikend, da vidim jel mogu ja da organizujem neki u Junu, da castim za (nadamo se) polozeni master :D

Hurricane

..ti samo vidi da dodjes, to je dovoljno  :-*

Lazic

Citat: Jecko poslato 14 Maj, 2019, 09:32
Gorane ajde planiraj koji ces ti vikend, da vidim jel mogu ja da organizujem neki u Junu, da castim za (nadamo se) polozeni master :D
Èasti¹ u Vojsci, svi sreæni i veseli... ;D :-* [srce]

goranvojska

od poplave nema nista.daleko je da voda udje.o datumu ne bih jos  jer i sami vidite kako je usrano.ja bi licno voleo da je okupljanje kad vidimo da u naredna 10 dana nema kise,ovako da se okupimo a ono ko prosle godine pa da jebes i kisu i vodu a da nas bude nekoliko mislim da je van pameti.molio bi neke koji mogu da vide malo dalje o vremenu sami ovde napisu pa da planiramo.ovako po meni je jos rano.
u ostalom ja bi posle 16 juna jer mislim da ce vreme tad da se stabiliyuje pa eto predloga.na primer 21 22 i 23 jun.
mislite o tome.

VR 46

Горане,јел се видимо у Требињу?  [cheers]
Twist of wrist!

Lazic

Citat: goranvojska poslato 14 Maj, 2019, 20:46
Molio bih neke koji mogu da vide malo dalje o vremenu da sami ovde napi¹u pa da planiramo.
Koji bi to bili...? :o ;D  :-* :-[

feelgod

Prorocica KLEopatra :)

goranvojska

Citat: VR 46 poslato 14 Maj, 2019, 22:35
Горане,јел се видимо у Требињу?  [cheers]
nadam se.bas mi treba lufta malo.

VR 46

Twist of wrist!

navajo

Ja sam poslednjeg vikenda u junu, tacnije 28,29 i 30. Juna na MAD-u, zenskom moto kampu, na jezeru Sovinac...manijakinje ako ste raspolozene javite se za detalje!

Tako da mi vikend pre toga odgovara :)

Kad je Trebinje?

Gavrolini

I opet ta feministièka okupljanja :)

Lazic

Podelio nas vuèiæ vi¹e nego iko pre njega... :o ;D

goranvojska

Citat: Laziæ poslato 18 Maj, 2019, 12:05
Podelio nas vuèiæ vi¹e nego iko pre njega... :o ;D
motaj tamo i politiku zaboravi.

Lazic

Ti mi be¹e obeæava¹ neke samonikle planta¾e veæ 10-ak godina... :o ;D Samo da Dragi ne èuje... :D

dzimika

Nijedna prognoza u ovom periodu za vise od 48h ne moze biti 100% pa ni 30% tacna, previse je cinilaca koji mogu da je promene, kad se dosta toga stabilizuje onda i prognoza moze biti malo tacnija
Do 24h mogu da daju 90% tacnu, sve preko toga procenat se drasticno smanjuje, znam sa mi Jefta rece jos davno, kontrola leta gleda samo 2h unapred, nista vise od toga

Ali kad dodje vreme da se gleda prognoza videcemo, ja cu se potruditi da dodjem makar kolima ako ne budem jos smeo na motor tad

juga

Ljudi, ako budemo palamudili o vremenu, pi¹i propalo, ajde neki datum krajem juna poèetkom jula, pa ko doðe doðe, drugaèije ne mo¾e, videli smo to lane. Ajde Gogi odredi datum i taèka.

Kanarinac

Pa koja je poneta da dodje 5 ljudi po kisi? Vreme je ustano svakako, ali kapiram da datum moze nedelju dana unapred maksimalno, dovoljno vremena da se ljudi organizuju