Glavni meni

Kupujem gume za lancanik

Započeo Miki Mecava, 13 Mart, 2019, 23:24

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

dzimika

slazem se, ali to je tamo preko, ovde kod nas je sve naopako, zaboravljas to

Boban_m

Da, ali mislim da je sama zastita kartice pri kupovini dovoljan razlog, jer se prema tamo nekom sajtu prikazuje samo paypal a ne tvoja kartica tako da si zasticen od moguce zloupotrebe podataka.

Glava Dole

Citat: Boban_m poslato 14 Mart, 2019, 17:20
PayPal je keva, kad god mogu koristim njega jer ne otkrivas svoju kreditnu karticu trecim licima. Plus nudi beskamatni PayPal kredit na 6 mjeseci (bar ovde), jeftin transfer novca, cash back itd...

Da i onda navuces virus i skinu ti svojevoljno pare... meni konkretno uzeli sami donaciju za neku budjavu igricu koji nikad nisam video, iskakala kao reklama na koju nisam ni kliknuo verovatno al bila zarazena... oladili me za 1500din i pokusali jos, na vreme pozvao podrsku da blokiraju i poslednjih 513din bilo blokirano... znaci sve legalno, otvorim paypal, tu je transakcija za neku igricu koju ja nikad video nisam... od tad mi stoji iskljuceno internet bankarstvo, palim samo po potrebi preko telefona dok prodje uplata i odmah gasim... sto je sigurno sigurno je :) A inace sam gumice za ispod srafova poklopca i dihtung poklopca narucio sa ebaya, stiglo za manje od 10 dana... ali postarina bila skoro 10e, a set za reparaciju slavine koji je bio free shipping nikad nije stigao...

Boban_m

Prvo provjeris URL kad klikces. Drugo, dovoljno je da kontaktiras paypal i vratice ti pare.

Glava Dole

#24
Ma nigde nisam tad kliknuo, krenuo da legnem kad su krenule da pristizu poruke, same od sebe znaci... dve za redom, da je samo malo kasnije bilo verovatno bih zaspao i ko zna koliko bi mi pokupili... racunar ocigledno navukao neku gamad i onda radili sta su hteli kad su hteli...

Al to je nebitno, ja bih u svakom slucaju ovo nabudzio po revovom receptu i narucio druge pa kad stignu da stignu... to se bar lako menja...

Hurricane

Citat: Miki Mecava poslato 14 Mart, 2019, 15:28
Citat: jevta poslato 14 Mart, 2019, 15:05
Citat: Hurricane poslato 14 Mart, 2019, 14:43
75.000 rsd
Prosto mi neverovatno to nisu ne¹to dobro pogledali.Ni¹ta nije bilo tako nerealno skupo

Planiram da odem do Platnera da vidim, bukvalno je nemoguce da je toliko skupo

Lupio sam, mada nisam mnogo omasio ako su im gumice za kocione klipove 15.000 rsd

dzimika

I ako znaju cenu pitanje da li imaju na stanju, a iz nekog razloga mislim da nemaju, u svakom slucaju cekace se isto koliko i sa wemoto da stigne kod njih a sigurno cena nece biti ni blizu ove sa wemoto

Glava Dole

Pa kako oni opstaju ja ne znam... barel iz nisa mi npr trazio 1400din po komadu za jbnu plocicu ventila i to da cekam 15 dana, ti 15.000 za gumice koje sigurnost napravi za 300din po celjusti... ko im to kupuje, kako opstaju sa tako suludim cenama u srbistanu da mi je znati... izgleda da smo napredniji nego sto mislimo :)

dzimika

da se razumemo, te gumice preko kostaju vise od 300din, to sto kod nas imas sigurnost (cuo sam i negativne strane) nije bas merodavno, ali opet 15000din za gumice je bolesna cena
da porucis sa bilo kog sajta kostale bi bar trecinu cene ako ne i jos manje sa sve postarinom za srbiju

ЯЭВОЛУТИОН

Ali dzimika....ne mozes racunati isto OEM deo i aftermarket...ne kazem da cesto aftermarket nije bolji vec da za OEM garantuje fabrika....oem karike za moju kawu su 65 evra po klipu a aftermarket, koji btw proizvodi ista fabrika kao i OEM, su 100 usd za sva cetri....karike su verovatno potpuno iste,ali ne nose kawasaki zig....

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

megaidiot

a dobro nisu ovo karike, koliko moze kineski kalup da zajebe ovo?

FANTOM

    Te gume su potrosene i razrkane nacisto, plus je neko vec gurao klirit podloske da bi to drzalo a i sa tim ima lufta dakle treba zameniti krsteno novim gumama i ne razmisljas . Zameni to stavi nov lanac i lancanike i vozi se i ne razmislja .  [cheers]

mrle


FANTOM

    Sto glupo da sve bude ispravno na motoru jel  [zvizdi] :wtf:

Glava Dole


dzimika


Lazic

Citat: Glava Dole poslato 14 Mart, 2019, 17:59
Ma nigde nisam tad kliknuo, krenuo da legnem kad su krenule da pristizu poruke, same od sebe znaci... dve za redom, da je samo malo kasnije bilo verovatno bih zaspao i ko zna koliko bi mi pokupili... racunar ocigledno navukao neku gamad i onda radili sta su hteli kad su hteli...

Al to je nebitno, ja bih u svakom slucaju ovo nabudzio po revovom receptu i narucio druge pa kad stignu da stignu... to se bar lako menja...
Seæam se kako nisi nigde kliknuo, samo si gledao filmove sa ko zna kojih sajtova...:o :P ;D

castor

Ma nemoguæe da je od toga... [rofl] [rofl] [rofl]
It's the ride that matters, not the bike…

Glava Dole