Glavni meni

vojska 2019

Započeo goranvojska, 21 Mart, 2019, 19:57

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gavrolini

Pa pazi ne znam sta mu je gore da ga vozim ili da me vozi. Ja sebe ne bih pustio ni napred ni pozadi :)

juga

Jedva èekam taj dan,uvek mi je bilo lepo tako da me boli qrac za ki¹u, a napraviæemo sumersku nadstre¹nicu koji vikend ranije!

goranvojska

ja krecem za neki dan da moj plac koji je odmah pored rascistim i na njemu napravim onako supu pokrivenu bas zbog kise.drva ce biti dovoljno a i mi ce mo moci da sedimo bez da gledamo u nebo .no bez obzira na to gledacu da nema kise makar u sred leta da se okupimo.prosle godine 2x i kisaaaaa.valjda ce sad da bude lepo vreme.
mislim da svako moze sebi da priusti 1 ili 2 dana odmora pored vode tako da se spremte se spremte cetniciiiiiiiiiiiii.

friziderdzija

Citat: Gavrolini poslato 23 Mart, 2019, 08:14
Pa pazi ne znam sta mu je gore da ga vozim ili da me vozi. Ja sebe ne bih pustio ni napred ni pozadi :)
izgleda da æe¹ da trèi¹ pored....

Lazic

Citat: juga poslato 23 Mart, 2019, 08:40
Jedva èekam taj dan,uvek mi je bilo lepo tako da me boli qrac za ki¹u, a napraviæemo sumersku nadstre¹nicu koji vikend ranije!
Tra¾im onu sliku gde secka¹ luk i meso a pored tebe vodopad... A tebe zaboleeeee... :o ;D [srce]

MIGE

Domacine,ako Bog da,eto mene i ove godine  [cheers] [cheers] [cheers]

Lazic

Preti¹ godinama... :P :-*

MIGE

sta pretim?zar nisam bio prosle godine? ;)

Lazic


goranvojska


MIGE


Lazic

©ta ste vas dvojica radili pro¹le godine... ??? :o :o [panic] ;D

goranvojska

necu da ti kazem celavi.

goranvojska

dajte tel od dzokera da mi radi tehnicki za motor.

Lazic

Nemoguæe da nema¹ bli¾e...

066 002220

Hidraulic

Bo¾e zdravlja,dolazim. Nadam se ovog puta motorem😀

DraganPavlicevic

Sa dva ili èetiri toèka, bila ki¹a ili ne, ja dolazim.Goranovo gostoprimstvo se ne preskaèe.

Jecko

Ako bude izmedju 07.06 i 17.06 eto i mene sigurno, a mozda povedem i mog Arapina :P

Lazic

Ko dade Draganu minus i za¹to, bog te ??? :o

Hidraulic

Samo da napomenem,kod brata Hurricana na rf-u gaæe same spadaju😂. Taki èovek... Pa kome se isplati...