Glavni meni

Kupujem gume za lancanik

Započeo Miki Mecava, 13 Mart, 2019, 23:24

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Miki Mecava

Kupujem gume koje idu ispod zadnjeg lancanika za yamahu xt 1993 god
Slike ispod sta trazim, posto ne znam bas kako objasniti sta trazim 😂
Ako neko ima ili zna nekog ko mozda ima. Ebay i nije neka opcija jer se slabo snalazim na njemu i zbog cekanja 😂






Boban_m

Ako imas sve komdice ne treba ti novi.

Miki Mecava

Citat: Boban_m poslato 13 Mart, 2019, 23:27
Ako imas sve komdice ne treba ti novi.
Imam ali su razvakani skroz

ЯЭВОЛУТИОН

u stara vremena bi mi dodali po parce impregnirane gume i resili problem....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

megaidiot

Citat: Miki Mecava poslato 13 Mart, 2019, 23:24
Ebay i nije neka opcija jer se slabo snalazim na njemu i zbog cekanja 😂
ako nadjes na ebay.de (svabe) mogu da porucim da dodje kod mene, ceka se 3-4-5 dana max. a dolazim u domovinu sledece nedelje (sreda, cetvrtak, mozda cak i subota), pa mogu da ti donesem ako hoces i ako vidimo da ce stici dok ne odem.

dzimika

Nekada su bile radnje Rekorda na par mesta u gradu gde si mogao da kupis gumu neke debljine, ali ih na zalost vise nema, pogledaj na wemoto.co.uk, oko 2 nedelje treba da stigne, ebay nemacki, nemas puno izbora

jevta


Hurricane



jevta

Citat: Hurricane poslato 14 Mart, 2019, 14:43
75.000 rsd
Prosto mi neverovatno to nisu ne¹to dobro pogledali.Ni¹ta nije bilo tako nerealno skupo

Miki Mecava

Citat: megaidiot poslato 14 Mart, 2019, 11:28
Citat: Miki Mecava poslato 13 Mart, 2019, 23:24
Ebay i nije neka opcija jer se slabo snalazim na njemu i zbog cekanja 😂
ako nadjes na ebay.de (svabe) mogu da porucim da dodje kod mene, ceka se 3-4-5 dana max. a dolazim u domovinu sledece nedelje (sreda, cetvrtak, mozda cak i subota), pa mogu da ti donesem ako hoces i ako vidimo da ce stici dok ne odem.
Hvala puno na ponudi i pomoci, jos sutra cu da potrazim kod nas ako ne nadjem saljem ti poruku.

Miki Mecava

Citat: jevta poslato 14 Mart, 2019, 15:05
Citat: Hurricane poslato 14 Mart, 2019, 14:43
75.000 rsd
Prosto mi neverovatno to nisu ne¹to dobro pogledali.Ni¹ta nije bilo tako nerealno skupo

Planiram da odem do Platnera da vidim, bukvalno je nemoguce da je toliko skupo

Miki Mecava

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 14 Mart, 2019, 10:38
u stara vremena bi mi dodali po parce impregnirane gume i resili problem....
Vec je bilo budzeno, ali se opet poremetilo, pa sam mislio sad da resim problem

dzimika

vidi po oglasima ko prodaje delove za XT prvo da li ko ima

Gavrolini

Za xt je tesko naci i komplet tockove a ne samo te gume.


dzimika

Reko ja da ima tamo, poruci i stize za Bg, ne placas pdv i pokrice deo postarine


dzimika

ista cena, sve je isto samo za ebay mora paypal a za wemoto moze i obicna kartica, postarina sigurno oko 10 funti ali realno isplati se u odnosu na to da ce polovne i ako ih nadje platiti isto

edit: 22.23 funti izadje sa postarinom bez pdv-a

Boban_m

PayPal je keva, kad god mogu koristim njega jer ne otkrivas svoju kreditnu karticu trecim licima. Plus nudi beskamatni PayPal kredit na 6 mjeseci (bar ovde), jeftin transfer novca, cash back itd...