Glavni meni

Nid bekap :D

Započeo Stefano-89, 20 Mart, 2019, 21:11

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Stefano-89






Na desnoj strani kao da mm viri🤔🤔


Glava Dole

Dobre su, ne diraj ih, samo vrati kako su i bile, pazi kako okreces i pazi da upadnu lepo pre nego sto usrafis prirubnicu. Nije do njih sigurno.

mareskin

Citat: Laziæ poslato 21 Mart, 2019, 02:12
Ovde svaki dan mo¾e ne¹to da se nauèi... ;D Bio sam ubeðen da se ©ef zeza za usisne lamele... Kao kad reèe Aæimo da na¹teluje ventile... :o ;D

Ako nije teèna kompresija, ja ne znam ¹ta je :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

ЯЭВОЛУТИОН

reed valve odnosno ti listici treba da sprece mesavinu da pri putu klipa prema dole izadje na karburator jer klip ne zatvara usis kao kod klasicnih 2 t motora..
jedini nacin da se to desi je neka greska pri pakovanju motora...recimo duza suknjica klipa pa pritisak unutar bloka naraste toliko da on istera gorivo kako god.....onaj ko ti je pakovao motor treba to da resi....mada obicno istera semeringe...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Stefano-89

Hvala na pomoci ali ce definitivno kod manijaka Revolucije  [cheers] :violina: :violina:

Stefano-89

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 21 Mart, 2019, 16:59
reed valve odnosno ti listici treba da sprece mesavinu da pri putu klipa prema dole izadje na karburator jer klip ne zatvara usis kao kod klasicnih 2 t motora..
jedini nacin da se to desi je neka greska pri pakovanju motora...recimo duza suknjica klipa pa pritisak unutar bloka naraste toliko da on istera gorivo kako god.....onaj ko ti je pakovao motor treba to da resi....mada obicno istera semeringe...
Ko zna makar ja vise ne znam ko je i sta radio sve sam mu zamenio osim karoserije :D :D...kad se vratim sa posla za nekih 2 meseca javicu se da vidim ako imas zivaca i vremena da vidis sta mu je :D :D

bogdan

 kazes da pluje gorivo unazad , moguce da ti slavina i plovak u karbu nisu dihtovali  i nesto goriva otislo u karter , uspravi motor na zadnji tocak  ako ga ima iscedie se kroz usis , nova svecica i paljenje na gurku

Stefano-89

Citat: bogdan poslato 21 Mart, 2019, 17:42
kazes da pluje gorivo unazad , moguce da ti slavina i plovak u karbu nisu dihtovali  i nesto goriva otislo u karter , uspravi motor na zadnji tocak  ako ga ima iscedie se kroz usis , nova svecica i paljenje na gurku
Va¾i poku¹aæu i to 👍👍