Glavni meni

R1200gs zamjena semeringa na diferencijaly (final drive)

Započeo Boban_m, 10 Mart, 2019, 03:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: Boban_m poslato 02 April, 2019, 04:38
Nijedna analogija s tetkom ti nije pala na pamet? [prebicute] ;D
Jebi se, naravno da jesam, ponadah se da smo stari porodièni prijatelji... :D

Boban_m

Skalamerija stigla

20190409-180324" border="0

Kabl se kaci na konektor ispod sjedista (onaj iz kog viri crvena zica)

20190409-180708" border="0

Dijagnostika u kabl

20190409-180857" border="0

Sve povezano, dat kontakt na motoru, pipkao neke opcije u aplikaciji i...

20190409-191535" border="0

Nisam ja pokvario, samo se pokvarilo ;D

Nastavice se...mozda.


Lazic


FANTOM


Taraba

Citat: Boban_m poslato 10 April, 2019, 03:08

20190409-191535" border="0

Nisam ja pokvario, samo se pokvarilo ;D

Nastavice se...mozda.



Jel ti ovo bio Kosta pa si mu dao da provoza BMW-a?
Zakucao ga u crveno pun gas!
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Boban_m

Citat: FANTOM poslato 10 April, 2019, 13:10
    Lepo ja kazem mehanocki motori su majka
Ma nije mu nista, ja sam ove drangulije kupio da se igram i mozda nesto naucim :). Ovo gore je auto test instrument  table.

UFF

Citat: Taraba poslato 10 April, 2019, 13:25
Citat: Boban_m poslato 10 April, 2019, 03:08

20190409-191535" border="0

Nisam ja pokvario, samo se pokvarilo ;D

Nastavice se...mozda.



Jel ti ovo bio Kosta pa si mu dao da provoza BMW-a?
Zakucao ga u crveno pun gas!


[rofl] [rofl] [rofl]

PECA BMW

Citat: Boban_m poslato 10 April, 2019, 15:21
Citat: FANTOM poslato 10 April, 2019, 13:10
    Lepo ja kazem mehanocki motori su majka
Ma nije mu nista, ja sam ove drangulije kupio da se igram i mozda nesto naucim :). Ovo gore je auto test instrument  table.

pa test kaze da i nije bas nesto ispravna tabla
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Glava Dole

#48
...a tabla kaze da nije bas nesto ispravna glava [zvizdi]

@bobane, sad bez zajebancije, jel si pokusao nesto da resetujes, obrises greske? isto tako sam se igrao i uspeo da ugasim preko telefona na kevinom puntu servo... cackao, cackao, iskocila crvena lampica i otezao kao da je fap... nista mu nije pomagalo, ni paljenje i gasenje itd... i bocnem opet istu tu dijagnostiku, kliknem na erase, krene da broji, kako je zavrsio iste sekunde nestane greska i servo proradi, volan lak kao pero, dan danas sve radi najnormalnije :D

Boban_m

Citat: PECA BMW poslato 11 April, 2019, 01:57
Citat: Boban_m poslato 10 April, 2019, 15:21
Citat: FANTOM poslato 10 April, 2019, 13:10
    Lepo ja kazem mehanocki motori su majka
Ma nije mu nista, ja sam ove drangulije kupio da se igram i mozda nesto naucim :). Ovo gore je auto test instrument  table.
pa test kaze da i nije bas nesto ispravna tabla
Sta si ti vidio da ja nisam?

Citat: Glava Dole poslato 11 April, 2019, 02:05
...a tabla kaze da nije bas nesto ispravna glava [zvizdi]

@bobane, sad bez zajebancije, jel si pokusao nesto da resetujes, obrises greske? isto tako sam se igrao i uspeo da ugasim preko telefona na kevinom puntu servo... cackao, cackao, iskocila crvena lampica i otezao kao da je fap... nista mu nije pomagalo, ni paljenje i gasenje itd... i bocnem opet istu tu dijagnostiku, kliknem na erase, krene da broji, kako je zavrsio iste sekunde nestane greska i servo proradi, volan lak kao pero, dan danas sve radi najnormalnije :D
Nisam imao mnogo vremena da se igram ali moze sve da se cita, brise, pale-gase aktuatori, kalibrisu stvari...

PECA BMW

Test table radi iz dva dela u ovom delu gde si ti slikao ne bi trebalo da izbaci onu ikonicu "service" mada ko zna , mozda za to trziste tako prikazuje .
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Boban_m

Ma pali sve zivo i ima 3 ciklusa. Jedna sema lampica i displeja, druga pa ugasi. I onda nanovo. Nego Cope jel imas neki sajt gdje imaju objasnjenja svih kodova gresaka na BMW?

stilgar

Bobane, Bobane americko momce :) sto rece UFF. Zivis u toj americi gde ima da se nadju legende motorciklizma u pristojnom stanju, ima delova za reparaciju, ima servisa koji to rade i umesto da uzmes nekog kawasakija h1 ili yamahu rd 500 da kidas po stazi ti uzmes kompjuter na dva tocka i igras se sa dijagnostikom. Jesi dobio misa uz aparaturu :)

Boban_m

Mis je muzej. Ovo radi na eye movement. Ima i wifi, mogu ti dam internet adresu da se i ti igras :-*

Lazic

Krene¹ na posao a neko ti odavde ugasi motor... :o ;D

stilgar

Citat: Boban_m poslato 11 April, 2019, 04:32
Mis je muzej. Ovo radi na eye movement. Ima i wifi, mogu ti dam internet adresu da se i ti igras :-*
sa ovako necim bi se ja igrao dok se ne omlatim :)






PECA BMW

Citat: Boban_m poslato 11 April, 2019, 02:38
Ma pali sve zivo i ima 3 ciklusa. Jedna sema lampica i displeja, druga pa ugasi. I onda nanovo. Nego Cope jel imas neki sajt gdje imaju objasnjenja svih kodova gresaka na BMW?

Zar nema uz softver legenda kodova ?
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Boban_m

Nisam nasao ali trebalo bi da su kodovi specificni za BMW i isti na svim dijagnostikama pa bi trebao biti veliki problem naci tu tabelu. Mislio sam da imas, da ne jurim po netu.

PECA BMW

jao imam negde po kompu nego sam se dao u pakovanje nekih zvucnika pa nemam vreme da iskopam to .

i meni ce trebati jer imam dijagnostiku i cim pronadjem saljem ti
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

ЯЭВОЛУТИОН

posto je bosch u pitanju kodovi su verovatno isti kao na polo-u ili bmw 116
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11